Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum május 19, 2014, 22:51:25
Be volt jelölve amikor beküldted? Ez rád is érvényes baliizu.

Be volt jelölve az illető tippverseny?

Események lezajlása után nem lehet hasonlót kérni.

A másik mérkőzésre is raktam tippet és a két tipp között kb. 15 másodperc telt el és az a tipp szerepelt az Euroliga tippversenyben is. Szándékosan biztos nem kattintottam ki, mivel a márciusi tippversenybe kerülhetett volna még azon kívül be, de ott elég rosszul állok ezért nem lett volna értelme csak oda beküldeni és nem is ellenőrizgettem, hogy akkor most bekerült-e az Euroliga versenybe vagy nem, csak mikor lezárult akkor tűnt fel, hogy a 4 tippszám helyett csak 3 van és nem értettem. Na mindegy, így jártam, köszi, legközelebb figyelmesebb leszek  :)  :bash:

Sziasztok! fogadtam egy meccsre a 365 tippjátékban. Be is jött mert végignéztem. 7-szeres odds volt 13000 ezerrel megraktam erre törölték. MIÉRT??? A játék után törölték nem előtte.. tiszta csalás az egész!

Idézetet írta: kavespapa Dátum május 20, 2014, 20:45:14
Sziasztok! fogadtam egy meccsre a 365 tippjátékban. Be is jött mert végignéztem. 7-szeres odds volt 13000 ezerrel megraktam erre törölték. MIÉRT??? A játék után törölték nem előtte.. tiszta csalás az egész!


talán bunda gyanú :-\

Idézetet írta: kavespapa Dátum május 20, 2014, 20:45:14
Sziasztok! fogadtam egy meccsre a 365 tippjátékban.

Szia!

Akkor mit keresel itt?

Olvasd el a szabályzatot, majd a szavaid megválogatása közepette nyugodtan kérdezhetsz a megfelelő fórumon, szívesen fogunk válaszolni.

Üdv,

csacsa

Idézetet írta: kavespapa Dátum május 20, 2014, 20:45:14
Sziasztok! fogadtam egy meccsre a 365 tippjátékban. Be is jött mert végignéztem. 7-szeres odds volt 13000 ezerrel megraktam erre törölték. MIÉRT??? A játék után törölték nem előtte.. tiszta csalás az egész!

Csatlakozván az előttem szólóhoz, tényleg válogasd meg a szavaid!

Maximum téves kiértékelésről beszélhetünk ha a reklamáció jogos, de csalásról....


Első hozzászólásnak minden esetre nem volt rossz bemutatkozás.  :noway: 10 napos törzsgárda tagként gondolom képben vagy a játékokat illetően mindennel, mert csalózni azt már tudsz.

U.i.:
Folyt. köv. ha a megfelelő helyen a megfelelő formában érkezik a reklamáció.

Nálam a gond vagy más sem tud tippelni a Forma 1 időmérőre ?

Egyszerűen nincsennek oddsok  :(


Idézetet írta: Kagawa Dátum május 24, 2014, 13:11:02
Nálam a gond vagy más sem tud tippelni a Forma 1 időmérőre ?

Egyszerűen nincsennek oddsok  :(
Nálam nincs gond vele.

Idézetet írta: Jenci84 Dátum május 24, 2014, 13:20:37
Nálam nincs gond vele.

Mostmár nekem is jó, viszont a Perez-Hülkenberg és a Grosjean-Maldonado még mindig nincs, mint ahogyan nálad se ahogy látom.

Idézetet írta: Kagawa Dátum május 24, 2014, 13:29:48
Mostmár nekem is jó, viszont a Perez-Hülkenberg és a Grosjean-Maldonado még mindig nincs, mint ahogyan nálad se ahogy látom.

Ami nincs az nincs, kezileg nem tudjuk betenni.

Másnál se lehet betenni egyik Roland Garrosos tippet se az RG-tippjátékba? Én már beküldtem a tippjeimet és most látom, hogy nem kerültek be az RG tippversenybe, nem lehet utológ valahogyan "behelyezni" őket?

Idézetet írta: Jenci84 Dátum május 25, 2014, 00:39:08
Másnál se lehet betenni egyik Roland Garrosos tippet se az RG-tippjátékba? Én már beküldtem a tippjeimet és most látom, hogy nem kerültek be az RG tippversenybe, nem lehet utológ valahogyan "behelyezni" őket?

Bekerültek a tippek a versenybe, de csak azok amelyek megfeleltek a követelményeknek, határoknak.

ID: 30692

Ezt a tippet a kézi BL játékba szántam, de nem került be oda.
Ezek szerint figyelmetlen voltam, bár a közvetlenül előtte megtett tippem viszont bekerült és szerintem nem állítottam (pipálgattam) semmit egyik esetben sem.
Létezik, hogy alapesetben egyszer van automatikusan pipa, máskor meg nincs?!




Idézetet írta: Knapp Dátum június 01, 2014, 21:25:50
ID: 30692

Ezt a tippet a kézi BL játékba szántam, de nem került be oda.
Ezek szerint figyelmetlen voltam, bár a közvetlenül előtte megtett tippem viszont bekerült és szerintem nem állítottam (pipálgattam) semmit egyik esetben sem.
Létezik, hogy alapesetben egyszer van automatikusan pipa, máskor meg nincs?!

Nem, valamelyik feltételnek nem felel meg, s amiatt nem kerülhet be.

Idézetet írta: Milan Dátum június 02, 2014, 10:05:03
Nem, valamelyik feltételnek nem felel meg, s amiatt nem kerülhet be.

Ebben az esetben utólag sem tudom, min bukhatott a tipp.

Ez lett volna a 4. tipp a BL négyesdöntőre, 3.45-ös szorzóért.
Valamennyi tipp más-más meccsre vonatkozott.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 02, 2014, 11:21:24
Ebben az esetben utólag sem tudom, min bukhatott a tipp.

Ez lett volna a 4. tipp a BL négyesdöntőre, 3.45-ös szorzóért.
Valamennyi tipp más-más meccsre vonatkozott.

Én csak jeleztem, hogy technikailag mi lehet a gond, anélkül, hogy átnéztem volna a szóban forgó tippet.