SfScore - December 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Gake Dátum december 23, 2013, 07:15:53
Köszönöm, és viszont kívánom, és egy gazdag új évet hozzá ;D :beerchug:

Lesz még ezen kívül új szelvény? ::)

Természetesen! A versenynaptár szerint 28-ra még készítek szelvényt.  ;)

Felkerült a 2013-as esztendő utolsó SfScore szelvénye (December 28.)!


MINDEN KEDVES JÁTÉKOSTÁRSAMNAK BOLDOG, NYEREMÉNYEKBEN GAZDAG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK!   :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum december 27, 2013, 07:48:45
Felkerült a 2013-as esztendő utolsó SfScore szelvénye (December 28.)!

Nyugodtan mondhatom a többiek nevében is: Köszönjük egész évet munkádat!  :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum december 27, 2013, 07:48:45
Felkerült a 2013-as esztendő utolsó SfScore szelvénye (December 28.)!


MINDEN KEDVES JÁTÉKOSTÁRSAMNAK BOLDOG, NYEREMÉNYEKBEN GAZDAG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK!   :beerchug:


Neked is boldog, gazdag új évet, és köszi a melódat. :beerchug:

Az FsScore decemberi toplista véglegesnek tekinthető? Úgy értem, hogy aki helyezése alapján nyereményre jogosult, azok mind megfeleltek-e a feltételeknek (kép feltöltése, miegymás). Csak mert 9-10 helyen vagyok és még izgulok, hátha kiesik valaki előlem :D
Köszi!

Idézetet írta: baritz Dátum január 02, 2014, 14:38:09
Az FsScore decemberi toplista véglegesnek tekinthető? Úgy értem, hogy aki helyezése alapján nyereményre jogosult, azok mind megfeleltek-e a feltételeknek (kép feltöltése, miegymás). Csak mert 9-10 helyen vagyok és még izgulok, hátha kiesik valaki előlem :D
Köszi!

Ne izgulj ;D nincs miért, még vagyunk egy páran előtted.
Személy szerint én nem szeretném, ha bárki is kiesne előlem. Dolgozott vele rendesen,
jobb volt mint én, csak magamra haragudhatok, hogy elqúrtam.

Idézetet írta: Gake Dátum január 02, 2014, 15:01:27
Ne izgulj ;D nincs miért, még vagyunk egy páran előtted.
Személy szerint én nem szeretném, ha bárki is kiesne előlem. Dolgozott vele rendesen,
jobb volt mint én, csak magamra haragudhatok, hogy elqúrtam.

Igen tudom, hogy vannak páran előttem. De ha mondjuk tök utolsó lennék, akkor is foglalkoztatna a dolog, hogy ez hogyan működik, illetve lesz-e kiírva egy végeredmény vagy akármi. Mert még csak ez a második hónapom és nincs meg a rutinom még, tudod :D  ;)
Amúgy én is verem a fejem a falba, mert két szelvényről még így is sikeresen lemaradtam, hogy kaptam értesítőt (egyszerűen nem volt időm). És az a pár pont igencsak jól tudna jönni ilyenkor.

Idézetet írta: baritz Dátum január 02, 2014, 14:38:09
Az FsScore decemberi toplista véglegesnek tekinthető? Úgy értem, hogy aki helyezése alapján nyereményre jogosult, azok mind megfeleltek-e a feltételeknek (kép feltöltése, miegymás). Csak mert 9-10 helyen vagyok és még izgulok, hátha kiesik valaki előlem :D
Köszi!


Annyi biztos hogy én maradok előtted mert nekem rendben van minden :D

Idézetet írta: Dyrol Dátum január 02, 2014, 19:17:25

Annyi biztos hogy én maradok előtted mert nekem rendben van minden :D

Láttam, lefigyeltelek!  :)

Idézetet írta: baritz Dátum január 02, 2014, 20:29:48
Láttam, lefigyeltelek!  :)

Az utolsó előtti szelvényt nagyon benéztem, első voltam előtte és mivel 0áztam, visszaestem a 9. helyre, és az utolsó hozott vissza kissé de sokat buktam így is... NA mind1 Grat mindenkinek bárkik is legyenek fizetett helyen :D

Gratulálok a nyerteseknek!
:ok:



Én is izgatottan várom.  :)

Felkerült az első helyosztó szelvény, amelyet kitölthet: csatarid és hlatkij

A tét az első hely!