Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: LosGabos Dátum május 01, 2014, 14:30:12
A Május-i tippjáték automatikus és nem választható. Ez most hiba, vagy ebben a hónapban így lesz?

Nem hiba, mostantól így lesz. Túl sok a tipp.

Küldtem be 2 tippet a női kézilabda BL-re,tervem szerint ezek benne lettek volna az adott versenyben,de csak a "Május 2014" játékban lett benne.    ???
Mi az oka,hogy nem került be a női kézi-BL játékba a 2 tipp? Ha rendszerhiba,akkor valahogy be lehet rakni majd? Nem tudom,hogy más akart-e már rakni tippet,de nulla tipp van a játékban.

Előre is köszi a választ!

Idézetet írta: runin Dátum május 02, 2014, 02:31:50
Küldtem be 2 tippet a női kézilabda BL-re,tervem szerint ezek benne lettek volna az adott versenyben,de csak a "Május 2014" játékban lett benne.    ???
Mi az oka,hogy nem került be a női kézi-BL játékba a 2 tipp? Ha rendszerhiba,akkor valahogy be lehet rakni majd? Nem tudom,hogy más akart-e már rakni tippet,de nulla tipp van a játékban.

Előre is köszi a választ!

Probléma megoldva.

Üdv!

A mostani heti foci topligás tippek vmiért bekerülnek a jövőhetibe is.

Idézetet írta: stdavid Dátum május 02, 2014, 13:34:16
Üdv!

A mostani heti foci topligás tippek vmiért bekerülnek a jövőhetibe is.

Igen, és a sok gyorstüzelő nem hiszem, hogy kiveszi a pipát.

Idézetet írta: stdavid Dátum május 02, 2014, 13:34:16
Üdv!

A mostani heti foci topligás tippek vmiért bekerülnek a jövőhetibe is.

Javítva.

A 21054-es ID-vel rendelkező tippem rosszul lett kiértékelve. A tipp a Newcastle United - Cardiff City mérkőzésre szól under 3,5 gólra. A mérkőzés eredménye 3-0 lett a tippem mégis vesztesként lett kiértékelve.

Idézetet írta: Jenci84 Dátum május 04, 2014, 09:35:43
A 21054-es ID-vel rendelkező tippem rosszul lett kiértékelve. A tipp a Newcastle United - Cardiff City mérkőzésre szól under 3,5 gólra. A mérkőzés eredménye 3-0 lett a tippem mégis vesztesként lett kiértékelve.

Javítva.

Az ATP Madrid mától él, de a tippelésnél nem hozza lehetőségként csak májust és a heti teniszt.

Üdv!

Az "ID: 21501" fogadásom (spanyol Primera) nem került be a "Foci Topligák Május 2-5." versenybe!
Kérlek,tegyétek be!
Köszönöm!

Sajnos továbbra sem fogad tippet az ATP Madrid.

Idézetet írta: LosGabos Dátum május 05, 2014, 11:12:20
Sajnos továbbra sem fogad tippet az ATP Madrid.

Most már fogad.  :ok:

Az ID 22163 tippem tévesen lett kiértékelve. Kérném javítani.
Köszönöm

Idézetet írta: sipull Dátum május 07, 2014, 09:09:24
Az ID 22163 tippem tévesen lett kiértékelve. Kérném javítani.
Köszönöm

Javítva.  :)

FIGYELEM!

Unibet számlafeltöltés.

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy aktív Unibet számlára. Regisztrálj ITT!

A nyereményben csak az a játékos részesülhet aki legalább egy fogadást is kötött az Unibeten az adott tippjátékban szereplő sportesemény(ek)re.

A nyerteseket tartalmazó listát heti 1-szer küldjük el a fogadóirodához.

A nyereményben csak azon játékosok részesülhetnek akik az Azonosítók oldalon kitöltötték az Unibetes mezőt!