Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Valaki nem tudja, hogy miért nem lehet tippelni a Szeptemberi tippjátékra?? Vagy már nem lesz?

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum szeptember 02, 2014, 08:26:32
Sziasztok! Valaki nem tudja, hogy miért nem lehet tippelni a Szeptemberi tippjátékra?? Vagy már nem lesz?

Azért mert még nincs elindítva. Hamarosan indítom.


Kiemelt tippversenyeink:

Kosárlabda VB Tippjáték
- 30€ összdíjazás a Bet365 jóvoltából

US Open Tippjátékok
- 50€ összdíjazás a Bet365 jóvoltábó

F1 Olasz Nagydíj
- 5.000 HUF nyeremény az Unibet jóvoltából

Sok sikert!  :beerchug:

ID = 53010 tippem kérlek rakjátok be VB-tippjátékba, megint nem vette be automatikusan ( most mobilnetről vagyok). Köszönöm szépen!

Sziasztok!
ID = 53315 fogadásom nem került be automatikusan a kosárlabda VB tippjátékba, ma 14:00 kor kezdődik, kérlek erőszakoljátok be. Köszönöm előre is  :jump2_125: :jump2_125: :jump2_125:

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum szeptember 04, 2014, 09:12:12
Sziasztok!
ID = 53315 fogadásom nem került be automatikusan a kosárlabda VB tippjátékba, ma 14:00 kor kezdődik, kérlek erőszakoljátok be. Köszönöm előre is  :jump2_125: :jump2_125: :jump2_125:

Ez az utolsó, hogy betettem kézileg egy tippet.

Nem fog automatikusan bekerülni a játékba. Aki a tipp beküldésekor nem választja ki helyesen a tippversenyeket ahova be szeretné küldeni, az ezentúl úgy marad, s nem módosítunk.

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 04, 2014, 09:14:28
Ez az utolsó, hogy betettem kézileg egy tippet.

Nem fog automatikusan bekerülni a játékba. Aki a tipp beküldésekor nem választja ki helyesen a tippversenyeket ahova be szeretné küldeni, az ezentúl úgy marad, s nem módosítunk.

Köszönöm szépen, de hidd el nem erről van szó! Miután kiválasztottam az eseményt és kérte a tétet, nem jelent meg a két jelölőnégyzet amiből az egyiknek kellett volna lenni a havi tippjátéknak, a másiknak meg a VB tippjátékba való beküldésnek, de miután beírtam a tétet csak ok enterezni tudtam és akkor írta ki hogy a tippem bekerült a Szeptember havi tippjátékba.
U.i.: köszönöm és elnézést a kellemetlenségért

Amennyiben nem jelennek meg a versenyek, akkor azt jelenti, hogy valamely feltételnek nem felel(nek) meg.

Az F1 tippjátékban még mindig nem lehet tippelni a selejtezőre (időmérő), pedig már egy óra sincs hátra. Mikor lesz változás?

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 06, 2014, 13:06:53
Az F1 tippjátékban még mindig nem lehet tippelni a selejtezőre (időmérő), pedig már egy óra sincs hátra. Mikor lesz változás?
Megjött. Köszi!

Hello. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nem tudok részt venni a játékokban, mert nem jelennek meg a fogadható mérkőzések. Valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm!

Na hajrá mindenkinek mára

Unibetes bónuszok - új pont a szabályzatban:

Unibetes nyereményben három havonta egyetlen 1-szer lehet részesülni!

Tehát amennyiben valaki bónuszban részesül, akkor három hónap után kaphat újra bónuszt. Addig is szerepelhet a játékban, viszont azért nem jár nyeremény.

Ez a szabálypont mától (szept. 25) lép hatályba, s érvényes az összes olyan tippversenyre, amelynek a támogatója az Unibet!

Sziasztok Szerkesztők!
Érdeklődnék, hogy havi játék nem lesz? Vagy ha igen akkor a mára megtett tippek belekerülnek utólag?
előre is köszönöm a választ!