stratégia...segítség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SziasztoK!

Azon agyaltam hogy van arra lehetőség hogy élőben is meg simában is lay-eljünk egy bizonyos eredményt, mondjuk 3-3, szerintetek mennyire életképes ötlet az ha egy meccsen 65-70. perc környékén ha látom hogy max 2-2 az állás és statisztikából lerí hogy kevés arra az esély hogy legyen még gól, akkor lay-elni a 3-3-as végeredményt, én szerintem ilyen 1,10-20-as oddsokat adnak rá, én 100$-os tétekre gondoltam...

érdemes megpróbálni?

ez nem rentabilis,,fogsz varni a merkozesekre ahol 2:2 van es lay a 3:3??bukta ez,,

Szia Deletos!

Szerintem se jó, amit írtál. 2-2 állásnál jóval nagyobb az 1,10-1,20-nál az odds. A 65-70. percben az aktuális állás is 3 környékén mozog, a favorit +1 es eredmény szintén, a gyengébb +1 pedig jóval magasabban.

Most regeltem az oldalra. Van valaki aki pluszos foci trédben?


A futball marketben (és minden más marketben) hogyan és mekkora profitokhoz lehet jutni?

- Tisztában kell leni a p2p fogadás rejtelmeivel, pszichológiájával

- Ismerni kell az oddsok mozgását a választott piacokon (ezen a platformon az oddsok nincsenek "kőbe vésve", sőt oddsok is ajánlhatók)

- Nélkülözhetetlen különböző stratégiák ismerete

- Készségszinten kell kezelni a Sportfogadó Robotokat. (A Sportfogadó Robotok fizetősek, és a Betfair-en engedélyezettek)

- Szükséges statisztikai oldalak, adatbázisok ismerete, kezelése

- Értékes információkat közvetítő angol nyelvű honlapok ismerete, követése, naprakész tanulmányozása. (Legtöbbször fizetősek).

- Matematikához közel állók és tőzsdei ismeretekkel rendelkezők előnyben vannak.

- Megfelelő forgótőkével kel rendelkezni.

Mekkora profitokhoz lehet jutni?

- Nagyban függ az elérhető haszon mértéke az alkalmazott stratégiától (kockázatos, kevésbé kockázatos)

  - A felhasználó beállítottságától, tudásától, (bátor, merész, félénk, negatív gondolkodású, esetleg kapzsi-e)

- Forgótőke nagyságától, egy üzletbe helyezett tét nagyságától

- Különböző időpontokban szükséges gép előtt lenni és tudatosan cselekedni. Tehát gépfüggő.

- Elegendő hagyományos szélessávú internetkapcsolattal rendelkezni. (A "ping" ne legyen 50-nél magasabb, minél alacsonyabb, annál jobb)

A p2p fogadásokba nem elég belekapni (egyeseknek nem is való),sokaknak hosszú ideig kell tanulmányozni, mire tudatosul, összeáll az információk tömkelege. Ezek a legalapvetőbbek.