Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Tippjáték 3.0 - vélemények, javaslatok stb.

Lassacskán vége márciusnak, s véget ér az első havi tippjátékunk is, az aktuális lebonyolítási formátumban.

Arra lennénk kíváncsiak, hogy mi a véleményetek az új rendszerről? Mi tetszik, mit nem? Mit változtatnátok? stb.

Várjuk véleményeiteket, javaslataitokat.

Idézetet írta: Milan Dátum március 26, 2014, 13:29:43
Tippjáték 3.0 - vélemények, javaslatok stb.

Lassacskán vége márciusnak, s véget ér az első havi tippjátékunk is, az aktuális lebonyolítási formátumban.

Arra lennénk kíváncsiak, hogy mi a véleményetek az új rendszerről? Mi tetszik, mit nem? Mit változtatnátok? stb.

Várjuk véleményeiteket, javaslataitokat.

így jó ahogy van :)

Betclices feltételek frissítve ezzel:

"Két egymást követő héten nem részesülhetsz nyereményben."

Adjunk esélyt másoknak is. Amennyiben az egyik héten megnyersz egy tippversenyt, akkor a következő héten zajló tippversenyek során nem részesülhetsz újra bónuszban. Az ezt követő héten viszont már újra.

Idézetet írta: Milan Dátum március 26, 2014, 13:29:43
Tippjáték 3.0 - vélemények, javaslatok stb.

Lassacskán vége márciusnak, s véget ér az első havi tippjátékunk is, az aktuális lebonyolítási formátumban.

Arra lennénk kíváncsiak, hogy mi a véleményetek az új rendszerről? Mi tetszik, mit nem? Mit változtatnátok? stb.

Várjuk véleményeiteket, javaslataitokat.

Én személy szerint összességében pozitívnak értékelem a változásokat a Tippjátékot illetően.

Pedig ha valakinek, akkor nekem és csacsa barátomnak okozták a legtöbb gondot az újítások, de együttes erővel leküzdöttük ezeket a gondokat. (nem mellékesen nálam még technikai problémák is hátráltatták a munkámat, de az is szerencsésen megoldódott  :))
Megmondom őszintén mikor az elején rám zúdult a töménytelen tippmennyiség kicsit paráztam, de így hó végére már én is megszoktam az újításokat és időbe is be tudom lőni a dolgaim, hogy reggelre, kora délelőttre a játékosok a valós eredményeket láthassák.

Pozitívum:

Mindenki játszhat, mindenki nyerhet az egész hónap folyamán.

Maximálisan egyetértek az oldal üzemeltetőinek ezen törekvésével és a magam részéről támogatom is.
Abból sem csinálok titkot, hogy az elején kardoskodtam ez ellen, de idővel beláttam és megértettem Milan és vm szándékát a változásokat illetően. Ebből következik, hogy én negatívumot nem nagyon tudnék felhozni az újításokkal kapcsolatban. Akinek esetleg van ilyen észrevétele az tegye meg.

További jó játékot kívánok Mindenkinek!  :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum március 27, 2014, 11:13:53

Megmondom őszintén mikor az elején rám zúdult a töménytelen tippmennyiség

A tippmennyiségen talán lehetne egy kicsit puhítani, embertelen sok tipp van. Amúgy szerintem is rendben van a játék, csak megköszönni lehet Milannak és vmlinuznak.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum március 26, 2014, 13:29:43
Tippjáték 3.0 - vélemények, javaslatok stb.

Lassacskán vége márciusnak, s véget ér az első havi tippjátékunk is, az aktuális lebonyolítási formátumban.

Arra lennénk kíváncsiak, hogy mi a véleményetek az új rendszerről? Mi tetszik, mit nem? Mit változtatnátok? stb.

Várjuk véleményeiteket, javaslataitokat.
én örülnék, ha különválasztanátok a havi tippjátékot a többitől, mert pl egész jó tippjeim vannak döntetlenekre a kisebb bajnokságokban, hónap közepén még a top 5-ben voltam a haviban, de szerettem volna játszani a többi tippjátékban is, ahol nem érdemes x-eket rakni, így sajnos buktam az adott tippjátékot, és a havit is sikerült +70ről - 50 re lebuknom....  :D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 27, 2014, 11:32:16
A tippmennyiségen talán lehetne egy kicsit puhítani, embertelen sok tipp van. Amúgy szerintem is rendben van a játék, csak megköszönni lehet Milannak és vmlinuznak.  :beerchug:

Már puhítottunk. Áprilisban a maximális tippszám 150/játékos, s mindez 300-ról...

