bet365 tőzsde

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia, köszönöm a válaszod. Igen, azt hallottam, hogy ha sokat nyer az ember, akkor 30 ezer forintra leszállítják a maximum tétet. Ez még nem fenyeget. :). A sportfogadási rész engem sem érdekel. Milyen más platformokra gondoltál, megköszönnék pár tippet, küldheted privátban is. Egyébként fogadó oldalakon csak a bet365-ön van ilyen tőzsde rész? Vagy pl Unibet, William Hill is fogllkozik tőzsdével, mert nem találtam?

Idézetet írta: Crockett Dátum október 10, 2017, 07:06:10
Szia, köszönöm a válaszod. Igen, azt hallottam, hogy ha sokat nyer az ember, akkor 30 ezer forintra leszállítják a maximum tétet. Ez még nem fenyeget. :). A sportfogadási rész engem sem érdekel. Milyen más platformokra gondoltál, megköszönnék pár tippet, küldheted privátban is. Egyébként fogadó oldalakon csak a bet365-ön van ilyen tőzsde rész? Vagy pl Unibet, William Hill is fogllkozik tőzsdével, mert nem találtam?

Szia!

"Pedig a sportfogadás részén nem zavarom őket." Ezt úgy értettem, hogy ott elég sokat játszok/játszottam, szedtem is ki. Azonban ott sosem kezdek el korlátozni.

Az a helyzet, hogy ne ilyen helyeken kutakodj, hanem olyan honlapokon vagy cégekkel, akik kifejezetten tőzsdézéssel foglalkoznak.
Ez a műfaj is olyan, mint a sportfogadás érdemes csak egy szeletére koncentrálnod és azt részletesen kitanulnod, megértened. Elsőnek is ajánlanák pár irodalmat, amire szükséged lehet, ha komolyabb összegekkel akarsz beszállni ebbe a bizniszbe. Érdemes olyan valutára vagy részvénytípusokra koncentrálni, amiket követsz ismersz. Ezek lehetnek banki részvények, fegyverek, gépjármű részvények vagy manapság a kripto valuták.
Könyvek:
- Peter Lynch: Sikerrel a tőzsdén
- Fellegi Tamás: Bárki lehet tőzsdés
- André Kostolany: Mesterfokon a pénzről

Persze még sok tanácsadó vagy "siker sztori" van, de ebben kőkemény bukás is benne van.

//Egyik ilyen, a 2008-as válság, amikor nekem is voltak OTP részvényeim és szép nagy mélyrepülést vettek. Az más kérdés, hogy fél milliótól nem volt több benne, így nem csináltam nagy ügyet belőle, de voltak akik milliókat buktak. Többek között a dolláron én is hatalmasat buktam, de idővel legalább az OTP részvények valamelyest normalizálódtak.//

Pár tanács:
- Ha kinézel valamit, akár érdemes közvetlenül tőlük venni. De persze több bank ajánlatát is érdemes összehasonlítani. Itt is olyan, mint a sportfogadás az odds-k követni kell a legjobb nyereség elérése érdekében.
- Figyelj arra is, hogy hol mekkora költséged van. Mivel lehet valahol kevesebbe kerül, de később nagyobb lesz a költséged rajtuk.
- Kezdőként azt mondom, hogy árupiacon kezd el kereskedni (olaj, aranya, ezüst) és várj ki egy negatív korrekciót és ott szálljál be a kereskedésbe.
- Náluk is sok hasznos infó van a témában: https://forexklub.hu/blog/item/628-reszvenyvasarlas
- Ha online akarod csinálni, ami ugyan úgy veszélyes, mint a sportfogadás esetén a rengeteg piac. Akkor SE ilyen iforex, plus500 meg agyon reklámozott oldalakkal kezdj. Én őket szívesen ajánlom: https://eu.iqoption.com/en

Remélem tudtam kicsit segíteni!

Tomka

Szia!
Köszönöm szépen a részletes választ, bele fogok mélyülni a témába, de a bet365 tőzsdét is tanulmányozom azért.:)
Jó játékot és sok szerencsét!

Csak azt nem ertem, hogy miert jobb 6-7%-os hatranyban fogadni ahelyett, hogy a toredeket fizetve menne a daytrade. Ez olyan, mintha amerikai rulettet jatszana az ember, mikor van francia is, vagy oda ulne, ahol a blackjack 6:5 aranyban fizet a 3:2 helyett. En mondjuk biztos nem rontanam a ROI-mat 7%-kal, es nagyon az indokat sem latom, hogy miert kene.