SfScore - December 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfScore - December 2013
A játék szponzora: Bet365

A decemberi SfScore szelvények időpontjai:

1.Szelvény: December 3

2.Szelvény: December 4

3.Szelvény: December 6

4.Szelvény: December 7 

5.Szelvény: December 8

6.Szelvény: December 10

7.Szelvény: December 11

8.Szelvény: December 12

9.Szelvény: December 13   

10.Szelvény: December 14   

11.Szelvény: December 15

12.Szelvény: December 17

13.Szelvény: December 18

14.Szelvény: December 20

15.Szelvény: December 21

16.Szelvény: December 22

17.Szelvény: December 26

18.Szelvény: December 28

A játék szabályzatát olvassátok el ITT.

Ha nem szeretnétek lemaradni a szelvényekről akkor kérjetek értesítést.
Az SfScore oldalon jelöld be a "Értesitőt kérek az új szelvényekről"-t, s nyomd meg az "Ok" gombot. Ezek után mindig amikor új szelvény kerül fel az oldalra, akkor értesítést fogsz kapni arra az e-mail címedre amellyel regisztráltál a fórumra.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok

Felkerültek December hónap első SfScore szelvényei (December 03.-04.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:


Felkerültek az új SfScore szelvények (December 06.-07.-08.)! Sok sikert a játékhoz! :beerchug:

Felkerültek az új SfScore szelvények (December 10.-11.-12.)! Sok sikert a játékhoz! :beerchug:

Csak egy kérdés:
A tegnapi törölt Juve mérkőzés miatt mindenki nullás, vagy a mai eredmény be lesz számítva? ::)

Idézetet írta: Gake Dátum december 11, 2013, 10:41:38
Csak egy kérdés:
A tegnapi törölt Juve mérkőzés miatt mindenki nullás, vagy a mai eredmény be lesz számítva? ::)
Ha biztos, hogy 48 órán belül megrendezésre kerül az esemény, akkor várunk az eredményre.

Jelen esetben is ez történt, csacsa44 nagy bánatára.  :'(


Felkerültek az új SfScore szelvények (December 13.-14.-15.)! Sok sikert a játékhoz! :beerchug:

Hali csak jelezném, hogy hibás a december 14-i szelvény. Legalább is ahogy nézem a Galatasaray 15én játszik. Nem tudom probléma-e, gondolom a szelvény marad, csak egy észrevétel volt.
:beerchug:

Idézetet írta: Dyrol Dátum december 13, 2013, 23:37:19
Hali csak jelezném, hogy hibás a december 14-i szelvény. Legalább is ahogy nézem a Galatasaray 15én játszik. Nem tudom probléma-e, gondolom a szelvény marad, csak egy észrevétel volt.
:beerchug:
A szelvény elkészülte után történt az időpont módosítás, de a játékot nem befolyásolja. Így hétfőn reggel lesz kiértékelve a szelvény.

Én is hasonlóan vélekedek.

Akkor befogtam :) nem tudtam az időpont   módosításról csak később..  :D

Felkerültek az új SfScore szelvények (December 17.-18.-)! Sok sikert a játékhoz! :beerchug:


Felkerültek az új SfScore szelvények (December 20.-21.-22.)! Sok sikert a játékhoz! :beerchug:

BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!  :angel:

Felkerült az új SfScore szelvény (December 26.)! Sok sikert a játékhoz! :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum december 23, 2013, 07:08:43
BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!  :angel:

Felkerült az új SfScore szelvény (December 26.)! Sok sikert a játékhoz! :beerchug:

Köszönöm, és viszont kívánom, és egy gazdag új évet hozzá ;D :beerchug:

Lesz még ezen kívül új szelvény? ::)