PDC Világbajnokság 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az egyetlen pozitívuma a meccsnek, hogy Webster végre kiesett.


Idézetet írta: szumos Dátum december 30, 2013, 15:51:52
http://www.sportfogadas.org/elozetesek/lewis-vagy-van-gerwen-az-egyik-biztosan-kiesik
Szeva, te jobban benne vagy, lenne két kérdésem: tegnap hallottam nyilatkozni Gerwent, nem tudod, ő valamilyen fogyatékkal él vagy csak ilyen egyszerűnek tűnik, mint a facsipesz, ahogy beszél? Olyan érzésem volt, mintha szegény autista vagy enyhébb Down-kóros lenne.

A másik, hogy van ezeknél a fiúknál doppingvizsgálat? A piát azt látni, meg gondolom szondáztatnak is néha, de valami keményebb lassítót tolnak? (ez is akkor jutott eszembe, amikor Gerwen nyilatkozott, alig tudott beszélni)


Kösz (mielőtt a sok IQ-fighter nekem ugrana, kedvelem a hollandot, csak nagyon furcsa volt)

#123 december 30, 2013, 23:04:44, georgeboyd
Idézetet írta: georgeboyd Dátum december 30, 2013, 22:08:50
Szeva, te jobban benne vagy, lenne két kérdésem: tegnap hallottam nyilatkozni Gerwent, nem tudod, ő valamilyen fogyatékkal él vagy csak ilyen egyszerűnek tűnik, mint a facsipesz, ahogy beszél? Olyan érzésem volt, mintha szegény autista vagy enyhébb Down-kóros lenne.

A másik, hogy van ezeknél a fiúknál doppingvizsgálat? A piát azt látni, meg gondolom szondáztatnak is néha, de valami keményebb lassítót tolnak? (ez is akkor jutott eszembe, amikor Gerwen nyilatkozott, alig tudott beszélni)


Bazzeg, ez milyen fasza sport már, ha 20 évesen valaki befut, tolhatja keményen a nyugdíjig. Nincs is másik ilyen. (recskázni lehet még ennyi ideig, de abból nincs verseny ;D)

Kösz (mielőtt a sok IQ-fighter nekem ugrana, kedvelem a hollandot, csak nagyon furcsa volt)
Bazzeg, azt nem tudom hogy teljesen egészséges-e, de a következő 20-30 évet ő fogja uralni. Egy jó Taylor lehet még ellenfele, de ahhoz nagyon jónak kell lennie neki is.

Pfff, hát ez kegyetlen volt. 1.10-re saccolok, ami van Gerwen szorzóját illeti Wright ellen, de lehet túlzok.

Lewis konkrétan nem tudta, milyen rendezvényen van  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 30, 2013, 23:30:53
Pfff, hát ez kegyetlen volt. 1.10-re saccolok, ami van Gerwen szorzóját illeti Wright ellen, de lehet túlzok.

Lewis konkrétan nem tudta, milyen rendezvényen van  ;D
1,20 lett, már kint van


Idézetet írta: georgeboyd Dátum december 30, 2013, 22:08:50
Szeva, te jobban benne vagy, lenne két kérdésem: tegnap hallottam nyilatkozni Gerwent, nem tudod, ő valamilyen fogyatékkal él vagy csak ilyen egyszerűnek tűnik, mint a facsipesz, ahogy beszél? Olyan érzésem volt, mintha szegény autista vagy enyhébb Down-kóros lenne.

A másik, hogy van ezeknél a fiúknál doppingvizsgálat? A piát azt látni, meg gondolom szondáztatnak is néha, de valami keményebb lassítót tolnak? (ez is akkor jutott eszembe, amikor Gerwen nyilatkozott, alig tudott beszélni)


