France Ligue 2 tippeim....

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


tudnál mondani 2db matchet ahol érzed az under over 2.5 öt ?

én angol ligában brimingham - derby-t megraktam underre , nemérzek sok gólt , de kitudja :)

a Dijon és az Istres meccsére én nem várok sok gólt. Talán még a Strasbourg lehet alatta nagy valószínűséggel.

a rouletten megkeresett 42 jurót felrakom underra :)

Idézetet írta: karajjj Dátum március 09, 2007, 16:44:17
a rouletten megkeresett 42 jurót felrakom underra :)

Hát engem a három dobogós csapat szívatott, de nagyon! Te viszont jól jártál ha ezt a 3 meccset megfogtad under-ra  ;)

hát igen grat az underekre!engem most megevett a francia 2.!
nem szoktam nagyon fogadni erre a bajnokságra sem az első osztályra!de most a Metzet megdobtam hazaiba és csak az ment el bwinen egy 10meccses szelvényen amin 200HUF-ból húzhattam volna 7400at!szóval mostmár nagyon ideg vok a franciák miatt!de tegnap a Bordót simába vettem pedig úgy vtam az fogja elvinni meg a Nantes de nem úgyhogy eddig a hétvégén franciákból 5ös vok!:)

Legközelebb ha vannak még ilyen jó megérzéseid akkor megoszthatod velünk!kössz
csáó

#20 március 17, 2007, 08:06:51, Baba
1. AC Ajaccio (12.) - FC Gueugnon (10.) - 1X, 1 oddsok: 1.18, 2.05 - Ajaccio legutóbbi két hazai meccsén 8 góllal terhelte meg az ellenfeleket, kizártnak tartom, hogy kikapjanak ma.  :ok: :noway:

2. Chamois Niortais (17.) - Dijon (7.) - 1X, X oddsok: 1.35, 2.75 - Niort ugyan az egyik elsőszámű kiesőjelölt, mégis hazai pályán mindössze 1 veresége van 13 meccsen.  :ok: :noway:

3. Chateauroux (6.) - SC Bastia (8.) - 1 odds: 2.45 - a Chateauroux az idei szezonban akit le tudott győzni idegenben ősszel (créteil, Ajaccio) azt elkalapálta tavasszal is a visszavágón. Bastiaban 2-1-re nyertek októberben...  :noway:

4. FC Tours (20.) - Reims (11.) - háromesélyes - Tours az utóbbi fordulókban labdarúgásra emlékeztető dolgokat is csinált már, igaz 3 meccses vereségi szériában vannak. Mai vereségükkel valószínüleg megpecsételődne a sorsuk.

5. Guingamp (16.) - FC Libourne Saint-Seurin (13.) - X odds: 2.80 - Guingamp nagyon hajrázik, ez egy megbízható csapat, akik nem akarnak idén kiesni! Legutóbbi 4 meccsükön 10 pont, Caen-ban X-eltek.  :noway:

6. Le Havre (4.) - Istres (18.) - 1 odds: 1.55 - melegen tudom ajánlani ezt a mérkőzést! Le Havre 3 meccses vereségi szériában van, muszály lesz ma nyerniük. Istres-nek nem ma kell erősködnie, hanem majd a hazai meccseiken.  :ok:

7. Montpellier (15.) - Caen (2.) - X, 1X oddsok: 2.75, 1.40 - Montpellier-nek jó kis oroszlánbarlangja van, úgy kell elképzelni őket, mint egy angol kiscsapat, akik ha fogadnak egy Cselzit vagy Mu-t akkor 200 %-ot nyújtanak. Számomra meglepetés lenne a vendég győzelem.  :noway: :noway:

8. SC Amiens (5.) - Brest (14.) - 1 odds: 1.65 - Amiens legutolsó 6 meccsének mérlege 4 győzelem, 2 döntetlen. Ha nagyon nyomulnak akár még a feljutásra is esélyesek lehetnek, ahhoz viszont nyerniük kell ma.  :ok:

9. Us Creteil (19.) - FC Metz (1.) - 2 odds: 2.1 - nem sok hozzáfűzni valóm van a Metz meccséhez ismét, annyi bizonyos hogy nem a Párizs melletti kis városka lesz számukra Waterloo. Amúgy is utálom őket, mert közel vannak Versaille-hoz  ;)  :noway:

Egy nem rizikós szeló:

Le Havre - Istres 1  :ok:
Us Creteil - FC Metz X2  :ok:
Chamois Niortais - Dijon 1X  :ok:

eredő odds: 2.51  :ok:

Bátraknak pedig:

Montpellier - Caen 1X   :noway:
Us Creteil - FC Metz 2  :noway:
Châteauroux - Bastia 1  :noway:

eredő odds: 7.2  :noway:

SOK SIKERT!


