Úszás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 12, 2016, 07:50:20
Tutti 1-3 Rióban. Kijött már valahol, hogy ki nyeri a 400 vegyest fogadás Rióra?

Kijött több helyen is, pl. Pinnacle-on. Ott 8.50 Verrasztó, de megnyerni aligha fogja, legalábbis én meglepődnék. A két japán közül nyerhet az egyik, de a favorit Kosuke Hagino nem túl jó odds, csak 1.60







Az úszó vb az olimpia főpróbája olyan szempontból is, hogy mennyi pénzt lehet "indokoltan" elkölteni.

Változott az összeg: http://24.hu/sport/2017/03/17/hosszu-katinka-megsem-60-millioert-reklamozza-a-vb-t/

De mi a f...ért nem írnak arról, hogy a többiek mennyit kapnak? Miért mindig Hosszú? De utálom azokat, akik a mások zsebében turkálnak!
Főleg az olyanokat, akik naphosszat meresztik a seggüket a monitor előtt, zabálják a burgert meg a chipset, már a félemeleten meg kell állniuk a lihegéstől, de bármelyik sportolótól sajnálnak egy forintot is.

Katinka egy nagyon jól felépített üzleti vállalkozás, divatos szóval brand. Annyit kér, amennyit akar ( nyilván többet mint amennyit ér), és vagy megadják, vagy alkudoznak vele és megegyeznek kevesebb pénzben. Neki most kell kihasználnia az értékét. Ki fog 30 év múlva milliókat adni érte? Senki. Ha tudta volna, Egerszegi vagy Kovács Ági is ezt csinálta volna, nem a TeeKanne-t reklámozza.

Ez a 60millió nem olyan sok. Ha azt nézzük csak 200k Euro. Ennél Ronaldo,Beyoncé vagy épp anno Schumacher jóval többet kapott. Oké ők ismertebbek voltak valószínűleg ezért kaptak 7számjegyű összeget hasonló reklámozásért. Ez alapján ez nem olyan sok,SZERINTEM.

Ha egy másik oldalról közelítjük meg a dolgot, akkor az is látható hogy aki a célközönség, vagyis akiket érdekel(né) egy úszó VB, azok között Katinka legalább olyan ismert a világban mint mondjuk CR. Mert Kis Jakab közmunkás nem célközönség, de mondjuk egy család akinek a kislánya most tanul úszni igen. Közöttük Katinka arca legalább olyan értékes mint CR. És hitelesebb is nekem mint mondjuk egy Head and Showers reklámban Ronaldo. Szóval a reklám értéket tekinthetjük azonosnak Ronaldoval viszont jóval kevesebbet kap érte..

Az Index címlapján egy felső banner egy hétig 5 millió forint: http://mediainfo.index.hu/arak.php

Ehhez képest az egyik legnagyobb jelenlegi magyar PR-húzónév 25 misiért egyáltalán nem vészes. Szerintem ez az egész azért lehet kérdéses, mert egy évvel ezelőtt látványosan összetépett egy szerződést, és akkor a rendszerrel szembeszálló hősképet viselte, ehhez képest úgy tűnik, hogy őt is bedarálta a kormánygépezet. Ezt a meghasonlást egyébként ncis88 hozzászólásai is tükrözik.

2017 március:

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 17, 2017, 23:37:16
Ez a 60millió nem olyan sok. Ha azt nézzük csak 200k Euro. Ennél Ronaldo,Beyoncé vagy épp anno Schumacher jóval többet kapott. Oké ők ismertebbek voltak valószínűleg ezért kaptak 7számjegyű összeget hasonló reklámozásért. Ez alapján ez nem olyan sok,SZERINTEM.

2016 február:

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 13, 2016, 11:01:35
A másik meg ez a szerződéses dolog. Ha annyira a pénz érdekelné elfogadta volna azt a 12milliót, ami jóval több mint amennyit eredetileg adtak volna.

Ha az elmúlt egy évben megtörtént minden fejlesztés, például telepítettek kamerarendszert, meg mindent, és most már minden rendben a magyar úszásban, akkor abszolút nincs igazam, és semmi kérdéses nincs a történetben. Ezt most nem ncis88 ellen írom, lehet ő gondolja jól a dolgokat, csak én ebben érzek ellentmondást. Nem sajnálom az összeget, bőven megér ennyit Katinka, csak én már régóta várok egy igazi partizán arcot, aki következesen végigviszi a rendszer elleni ügyet, ha igazságtalanságot érez. És most jön az, hogy félóra múlva megbánom, hogy megint írtam a témába, és mennyivel jobb lett volna, ha inkább elengedem a dolgot :D

Ez az a tipikus eset amikor azt gondolod, hogy még szerencsére létezik ember/hős akinek van gerince, aztán rájössz, hogy nincs.  ;D

Katinka, a nemzet hőse, a senkiből lett valaki is bebizonyította, hogy a pénz az úr. Mondjuk mentálisan rájátszott ez az amerikai buzigeci.

Azóta ki is derült hogy az a 60millió jó 25nek.

Amúgy én nem érzem az ellentmondást. Nem fogadta el anno a 12t mert nem akarta reklámozni a vbt mert Gyárfás volt az elnök. Most ajánlott neki az új elnökség dupla összeget amit hülye lett volna nem elfogadni, hiszen már nincs ott Gyárfás. Ellentmondás akkor lett volna ha ezt sem fogadja el.. Mert akkor ellent mond saját magának hogy nem a pénz miatt tépte szét a 12millás szerződést hanem Gyárfás miatt.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 20, 2017, 23:20:51
Azóta ki is derült hogy az a 60millió jó 25nek.

Amúgy én nem érzem az ellentmondást. Nem fogadta el anno a 12t mert nem akarta reklámozni a vbt mert Gyárfás volt az elnök. Most ajánlott neki az új elnökség dupla összeget amit hülye lett volna nem elfogadni, hiszen már nincs ott Gyárfás. Ellentmondás akkor lett volna ha ezt sem fogadja el.. Mert akkor ellent mond saját magának hogy nem a pénz miatt tépte szét a 12millás szerződést hanem Gyárfás miatt.

Most nem a Panteneről, a Boci csokiról vagy a Soproni sörről van szó, ahol megértem, hogy anyagi juttatásban részesülnek a reklámban szereplő sportolók/színészek stb.

Itt most arról van szó, hogy van egy vízes-vb, amit Magyarországon rendeznek, s én becsület szavamra ingyen adnám az arcomat. :D
Ezzel is hozzájárulnék az esemény, a sport népszerűsítésében.

Mitől fél? Hogy mikor abba hagyja nem lesz amit ennie? Adok én neki egy szelet kenyeret...

Gondolom CR is ingyen reklámoz mindent..