tuti stratégiát keresek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Természetesen nem ingyen, minden azon múlik hogy a dolog mennyire jövedelmező, és hiteles.
Kizárólag kipróbált szisztéma érdekel, a kísérletezés nem.

Biztos vagyok abban hogy itt is akadnak páran akik valóban profik, és itt nem feltétlenül kizárólag sportfogadókra
gondolok, akadhatnak szép számmal tőzsdei alapon robotokkal pénzt keresők is.
Azzal is tisztában vagyok, hogy ha valakinek nyerő stratégiája van, nem szívesen adja tovább, ezt ki-ki mérlegelheti, és nem is igazán veri nagy dobra az eredményei
Tehát ha úgy gondolod hogy lehet valamid számomra, keress, a többi kizárólag köztünk képezi alku tárgyát.

Szeva!

Nekem van bevált stratégiám, a tippek egyenesen a klubvezetőktől jönnek. Én egy tippel 7szeres szorzóval 50 ezret nyertem. ezt te is meg tudod csinálni könnyedén. Az első fogadás kb. 15 szörös szorzót kínál, fizetni csak a nyeremény után kell 5000 forintot, viszont a többi fogadás 50 euró (de ilyenkor már a profitból ki tudod fizetni). Minden nap vannak tippek. Én a bet365 irodát ajánlom.

Na hogy tetszik?

Szeva!

Engem érdekel, bet365-n játszom én is, kéne valami új stratégia, most is csak 20 ezer jött két nap alatt : http://kepfeltoltes.hu/150418/2015-04-18_010355_www.kepfeltoltes.hu_.png, az 50 sokkal jobb lenne, küldd privátban a tippeket, köszi!

Idézetet írta: BalericBlue Dátum április 18, 2015, 00:07:54
Szeva!

Nekem van bevált stratégiám, a tippek egyenesen a klubvezetőktől jönnek. Én egy tippel 7szeres szorzóval 50 ezret nyertem. ezt te is meg tudod csinálni könnyedén. Az első fogadás kb. 15 szörös szorzót kínál, fizetni csak a nyeremény után kell 5000 forintot, viszont a többi fogadás 50 euró (de ilyenkor már a profitból ki tudod fizetni). Minden nap vannak tippek. Én a bet365 irodát ajánlom.

Na hogy tetszik?

nekem az ilyen fajta fogadásokkal mint amit itt belinkeltél nagyon hamar pofára esés szokott lenni.
és 1-2 ezressel, forintban

Szerintem mindenkinek saját magához kell igazítania a stratégiáját. Van aki egy nap sok meccset rak, annak kis (pl: 1%-os) téttel és ügyelni arra, hogy a találati arány minél jobb legyen. Van aki minimum oddsokkal játszik, azoknál a tét görgetése a megoldás. Van olyan, mint én, aki a biztosabbnak vélt tippeket rakja, azaz válogat. Nekem egy tétemeléses stratégiám van. Ha vesztek tétet emelek.

De a lényeg bármilyen stratégiához oddstól függetlenül: NYERŐ TIPP KELL MINÉL TÖBB! Ha nem zöldül baszhatod bármilyen stratégiád van!

Sziasztok!

Orosz Pál vagyok. Ma megverjük a Haladást. Nem tőlem hallottátok... (pénzt a meccs után a székházba kérem!!)

Üdv!

na nezzuk csak. 20 eve dolgozom fejlesztem a strategiam, ami mostanra mar profital. A munkam erteke kb ezer euro per honap netto - szorozva 240 el... ez alatt az ido alatt belepusztitottam kb 30 ezer eurot, plussz egy program ami otvenesbe kerult. Mivel szinte biztos hogy elbaszod a bizniszem, igy megduplazzuk az art - igy 550 ezer euro. korrekt, nem? ennyibe kerulne, ha muszaj lenne eladnom. Igy kapizsgalod miert nem kapsz senkitol potom arer szazezer forinter hosszutavon mukodo strategiat? Aki meg azt mondja ,,vezetosegtol" tud valamit az szart se tud... Melyik vezeto olyan hulye, hogy kockaztassa a dutyit ilyen baratok baratjai miatt?

#7 április 18, 2015, 22:41:48, vmlinuz
szeva dzoli, ide írj, remélem olvasod a topicot, [moderálva] ez az emailen, itt tudjuk megbeszélni a részleteket a sportfogadáshoz.