Idézetet írta: tonijani Dátum március 27, 2014, 12:03:37
én örülnék, ha különválasztanátok a havi tippjátékot a többitől, mert pl egész jó tippjeim vannak döntetlenekre a kisebb bajnokságokban, hónap közepén még a top 5-ben voltam a haviban, de szerettem volna játszani a többi tippjátékban is, ahol nem érdemes x-eket rakni, így sajnos buktam az adott tippjátékot, és a havit is sikerült +70ről - 50 re lebuknom....  :D

A havi tippjáték is "választható", így nem kötelező beküldeni egy tippet a haviba (nem kerül be automatikusan).

Idézetet írta: Milan Dátum március 27, 2014, 12:42:20
A havi tippjáték is "választható", így nem kötelező beküldeni egy tippet a haviba (nem kerül be automatikusan).

Az áprilisi tippjátékra értem.

Idézetet írta: Milan Dátum március 27, 2014, 12:41:28
Már puhítottunk. Áprilisban a maximális tippszám 150/játékos, s mindez 300-ról...
Márciusban a versenyeken összesen a minimum tipp 104, a maximum tipp 267 volt. Szerintem a 150 -es havi korlátozás túl drasztikus csökkentés áprilisra.
Most 224 versenyző van, akik ha mind kihasználták volna a 300/hó tippet, akkor összesen 67200 tippet kellett volna kijavítani. Most 9503 tipp van a hónapra, ez 42,42/fő.
Maradhatna a napi 10, havi 300 maximum, vannak napok amikor nagyon kell sakkozni, hogy mit tippeljen az ember.
A számokból meg látszik, hogy alig valaki használja ki a maximum lehetőséget a tippelésre.
Na jó, én igen... ;)

Idézetet írta: Milan Dátum március 27, 2014, 12:41:28
Már puhítottunk. Áprilisban a maximális tippszám 150/játékos, s mindez 300-ról...

Messze van az még a 75-től..  ;) ;D

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 27, 2014, 15:32:22
Márciusban a versenyeken összesen a minimum tipp 104, a maximum tipp 267 volt. Szerintem a 150 -es havi korlátozás túl drasztikus csökkentés áprilisra.
Most 224 versenyző van, akik ha mind kihasználták volna a 300/hó tippet, akkor összesen 67200 tippet kellett volna kijavítani. Most 9503 tipp van a hónapra, ez 42,42/fő.
Maradhatna a napi 10, havi 300 maximum, vannak napok amikor nagyon kell sakkozni, hogy mit tippeljen az ember.
A számokból meg látszik, hogy alig valaki használja ki a maximum lehetőséget a tippelésre.
Na jó, én igen... ;)

Ha az átlag 40 körüli, akkor a max. 150 tipp bőven elegendő, főleg, hogy választható játék, s nem automatikus.

Idézetet írta: Milan Dátum március 27, 2014, 17:02:18
Ha az átlag 40 körüli, akkor a max. 150 tipp bőven elegendő, főleg, hogy választható játék, s nem automatikus.
Ez igaz, de ha valaki minden versenyen a maximum tippel indulna, akkor kevés...

Valaki említette, hogy spf pontokban is lehetne honorálni a teljesítményt. Mivel játékonként csak egy nyertes van, mi lenne ha a második kapna x pontot vagy akár a a harmadik is. Így az behozhatatlan előnyre szert tett emberek mögött is lenne érdemi küzdelem. Persze ez csak egy kósza felvetés. Máshogy is simán lehetne.  :ok:

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 27, 2014, 17:19:53
Ez igaz, de ha valaki minden versenyen a maximum tippel indulna, akkor kevés...

Még egyszer hengsúlyoznám: választható tippverseny lesz a havi.

Ez azt jelenti, hogy akár 150 tippet beküldhetsz csak a haviba, s ezen kívül a max. tippet a többi versenyen.

Bőven sok a 150 tipp...még lehet túl sok.