Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum március 12, 2014, 19:15:08
Ha jól láttam, ez az archívumból szivárgott ki...  :D

Helyes meglátás. :)

Ugye jól értelmezem, hogy aki nem tippelt mind a 4 eheti BL-meccsre az nem is nyerhet ezen játékban?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 12, 2014, 21:41:09
Ugye jól értelmezem, hogy aki nem tippelt mind a 4 eheti BL-meccsre az nem is nyerhet ezen játékban?
részjátékra gondolok

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 12, 2014, 21:41:09
Ugye jól értelmezem, hogy aki nem tippelt mind a 4 eheti BL-meccsre az nem is nyerhet ezen játékban?

Ez engem is érdekelne, mivel most látom, hogy 2 beküldött tippel megnyertem a játékot. Amúgy érdekesen voltak meghatározva itt a kritériumok, hiszen pl. kosárlabda Euróligánál 8 meccsből elég 3-ra tippelni, és a többi játék estében is csak a maximum események egy bizonyos részére lehet tippelni.

Ahány verseny annyi lehetőség. Érdemes kezdetkor ezen limitekre odafigyelni.

Az e heti BL verseny direkt úgy volt megszervezve, hogy mind a 4 mérkőzésre kelljen tippelni.

F1 Tippjáték 2014

A szezon legjobbja egy 100€-os F1 ajándékcsomagot nyer.

Itt lehet nézegetni a termékeket:
http://f1store.formula1.com/stores/f1/default.aspx?portal=CHMHGTFG&CMP=PSC-CHMHGTFG

Akkor ezek szerint nem Latzka nyerte a BL-jĂĄtĂŠkot?!

Mért nem egyből azt kérdezed, hogy akkor most én nyertem a BL tippjátékot?! Minek itt köntörfalazni?! ???

Kérdés:
Van sok-sok kis tippjáték, nekem pedig az a kérdésem, hogy ha mondjuk nyerek egy hónap eleji 5-10 Eurós betclickes feltöltést, akkor a havi nyertesek listáját egyszerre külditek a betclichez? És ha mondjuk nyerek 10€-t egy hó eleji versenyen itt, akkor elég, ha a számlám mondjuk csa 27-én töltöm fel, és fogadok a betclicen?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 13, 2014, 10:43:35
Akkor ezek szerint nem Latzka nyerte a BL-jĂĄtĂŠkot?!

Nem, nem Latzka nyerte.

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 13, 2014, 10:56:42
Kérdés:
Van sok-sok kis tippjáték, nekem pedig az a kérdésem, hogy ha mondjuk nyerek egy hónap eleji 5-10 Eurós betclickes feltöltést, akkor a havi nyertesek listáját egyszerre külditek a betclichez? És ha mondjuk nyerek 10€-t egy hó eleji versenyen itt, akkor elég, ha a számlám mondjuk csa 27-én töltöm fel, és fogadok a betclicen?

Betclichez, illetve Bet365-höz a listák hetente mennek.

Erről is külön tájékoztatunk, a "nyeremények" témában.

Idézetet írta: Milan Dátum március 13, 2014, 10:58:36
Betclichez, illetve Bet365-höz a listák hetente mennek.

Erről is külön tájékoztatunk, a "nyeremények" témában.

Vagyis ha teszem azt nyertem 10Eurót egy március 3-ai tippjátékban betcilchez, és előtte nem volt feltöltve 30 napon belül a számlám, akkor beszoptam. Jól értem?

Bocsi, hogy itt értetlenkedek, de aki az átszervezés után még el tud igazodni, az nem ember. Én a régi rendszerrel jobban ki voltam békülve, legyen az totó, score, vagy tippjáték. Persze nyílván ez sem rossz, csak meglátásom szerint így semmi verseny jellege nincs ezeknek a tippjátékoknak. Ez az újhullámnak van kitalálva, akik 5-10 Euróért mindere készek, regisztrálnak 8 gépről, 12 felhasználónévvel, hogy behúzzanak 5 Eurót. Én nem mondom, hogy az átszervezés utáni rendszer nem jó, de én őszintén megmondom, inkább elvette a kedvem a játéktól, mint meghozta. Képtelenség követni minden változást, és nem azért, mert majom vagyok  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 13, 2014, 11:14:00
Vagyis ha teszem azt nyertem 10Eurót egy március 3-ai tippjátékban betcilchez, és előtte nem volt feltöltve 30 napon belül a számlám, akkor beszoptam. Jól értem?

Igen, én pont így jártam. Nem találtam a feltételeket, és pechemre pont nyertem, és persze h nem volt fogadásom a BetClicen.

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 13, 2014, 11:14:00
Bocsi, hogy itt értetlenkedek, de aki az átszervezés után még el tud igazodni, az nem ember. Én a régi rendszerrel jobban ki voltam békülve, legyen az totó, score, vagy tippjáték.
Letisztulnak ezek lassan, új ez még nekünk is ebben a formában. A tippjátékot most úgy próbáltam átirni, hogy minél több korlátozást lehessen versenyenként szabályozni. Igy tudunk több féle versenyt szervezni. Még kisérletezünk dolgokon, de csak beáll ez normálisra lassan.

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 13, 2014, 11:14:00
Vagyis ha teszem azt nyertem 10Eurót egy március 3-ai tippjátékban betcilchez, és előtte nem volt feltöltve 30 napon belül a számlám, akkor beszoptam. Jól értem?

Bocsi, hogy itt értetlenkedek, de aki az átszervezés után még el tud igazodni, az nem ember. Én a régi rendszerrel jobban ki voltam békülve, legyen az totó, score, vagy tippjáték. Persze nyílván ez sem rossz, csak meglátásom szerint így semmi verseny jellege nincs ezeknek a tippjátékoknak. Ez az újhullámnak van kitalálva, akik 5-10 Euróért mindere készek, regisztrálnak 8 gépről, 12 felhasználónévvel, hogy behúzzanak 5 Eurót. Én nem mondom, hogy az átszervezés utáni rendszer nem jó, de én őszintén megmondom, inkább elvette a kedvem a játéktól, mint meghozta. Képtelenség követni minden változást, és nem azért, mert majom vagyok  :)

Igazándiból mi nem érthető?

Van egy globális szabályzat:
http://www.sportfogadas.org/tippjatek-szabalyzat

S van egy rakás tippverseny:
http://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek

Minden egyes tippversenynek megvan a nyereményalapja, szponzora.

Bizonyos fogadóirodák kikötéseket tesznek, amikor bónuszokra kerül sor. Így cselekszik a Betclic is.

Minden egyes feltételt megtalálsz itt:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11178.0.html

Ennél egyszerűbben, hogyan?