Kössz a tippeket, látom nagyon értesz a francia 2. ligához.  :ok:
A Le Havret én is játszom komolyabb téttel, ez szerintem nagyon jó tipp mára, te mit gondolsz a Chamois Niort - Dijon under 2.5-ről 1.533-ért?
Nekem nagyon sanszosnak tűnik.

A Niort az idei szezonban 18 alkalommal maradt 2,5 goal alatt és 10 alkalommal ment over-ra.

Fura véletlen, de a Dijon-nál is ugyanez az arány!

Ha a statisztikákat vesszük alapul, akkor szerintem is rakható az under. Főleg ha úgy nézem, hogy a 2 csapat legutóbbi 2-2 meccsén (ugye az 4 meccs) összesen 3 goal esett. Mekkora nyomik ezek, ezért bírom a francia ketteseket!  ;D

Ja, más téma...a Metz-et nyugodtan vehetitek vendégre, írtam a klubbnak e-mailt, hogy fogadtam rájuk nagy összeggel :) Amúgy Cardy visszatér ma, és a két szenegáli lesz a támadósorban.

Baba! A Creteil - Metz szerinted mennyire vehető under 2,5-re?

Idézetet írta: profitles Dátum március 16, 2007, 10:22:31
Baba! A Creteil - Metz szerinted mennyire vehető under 2,5-re?

Szia Profitles!

Szerintem az veszélyes. Én úgy gondolom ha Metz elkapja a fonalat 3-4-et is vághat a nyomiknak, főleg így hogy lezsíroztam velük a végkimenetelt. Ha meg véletlenül a nyomik rúgják az első gólt, akkor a Metz megforditja a meccset. 2-3-4 gólt várok én.

[bah][/bah]  Mai fancia bajnoki  (2) tippeim   Ajaccio 12 hely 35pont  /otthon 25p. 14mérk. (24-11 golarány)legutóbbi mérk.0-0 Strasbourg      Tippem hogy biztos goltszerez,és hogy nem fog vereséget szenvedni.-ellenfele :  Guengnon  10 h.  38p. /idegenbeli mérlege 14mérk.12 pont (13-24) legutóbbi mérk.2-1 verte a La Havrét.     tippem :1,X                                               Amiens    5 h. 45p.  /o.27p. (17-11)l.mecs:2-2 Bastia       ellenfele Brest 14h. 31p. /i.12pont (12-18) leg.mecs 1-0 nyert a Grenoble ellen.   tippem 1    Chateauroux  6H.  42p. /o.23p. (18-13) l.m.2-0 Reimst verte.   ellenfele  :  Bastia 8 h. 40p. /i.14p. 14-19  l.m.2-2 Amiens      tippem  1                                        guingamp  16 h.  29 p.  (21-17) l.m.1-1 Caen      ell.  Libourne 13h.  34p. /i.15p.  14-18  l,m. 1-0 Tourns       tippem   1,X                                       La Havre 4 h. 46p. /27p. otthon  (27-12) L.m.1-2 Guengnon    ell. Isters  18 h. 26 p. /i. 5p. (3-25) l.m. 0-0 Cretiel    Tippem : 1   és meglehett hogy a la Havre 2 gollal is gy.-het.                                     Cretiel 19 h. 25p. /o.20p.13-14  l.m.0-0 Isters     ell.       Metz  1 h. 57p.   /i.21p. 12-7   l, m. 0-0 Ajaccio  Tippem  2  , over 2.5 gol.

elsüllyedek szégyenemben, ez a forduló már megint annyira szar lett...  :eek:

Ne süllyedj el, ezeket az eredményeket senki sem várta volna, a metz is jól leadta meccset, még szerencse hogy dnb-ben tettem.
A Metz végülis így is felkerül és még szép pénzt is kaszáltak, többet közt ők is nagyon jól jártak ezzel a fordulóval.  :fakk: :fakk:

FR 2
Cretiel - Reims                                                x2                       06.04.2007      :coolsmiley:
Niort - Brest                                                    x2                        06.04.2007      :spaz:
Chateauroux - Dijon                                     1x                        06.04.2007       :knuppel2:

fr2
Istres - Caen                                            x2      18.05.2007
Strasbourg - Metz                                    1x
Gueugnon - Bastia                                   1x