Eva Longoria, a született feleségem

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Holnapra érdemes megpróbálni Davydenko-t, Monfils ellen. Bár a franciának könnyebb ellenfelei voltak, és könnyebben jutott tovább, mégis 2,2es oddsért érdemes élőben megpróbálni az orosz győzelmét, hiszen sokkalta képzettebb mint ellenfele.
6-3, 7-5, 6-3  :ok:

Monfils hatalmas küzdő, szerintem a szettek száma elég magas lesz ezen a meccsen!  ;)

Majd meglátjuk... :great: Bár szerintem is lesz egy jó pár game, és egy olyan 4-5 szett. De én egy 3-1es Davydenko sikert tartok alegvalószínűbbnek.

Mivel sportingbeten zakóztam egy csúnyát, így áttértem gamebookershez. mai szelvényem:

3 selections    singles
   Stake (HUF)
   
HJK Hels. v VPS
1X     1.05
   
Egypt v Cuba
2     1.05
   
Serbia v Russia
2     1.55
   
combos   
Stake (HUF)
Standard combo @ HUF 15000.00   15000.00

Number of bets   1
Possible payout   HUF 25650.00
Cost   HUF 15000.00

Oké, itt is zakóval kezdtem.

Nem baj, remélem a folytatás szebb lesz:
mára leginkább a Nadal meccs tűnik a legjobbnak, 1,14ért.

4-6, 4-6, 7-6, 6-4, 5-7  :ok: :great:

Nadal 1,14-ért??? :-\
Bwinen 1,03-at adnak rá! Kicsit fura!

A bwinen mindig ennyire alacsonyak az oddsok. Ezért nem is szeretek ott játszani.

Baghdatis - Nalbandian 1 1,67 6-2, 7-5, 6-0  :ok:




Idézetet írta: kispeco Dátum július 02, 2007, 12:41:51
Idézetet írta: jaaas Dátum július 02, 2007, 11:57:54
Baghdatis - Nalbandian 1 1,67

Ebben én is hiszek!

Profitles is bízik a ciprusi győzelmében, Te is, én is... remélem jól zárjuk a napot :great:  ;)

Szerintetek Canas megfoghatja Hewitt-ot? Szerintem ebben benne lehet a meglepi. :great:

Szerintem megfoghatja, én alacsony téttel megrakom.

De ha mára meglepetést keresel, akkor a Gasquet - Tsonga 2est merem ajánlani inkább. Gamebookersen 2,7!

Argentína - Kolumbia 1 1,28  4-2  :ok:

Argentína: Abbondanzieri - Zanetti, Ayala, Milito, Heinze - Mascherano, Cambiasso, Verón - Riquelme - Messi, Crespo.

Ettől a támadószekciótól mindenhol rettegnének (kivéve Argentínában), és aki látta Kolumbia előző mérkőzését, az azt is láthatta, h a paraguay-i támadók akkor kerültek ziccerbe, amikor csak akartak. És Paraguay nem említhető egy lapon Argentínával!