Kösz (mielőtt a sok IQ-fighter nekem ugrana, kedvelem a hollandot, csak nagyon furcsa volt)
Megint odavoltam pókerezni, de minek?! Kiestem döntő asztalon. Csak a játék mellet néztem a meccseket.
Azt már én is észre vettem, hogy "egyszerűen" nyilatkozik. A "tiszteletkör" is mindig megvan, de a gesztusaiból ítélve és abból ahogy látni másokkal beszélni, szerintem nincs neki semmi baja. Én legalábbis nem tudok semmiről. Én ezt inkább annak tudtam be, hogy bármily természetes is náluk, hogy angolul is tudni kell, mégsem az anyanyelve. Lehet nem olyan virtuózan pörög a nyelve. Bezzeg Wade, az mindig odaszúr valami "okosságot". :) Legutóbb 4 versenyre eltiltották ezért. :) Azóta csöndben van.
Aztán ha észre vettétek, nagy boldog családként viselkedik itt mindenki. Ha balhé van, sokszor annak sem derül ki az oka. A régi ellenségek pedig derűsen mosolyognak egymásra. Oké, hogy happy minden, de azért ez is furcsa.
Ami pedig engem leges legjobban zavar, hogy akárhány dartsoldalt követek, mindegyik a PDC oldaláról másolt cikkekkel van teli. Alig lehet más forrásból újdonságot lelni... A saját honlapok is igen gyengék.
Tehát összességében azt gondolom, hogy itt a PDC keményen, diktatórikusan, vasököllel kordában tart mindent, egészen a nyilatkozatokig... Egyre nagyobb üzlet a darts és szerintem nem óhajtanak semmit kiengedni a kezük közül.
Nem lehet véletlen az sem, hogy ilyen fene nagy ellentét van a BDO-val sem és az sem, hogy sok BDO-s nem hajlandó átnyergelni a PDC-hez, pedig lenne hozzá tehetsége és több pénzt kereshetne. ennek ellenére mégsem.
Szóval a hülye, bárgyú nyilatkozatoknak, lehet egy ilyen háttere is.

Egyébként az alkoholt szokták nézni és tilos fogyasztani. A WADA-ba azt hiszem (nem tudom biztosra) még nem léptek be, mert kevésbé tudják teljesíteni a feltételeit (2 órára lebontva hónapokkal előre, mikor hol lesz az egyén), de szó volt róla. Viszont van egy "független" szervezete a PDC-nek a DRA. Ez felügyeli a tiszta játékot ez vizsgál és ők figyelik az egyéb normák (pl: öltözködés) betartását is. Ők pedig a britt doppingellenes törvény előírásait és kívánalmait követik.

A mai meccsekről: elszomorított ez a Whitlock. Nagyon jó statisztikái voltak ám, de ez is kevésnek bizonyult. Wright élete teljesítményével rukkol elő az utóbbi időben. Ennyire ő azért nem stabil ám. Nem tudom mit szed... De hat...
Van Gerwen meg úgy döntött nem játszik még egyszer Andersonosat. Ezért mondom, hogy egy bizonyos szint felett már nem azt kell nézni kinek milyen statisztikája van. Árgus szemekkel kell fürkészni a mentális állapotát, figyelni egy-egy elejtett mondatát. Ha akarja a győzelmet, meg is kapja.



Úgy érzed van összefüggés a képek között?  ;D

A szöszinek a nevét tudja valaki?

Idézetet írta: TiB Dátum január 01, 2014, 16:26:48
Joanna Fitzpatrick
Ezt honnan?  :o  ;D
Mondjuk ez a legfontosabb infó ma az biztos.  :great:


Na,mit mondtok tudorok?
Nyer ma a Gerwen gyerek?
Sport1 tv.hu-n 81% úgy gondolja,hogy nyer.

Na hát ez is lezajlott!  :great:

Végül Májki behúzta, ellentmondást nem tűrően. Azért Wright is villantott annyit, hogy az utolsó tippek lejöjjenek. Utólag is azt mondom, hogy van Gerwenre legalább egy 1.35-1.40-et illett volna adni, Wright is megérdemelt volna egy alacsonyabb szorzót.

Aki esetleg tette hosszútávú fogadásként Mighty Mike-ot, mint legjobb 180-as dobót (1.cikk), 2.75-ön, az is ránézhet a számlára.  ;)
Sima ügy lett végül! Asszem 52-vel nyert!

Egyébként a mókuskerék forog tovább. Szombaton (4.) indul a BDO vb! 8 nap alatt lezavarják. Hogy cikkek készülnek-e róla még nem döntöttem el. Nagyon kevés BDO-s srácot láttam idén játszani. Eredményeket is csak minimális mértékben követtem (nehéz is, mert évente van vagy 3 esemény amire fogadni is lehet...), róluk ennek megfelelően jóval kevesebbet is tudok. Ez van. No majd meglátjuk.  :ok: