Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: more75 Dátum április 08, 2014, 11:48:02
Érdeklődni szeretnék a kilencedik születésnapi tippjáték mikor lesz kiértékelve mert 4 napja nem változik a lap és már csak 90 pontom van amivel nem tudok fogadni de nyertem elvileg 1200 felett csak még nincs kiértékelve. A választ köszi előre is

A feldolgozónak volt egy kis technikai gondja, ami elméletileg mostanság már megoldódott.

Hamarosan feldolgozzuk a tippeket.

Érdeklődnék, miért lett a tipp törölve? ID: 13338

Nem lett elhalasztva, lejátszották, és nyertes

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 08, 2014, 16:50:48
Érdeklődnék, miért lett a tipp törölve? ID: 13338

Nem lett elhalasztva, lejátszották, és nyertes

Javítva.

Szép választék van ismét! :ok:
Kezdek elveszni a tippjeimben :D

#169 április 12, 2014, 21:06:52, szakilaci
Érdeklődnék, hogy miért lett vesztesnek elkönyvelve az ID 101407 számú tippem?  A Tipp a 365 ligában lett leadva.

Idézetet írta: szakilaci Dátum április 12, 2014, 21:04:34
Érdeklődnék, hogy miért lett vesztesnek elkönyvelve az ID 101407 számú tippem?  A Tipp a 365 ligában lett leadva.

Javítottam!  :ok:

Nem lehet még tippelni a Monte Carlo teniszre?
Ha minden igaz már zajlik...vagy én nem vettem észre valamit :-\


Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 14, 2014, 10:43:49
Itt van: http://www.sportfogadas.org/tippjatek.php?mod=events&id=2000050827


Azt hittem,hogy ennek van külön tippjáték része,mert nem jelenik meg külön..ha érted,hogy miről beszélek...

Van is Monte-Carlo tippverseny csak a berakható tippek még az ATP-Miami tenisz tippekre vonatkoznak, tehát ott van a hiba, így csak az Április 2014-be rakja be a tippeket.

Idézetet írta: baliizu Dátum április 14, 2014, 11:18:31
Van is Monte-Carlo tippverseny csak a berakható tippek még az ATP-Miami tenisz tippekre vonatkoznak, tehát ott van a hiba, így csak az Április 2014-be rakja be a tippeket.


Igen..ezaz én problémám :laugh:

Sziasztok! Lenne 1 kérdésem a tippjátékkal kapcsolatban a szerkesztőkhöz. Április 7-én megnyertem a magyar nb1 aktuális fordulójának a tippversenyét , amiért meg is kaptam a bónuszt. Aztán ápris 10-11  -es kosárlabda Euroliga top16 tippversenyt is megnyertem. A kérdésem az lenne , hogy ezért is megkapom-e a bónuszomat? Tudom hogy van az a feltétel hogy egymást követő héten nem írnak bónuszt , de ez esetben arról van szó, hogy 1  héten belül sikerült nyernem és nem egymást követő héten. Köszönöm előre is megtisztelő válaszotokat!

Az ID 15821 tippem vesztesnek lett kiértékelve, pedig nyertes, Kérem javítsátok. Köszönöm.

Idézetet írta: olajbogyo76 Dátum április 14, 2014, 20:23:28
Sziasztok! Lenne 1 kérdésem a tippjátékkal kapcsolatban a szerkesztőkhöz. Április 7-én megnyertem a magyar nb1 aktuális fordulójának a tippversenyét , amiért meg is kaptam a bónuszt. Aztán ápris 10-11  -es kosárlabda Euroliga top16 tippversenyt is megnyertem. A kérdésem az lenne , hogy ezért is megkapom-e a bónuszomat? Tudom hogy van az a feltétel hogy egymást követő héten nem írnak bónuszt , de ez esetben arról van szó, hogy 1  héten belül sikerült nyernem és nem egymást követő héten. Köszönöm előre is megtisztelő válaszotokat!
Nem ugyanaz az iroda adja a nyereményt, igy természetesen a feltétel nem érvényes és megkapod a másikat is.

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 14, 2014, 22:07:09
Az ID 15821 tippem vesztesnek lett kiértékelve, pedig nyertes, Kérem javítsátok. Köszönöm.
Javítottam!  :ok: