Küzdősportok 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#360 március 07, 2024, 08:01:34, Admin
Anthony Joshua - Francis Ngannou  (péntek, március 8., 23:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Francis Ngannou to win by KO, TKO or DQ  5.00

Anthony Joshua nyer az 1-5 menetben 4.10

Mindkét ökölvívó padlóra kerül  4.75

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón


Mike Tyson és Jake Paul bokszmeccsét a Netflix közvetíti

Több szempontból is rendbontó összecsapásról érkezett hivatalos bejelentés. Olvasd tovább


Nagyon rég elmúltak azok az idők, mikor én bokszot néztem, kedvencem, Naseem Hamed is már azóta 50 éves, de ez a Tyson-féle "meccs" annyiból felkeltette az érdeklődésem, hogy lehet ilyen underdog Tyson? Oké, plusz 30 év, de az az ember egy állat. Mármint, ha tényleg ilyen 4.00-5.00 körüli szorzót adnak rá, szerintem lesz benne érték. Én azt gondolom, hogy maga a tudás, nem kopott meg, még mindig jobb ütőereje lehet, mint annak a szerencsétlennek, szóval simán belenézhet egy KO-ba Paul. Azért, ha kap egy ilyen sorozást, lehet nem lesz tőle boldog Paul gyerek, én örülnék, ha végre valaki alaposan megruházná...

https://www.instagram.com/p/C3i8HG5uI8Y/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

 UFC on ESPN: Vicente Luque és Joaquin Buckley összecsapása

Egy brazil környezetben felnőtt MMA-s néz szembe egy amerikai birkózóval. Olvasd tovább


Holloway - Gaethje  (vasárnap, április 14., 04:15CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Justin Gaethje nyer KO, TKO or DQ  3.10

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Weili Zhang - Xiaonan Yan  (vasárnap, április 14., 04:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Weili Zhang nyer döntéssel  3.40

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Pereira - Hill  (vasárnap, április 14., 05:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Alex Pereira nyer KO, TKO or DQ  2.75

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón