Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kicsit részletesebben olvasd el, nem tudom fejből melyiket nyerted és mik a feltételei. Le van irva és be van linkelve a versenyeknél. Van ami havi és van ami heti jóváirású.


Jól olvastam.Nem vagyok lusta.Két bet365-ös nyereményt nyertem a márc.11-12-es BL-lel és a márc.7-10-es foci tippligával!

#108 március 20, 2014, 17:03:51, akvadas
Hülye vagyok.  :bash:

Idézetet írta: akvadas Dátum március 20, 2014, 06:42:37
bet365 nyereményt mindig a következő hónapban írják jóvá. A lista mehet hetente, de náluk még most a februári bónuszok aktiválása zajlik.

Ne vezessük félre az embereket, ha nem tudunk valamit konkrétan.

Havi versenyek esetében a lista a következő hónap elején megy el a bet365-höz, s a hónap folyamán írják jóvá a bónuszokat.

Heti versenyek esetében viszont heti egyszer küldöm át a listát, s péntekenként írják jóvá.

Idézetet írta: Milan Dátum március 20, 2014, 11:44:02
Heti versenyek esetében viszont heti egyszer küldöm át a listát, s péntekenként írják jóvá.
Március 1. sfscore nyeremény még sehol... hónap középére vártam, lassan rájuk írok! >:( Vagy lehet ez havinak számít?!

Nyereményekre vonatkozó változások:

Az Azonosítók oldalon előre ki kell tölteni a megfelelő mezőket (betclic, bet365 stb.), annak érdekében, hogy gyorsítsuk a folyamatot.
Aki nem tölti ki a megfelelő mezőket az nem részesülhet nyereményben.

Egyéb változás:

Unibetes bónuszokban csak azon játékosok részesülhetnek akik minimum egy fogadást is kötöttek azon sporteseményekre, amelyek a tippjátékban szerepelnek, s melynek során az illető nyert.

Pl. F1 játék esetén egy nyertes csak akkor részesülhet nyereményében, ha fogadott is az illető futamra.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 20, 2014, 12:03:42
Március 1. sfscore nyeremény még sehol... hónap középére vártam, lassan rájuk írok! >:( Vagy lehet ez havinak számít?!

Az a bosszantó, amikor minden egyes szabályzatnál próbálsz minden információt közölni, s rájössz, hogy "te írtad, te olvasod".

"A nyereményeket havonta egyszer írják jóvá (pl. amennyiben hónap elején nyersz, akkor a következő hónap folyamán kapod meg a bónuszt)."

http://www.sportfogadas.org/sfscore.php?mod=szabalyzat

Sry, kevertem a tjátékokkal, ahol hetente küldöd tova a listát. Ezzel együtt még 2 másik oldalról várok múlt havi nyereményt, de ez már más topic. Kösz a világosítást!

Íme egy új verseny:

Férfi Kézilabda BL Legjobb 16

Tippelj a férfi kézilabda BL mérkőzéseire, s ha te vagy a legjobb akkor értékes nyereményben részesülsz.

1.hely: 3.000 HUF Unibet számlafeltöltés! Regisztrálj MOST!

A nyereményben csak az a játékos részesülhet aki legalább egy fogadást is kötött az Unibeten az adott tippjátékban szereplő sportesemény(ek)re.

Sok sikert!  :beerchug:

Minitornák nyertesei nem kaphatnának néhány pontot az Spf-klubba?Kósza ötlet csak, de hátha mégis.

Sziasztok! Volna egy kérdésem.
Foci Topligák (Már. 21-24) ha napi max 3 tippem lehet akkor hogyan jön ki a maximum 15 tipp a versenyre?

Idézetet írta: Milan Dátum március 20, 2014, 12:07:58
Nyereményekre vonatkozó változások:

Az Azonosítók oldalon előre ki kell tölteni a megfelelő mezőket (betclic, bet365 stb.), annak érdekében, hogy gyorsítsuk a folyamatot.
Aki nem tölti ki a megfelelő mezőket az nem részesülhet nyereményben.

Egyéb változás:

Unibetes bónuszokban csak azon játékosok részesülhetnek akik minimum egy fogadást is kötöttek azon sporteseményekre, amelyek a tippjátékban szerepelnek, s melynek során az illető nyert.

Pl. F1 játék esetén egy nyertes csak akkor részesülhet nyereményében, ha fogadott is az illető futamra.
Építő jellegű megjegyzések, bár jelenleg nem érintenek engem.
1. Azonosítók oldalon nincs Unibet rublika.
2. A BetClices és Unibetes nyeremények feltételeit kell igazolni valahogy? Képfeltöltés vagy valami? Tudom, hogy ez bonyolítja, lassítja a folyamatot, viszont így fennáll a veszély, hogy olyan nyeri a játékot akinek fogalma nincs a feltételekről. Akkor fog kiderülni, hogy nem teljesített a feltételeket amikor a lista már az irodáknál van, és pont írnák jóvá a bónuszokat?

Tegnap-tegnapelőtti bajnokok ligája játékon nyertem 15 eurót, azt ezúton köszönöm szépen.

Idézetet írta: Milan Dátum március 20, 2014, 11:44:02
Ne vezessük félre az embereket, ha nem tudunk valamit konkrétan.

Havi versenyek esetében a lista a következő hónap elején megy el a bet365-höz, s a hónap folyamán írják jóvá a bónuszokat.

Heti versenyek esetében viszont heti egyszer küldöm át a listát, s péntekenként írják jóvá.

Még van 7 óra ehhez.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 21, 2014, 16:52:59
Még van 7 óra ehhez.
Azt mondta, hogy pénteken küldi el, nem azt, hogy pénteken írják jóvá. Általában következő hét kedd-szerda körül szokott megjelenni a számlán.