Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: prigioni1 Dátum február 18, 2018, 09:37:16
Nem dobja fel nekem a mai sfscore-t, pedig még elég sok idő lenne a tippelési határidőig.

A másik topicba kellett volna, de már mindegy.

Nem tudom miért, de valami megint elállítódott a háttérben. Most szerintem 11:30-ig lehet tippelni.
Ha nem így van kérem jelezzétek!

Sziasztok!
Muller, Gilles - Medvedev, Daniil tippem nem jól lett kiértékelve ugyan is ezt a meccset eltörölték mivel  Daniil visszalépett

légyszi javitsátok a hibát
köszi

Két napja.
-Apa,miért bámulod a sportfogadást mikor nem is játszol?
-Édes fiam,elég jól állok az összetettben,meg a jégkorongban,akár 2-3. is lehetek.Majd ha nem jó,a hónap végén játszom.
-Besz@ri vagy apa,ez csak játék,lehetnél első is.
-De hát nyerhetek ötezret.......
-Ötezret?Tipikus magyar vagy......Totál csalódtam benned.
Na inkább játszom,mert a kölyök elismerése azért fontosabb. ;D ;D ;D :great:


Idézetet írta: babuci91 Dátum február 22, 2018, 08:15:51
Sziasztok!
Muller, Gilles - Medvedev, Daniil tippem nem jól lett kiértékelve ugyan is ezt a meccset eltörölték mivel  Daniil visszalépett

légyszi javitsátok a hibát
köszi

ID ?



sziasztok!
lenne egy kérdésem
tudnátok törölni az utolsó tippem?
elszámoltam magam és így már nem maradt a tenisz bajnokságra

itt az ID:488878
remélem hogy megoldható és bocsi a kellemetlenségért
előre is köszi

Sziasztok!

ID: 487921

Ez nem vesztes, javítsátok kérlek  :)

Idézetet írta: babuci91 Dátum február 24, 2018, 12:38:30
sziasztok!
lenne egy kérdésem
tudnátok törölni az utolsó tippem?
elszámoltam magam és így már nem maradt a tenisz bajnokságra

itt az ID:488878
remélem hogy megoldható és bocsi a kellemetlenségért
előre is köszi

Sajnos nincs lehetőség a tipp módosítására/törlésére.

Idézetet írta: lacuss Dátum február 24, 2018, 13:34:09
Sziasztok!

ID: 487921

Ez nem vesztes, javítsátok kérlek  :)

Elnézést, javítottuk.

ID:488082
A tipp helyes volt!
Köszi a javítást!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum február 24, 2018, 16:48:57
ID:488082
A tipp helyes volt!
Köszi a javítást!

Valóban helyes, elnézést.  :)

Sziasztok !
Már többször volt olyan mint pl most is hogy valamelyik meccs elmaradt és nem irtak be se a hibás se a hibátlan tippekhez , nekem 47 jo es 100 rossz tippem van most is a haviba es osszesen 150 van beirva miért nem lehet ujra tippelni ilyenkor azok helyett amik elmaradtak ? Volt hogy ilyenen ment e a győzelmem és csak 2. lettem mert késöbb lejátszották és bejött de legalább leheseen ezek helyett tippelni szerintem ez ig lenne korrekt .

Idézetet írta: trizna17 Dátum február 27, 2018, 17:28:59
Sziasztok !
Már többször volt olyan mint pl most is hogy valamelyik meccs elmaradt és nem irtak be se a hibás se a hibátlan tippekhez , nekem 47 jo es 100 rossz tippem van most is a haviba es osszesen 150 van beirva miért nem lehet ujra tippelni ilyenkor azok helyett amik elmaradtak ? Volt hogy ilyenen ment e a győzelmem és csak 2. lettem mert késöbb lejátszották és bejött de legalább leheseen ezek helyett tippelni szerintem ez ig lenne korrekt .


Ez nem jó megközelítés trizna 17.Szabályokat fel kell állítani.Van mikor neked kedveznek,van mikor nem.Ha most te állnál így,és a mögötted lévő nem tippelhetne ez miatt,akkor is reklamálnál?Nekem is volt hogy nem tetszett egy szabály,mert az miatt vesztettem(mint pl most a sf totó),de volt hogy pont az kedvez nekem(mint hogy a haviban a mögöttem lévő már nem tippelhet)Olyan nincs hogy mindenkinek megfelelő valami.De hidd el lesz olyan amikor neked fog kedvezni......... És akkor gondolj bele a másiknak milyen szar érzés lehet.Az élet már csak ilyen.Nem bántó szándékkal írtam,tudom hogy most nincs jó kedved ez miatt,de annyi tippverseny van hogy máskor majd sikerül.  :beerchug:

Köszönöm a lehetőséget! :ok: