Való Világ 6

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


VV6: Ki lesz a végső nyertes?

Iza
2 (6.9%)
Krisztián
7 (24.1%)
Aurélió
16 (55.2%)
Teo
0 (0%)
Zsófi
1 (3.4%)
Viki
3 (10.3%)

Összes szavazó: 29

Szavazás lezárva: május 04, 2014, 08:24:09

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 15, 2014, 18:35:49
Srácok, manapság már ciki a VV-t nézni  ;) Nőjetek már fel!

+1 , inkább nézzetek meccset, abból több hasznotok lesz mint abból a szarból. Cirkuszt meg kenyeret a népnek.

Csak az érdekel, szex volt már?
Vagy villantás?


Ma délelőtt voltam Anyáméknál, ez természetes, de ő is evvel a szaharrral traktált. No ez a része már nem. :bash: :noway:

Rosszabb mint az influenza vírus!! :crazy:

Ha nem néznék ennyien ezt a szart akkor lehet már nem lenne műsoron. :noway:

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 15, 2014, 18:56:16
Csak az érdekel, szex volt már?
Vagy villantás?
http://www.hir24.hu/bulvar/2014/01/21/breking-megvolt-az-elso-villaszex/

Teljesült a kívánságod, a szellemi fogyatékos megdugta a kurvát. ;D ;D

A valóság-showk (és igazából az egész bulvár) legnagyobb átka, hogy minél többet foglalkozol mások (magán?)életével, annál kevesebb időd jut a sajátodra és ez az igazán kellemetlen.

Oké, elsősorban ösztönlényeket válogatnak egy ilyen műsorba, de ha betoppanna egy kérdezőbiztos, hogy milyen tévéműsor láttál utoljára, a VV6 válasz kit minősítene?  :)

Más megközelítésben:
Egyik középiskolai tanárnőnktől kérdeztük meg anno, hogy nézi-e a Dallast.
Mondta, hogy nem, mert nem híve annak, hogy minden kedd estéjére programot csináljanak neki évekre előre.  ;D



Idézetet írta: Knapp Dátum január 21, 2014, 23:34:42
A valóság-showk (és igazából az egész bulvár) legnagyobb átka, hogy minél többet foglalkozol mások (magán?)életével, annál kevesebb időd jut a sajátodra és ez az igazán kellemetlen.

Oké, elsősorban ösztönlényeket válogatnak egy ilyen műsorba, de ha betoppanna egy kérdezőbiztos, hogy milyen tévéműsor láttál utoljára, a VV6 válasz kit minősítene?  :)

Más megközelítésben:
Egyik középiskolai tanárnőnktől kérdeztük meg anno, hogy nézi-e a Dallast.
Mondta, hogy nem, mert nem híve annak, hogy minden kedd estéjére programot csináljanak neki évekre előre.  ;D
Általam mélyen tisztelt ember azt mondta, hogy ennek a műsornak több az előnye mint a hátránya. Előnye, hogy ha nézed nem kell foglalkoznod a saját problémáiddal, és ki tudod kapcsolni az agyad, és a sok "okos" ember hülyeségein gyorsan álomra szenderülsz, mert annyira leszedál a műsor. (kiváló altató tehát)
A többi dolog pedig mind hátrányt. Nem nyújt kultúrát, nem tanulsz belőle, nem ad minőséget, és semmi értelme sincs...

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 22, 2014, 00:35:35
Általam mélyen tisztelt ember azt mondta, hogy ennek a műsornak több az előnye mint a hátránya. Előnye, hogy ha nézed nem kell foglalkoznod a saját problémáiddal, és ki tudod kapcsolni az agyad, és a sok "okos" ember hülyeségein gyorsan álomra szenderülsz, mert annyira leszedál a műsor. (kiváló altató tehát)

Ez mindenre igaz, ami szórakoztat és/vagy kikapcsol!
Sport, zene, olvasás, szex, egyéb tévéműsorok, alkohol és drogok... hehe
Szóval ez önmagában nem egy túl nagy pozitívum.  :)

Szerintem pont az a legnagyobb hátránya, hogy nem a saját problémáiddal foglalkozol és azokat még relativizálod is, mert milyen jó már ilyen szerencsétlen senkiháziakat nézni, akik sehol sem tartanak az életben! Így persze nekem sem annyira sürgős...  :)
(az, hogy sok fiatalnak ez az exhibicionista igénytelenség lesz a követendő példa az előrébb jutáshoz, az már csak bónusz.)

Persze ki ne álmodozna olyan helyzetről, hogy nem kell dolgoznia, mégis kap zabálni és még jó eséllyel szexelhet is!  :)

Viszont ez egy fél évig tartó műsorfolyam, amit akár napi 24 órában követhetsz, így nem csak átmenetileg terelheti el a figyelmedet a problémáidról, hanem akár tartósan is ebbe menekülhetsz.

Vagy szerintetek érdemes úgy is követni, hogy csak a manipulatív módon összevágott összefoglalókat nézem meg?  :D


Idézetet írta: Knapp Dátum január 22, 2014, 01:42:44

Vagy szerintetek érdemes úgy is követni, hogy csak a manipulatív módon összevágott összefoglalókat nézem meg?  :D
Ezt a ganét sehogy sem érdemes követni....  :idiot2:

Idézetet írta: TiB Dátum január 22, 2014, 07:30:15
Van egy rakat kigyúrt, metroszexuális, seggszőr nélküli arc a villában, és a nyomi az, aki egy hét után ráraboltat a harcsára. Háháá! ;D

Ezt kell tanulságként leszűrnünk?  :D

Mégiscsak van itt népnevelés... hehe

Lehet jelentkezni a VV-be Simi mellé, nem itt kell okoskodni. ;) ;D  Mennyivel rosszabb ez a parlamenti naplónál? ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 22, 2014, 15:21:40
Lehet jelentkezni a VV-be Simi mellé, nem itt kell okoskodni. ;) ;D  Mennyivel rosszabb ez a parlamenti naplónál? ;D
azt még sohasem nézetm:-)


#44 január 22, 2014, 15:58:44, Alk
Idézetet írta: TiB Dátum január 22, 2014, 14:59:14
Jaj már de unalmasak vagytok. Miért kell tanulság? A Superman filmeknek van tanulsága? Okosabb leszel egy Nolan-féle Batman film után? Hmmm, igen, a golyóálló kevlar mellény jó dolog, ezt eddig nem is tudtam, majd veszek a Tescoba, köszi Batman! Szerintem álszentség ebbe a topicba jönni, és mondani hogy ez népbutító műsor, nem nézem, pfej. Aki egy ilyen műsor nézésétől hülyébb lesz, mint előtte volt, az amúgy is menthetetlenül hülye. Aki nem nézi, mit foglalkozik vele? Nem nézek baseballt, nem is írok a topicjába egy betűt se, és még sorolhatnám. Miért pont egy trash-reality feletti pálcatöréssel akarjátok a világot szebb hellyé változtatni...nem értem. Én szeretem a realityket, nem a tanulságért, nem akarok 20 ponttal több IQ-t belőlük, egész egyszerűen szórakoztat. Nyilván nem ez a legminőségibb reality, tehát egy Survivor, vagy Amazing Race nyomába nem ér, de itt nem is a minőség a lényeg, hanem a trash-faktor.

Azért van némi különbség, és szerintem nagyon nem mindegy, hogy a fiatalok, gyerekek elé milyen minta van állítva. Míg egy felnőtt - jobb esetben - tudja szűrni a 0-24-ben felé áramló impulzusokat, addig egy fejlődésben lévő ember személyiségére igenis romboló hatásúak lehetnek (és azok is) a még minimális értékrendet is mellőző műsorok. Manapság az a "menő", ha minél nagyobb f*szfej, egy beképzelt nagyszájú senki vagy, vagy egy felszínes r*banc. Persze, lehet szeretni ezeket a műsorokat, csak aztán ne lepődjünk meg, ha a gyerek is ilyen lesz.. Én személy szerint hányni tudnék az ilyen emberektől, és egész életemben kerültem is az ilyeneket, de ez én vagyok. Még szerencse, hogy én nem vagyok bent, mert tuti bilincsben vinnének el! Mindenki azt néz amit akar, de azért maradjunk annyiban, hogy ez a műsor (mint sok minden más) úgy káros a társadalomra, ahogy van. Béke!