abaqoos

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Van esetleg valaki, aki talált egyszerű készpénzes feltöltési lehetőséget illetve olyan bankot, amelynél mégis végrehajtják a tranzakciót?
Privátban is írhattok, ha nem akarunk nagy reklámot csinálni neki.  :)

Valaki nem tudja, hogy mi történt az Abaqoos-szal?
Unibetre szerettem volna befizetni, de látom, hogy nem elérhető már ez a befizetési mód, nem tudom, hogy mióta, mostanában egyáltalán nem használtam. Legutóbb (néhány hónapja) is az Unibetre fizettem be vele, mert a Skrill le van tiltva nálam.
Az Abaqoos oldala is elérhetetlen, pár ezer Ft-om maradt még rajta, valahogy hozzá tudnék jutni? Járt más is így, hogy bent ragadt Abaqoos-on a pénze?
A hozzászólások számából ítélve nem sokan használhatták, de hátha tud valaki segíteni.

Idézetet írta: Salvio Dátum október 03, 2018, 02:09:30
Valaki nem tudja, hogy mi történt az Abaqoos-szal?
Unibetre szerettem volna befizetni, de látom, hogy nem elérhető már ez a befizetési mód, nem tudom, hogy mióta, mostanában egyáltalán nem használtam. Legutóbb (néhány hónapja) is az Unibetre fizettem be vele, mert a Skrill le van tiltva nálam.
Az Abaqoos oldala is elérhetetlen, pár ezer Ft-om maradt még rajta, valahogy hozzá tudnék jutni? Járt más is így, hogy bent ragadt Abaqoos-on a pénze?
A hozzászólások számából ítélve nem sokan használhatták, de hátha tud valaki segíteni.

Nekem az a tapasztalatom, hogy az Abaqoos teljesen megszűnt, a honlapjuk sem működik.

Idézetet írta: prince62 Dátum október 03, 2018, 07:35:32
Nekem az a tapasztalatom, hogy az Abaqoos teljesen megszűnt, a honlapjuk sem működik.

Sajnos nagyon úgy néz ki, ennek ellenére sehol nem látok a felhasználóktól panaszokat vagy valami hivatalos információt a megszűnésről, egy e-mailt sem küldtek, hogy mi a teendő a fent lévő pénzemmel. Megbízható oldalnak tűnt pedig, korábban semmilyen negatív tapasztalatom nem volt velük, de ez váratlanul ért.