abaqoos

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az otp küldött egy rendszerüzenetet, hogy idén július 1.- től megszüntetik az abaqoos szolgáltatást. Nagy kár érte, mert nekem fontos volt pénzmenedzslési szempontból ez a cucc, hiszen az OTP-re érkezett sportfogadási pénzeket szinte mindig feltöltöttem az abaqoos pénztárcába és ott gyűjtögettem, amíg el nem érte azt a határt, hogy megérje levenni. Azért is volt jó, mert másnapra mindig vissza lehetett vezetni az egyenleget, így okosan lehetett görgetni a pénzt, kibekkelve a rosszabb szériákat is, most ehhez hasonló lehetőséget nem tudom hol fogok találni.

Egyelőre nem szűnt meg...

Idézetet írta: Knapp Dátum október 20, 2014, 18:23:52
Tudtommal nem lehet.
Csak befizethetsz rá (ezt mondjuk nem csak a számlatulajdonos teheti meg) illetve visszautaltathatod a pénzt a bankszámládra.
Viszont az irodák nem fizetnek ki abaqoos-ra.

Az irodák nem fizetnek ki abaqoos-ra? Akkor ez úgy működik, hogy ezzel a módszerrel befizetek, a bankszámlámra meg kiutalják a nyereményt? Használható opció ez az abaqoos a mai napig? (betfair és pokerstars kapcsán érdeklődöm, más, - pillanatnyilag működő - lehetőségeket is megköszönnék. Ha jól tudom, bankkártya, skrill kuka)

Csak a MasterCard kuka, Visaval úgy tudom megy. Skrill is utalással.

Idézetet írta: pivophob Dátum február 05, 2018, 12:08:16
Az irodák nem fizetnek ki abaqoos-ra? Akkor ez úgy működik, hogy ezzel a módszerrel befizetek, a bankszámlámra meg kiutalják a nyereményt? Használható opció ez az abaqoos a mai napig? (betfair és pokerstars kapcsán érdeklődöm, más, - pillanatnyilag működő - lehetőségeket is megköszönnék. Ha jól tudom, bankkártya, skrill kuka)

Így van, nem fizetnek ki abaqoos-ra pénzt. Az csak befizetésre van. Az irodák a bankszámládra utalják ki. Használható a mai napig az abaqoos, én speciel most használtam január 31-én unibet-en, mert a skrill megszűnt.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 05, 2018, 12:20:30
Csak a MasterCard kuka, Visaval úgy tudom megy. Skrill is utalással.

Mondjuk a MasterCard sem mindenhol kuka (pl. Unibet).  :cya:

nagyon patent egyszerű a regisztráció és a befizetés is, pont annyit tud amennyit kell  :great:

Miután a Bet365 letiltotta a mastercardos befizetést, utána választottam az abaqoos befizetést. 5 perces jóváírást ígérnek, ehhez képest több óra telik el. Ma már négy és fél órája várok a jóváírásra, de semmi. Az eddigi rekordjuk 3 óra körül volt.
  A problémamegoldásnak nevezett funkció nevetséges. Eddig 5 esetben írtam a különböző tranzakciók után, de válaszra sem méltatnak. Erősen gyanítható, hogy CSALÓK állnak a Pod CEE Kft. (Abaqoos üzemeltető) mögött! Gondolom már piramisjátékszerűen az újabb befizetésekből tudják csak a régebbieket teljesíteni... Ez csak egy gondolat, egyenlőre még nem tény, de mindenesetre elgondolkoztató...
Járt más is hasonlóképpen?

Idézetet írta: AtusX77 Dátum március 28, 2018, 17:49:06
Miután a Bet365 letiltotta a mastercardos befizetést, utána választottam az abaqoos befizetést. 5 perces jóváírást ígérnek, ehhez képest több óra telik el. Ma már négy és fél órája várok a jóváírásra, de semmi. Az eddigi rekordjuk 3 óra körül volt.
  A problémamegoldásnak nevezett funkció nevetséges. Eddig 5 esetben írtam a különböző tranzakciók után, de válaszra sem méltatnak. Erősen gyanítható, hogy CSALÓK állnak a Pod CEE Kft. (Abaqoos üzemeltető) mögött! Gondolom már piramisjátékszerűen az újabb befizetésekből tudják csak a régebbieket teljesíteni... Ez csak egy gondolat, egyenlőre még nem tény, de mindenesetre elgondolkoztató...
Járt más is hasonlóképpen?

Most a bet365-nél nem jelenik meg a pénzed vagy az abaqoos-nál?
Ha a bet365-nél, akkor az nem feltétlenül az abaqoos hibája.

Jahh, az abaqoosnál. A betnél sosincs ilyen gond. Egyébként 5 óra 1 perc után sikerült jóváírni az összeget. Válasz a reklamációra persze azóta sincs. Szemét egy szolgáltatás...

Idézetet írta: AtusX77 Dátum március 28, 2018, 20:10:58
Jahh, az abaqoosnál. A betnél sosincs ilyen gond. Egyébként 5 óra 1 perc után sikerült jóváírni az összeget. Válasz a reklamációra persze azóta sincs. Szemét egy szolgáltatás...

Nálam egyszer volt probléma, akkor a bank rosszul rögzítette (elírta) a közleményt, azaz a felhasználónevet, így manuálisan kellett jóváírni.
Mindig ugyanannál a banknál fizetsz be? Megpróbálnám máshol is, mert lehet, hogy az adott bank adatszolgáltatása döcög az abaqoos felé.

Mostanában nem fizettem be hozzájuk, de én is kíváncsi vagyok, hogy másnál van-e ilyen probléma.
Még azt is el tudom képzelni, hogy valamilyen kötelező adminisztráció miatt lassult le a folyamat.
Az állam illetve a bankok már nem engedhetik a szerencsejátékra befizetést, talán ennek "szellemében" szívatják az abaqoost használót is.

Igen, mindig ugyanannál a banknál bankon belüli számlára. Ergo kb. 2 perc alatt a számlájukon van a pénz. Mostanában a paysafecardot használom, de nem volt kedvem lemenni venni egyet. Így jár aki lusta.... :-)

Nekem van abakos mágneskártyám, tavaly még működött a skrilkártyás feltöltés az ömv kutaknál,
tök jó volt hogy nem kellett készpénzel befizetni,
mára már ez is megszünt :bash:

Áprilisban még be tudtam fizetni Abaqoosra banki átutalással, ma ez nem sikerült, megszűnt ez az opció.

Idézetet írta: prince62 Dátum június 01, 2018, 11:12:44
Áprilisban még be tudtam fizetni Abaqoosra banki átutalással, ma ez nem sikerült, megszűnt ez az opció.

Másfél hete szűnt meg a banki utalásos opció, már csak mágneskártyával lehet készpénzzel.
Ez tök jó, csak én eddig mindig banki utalással töltöttem fel, most meg várnom kell 3 hetet mire megjön az a **** kártya.  :noway: