Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



A tippjátékban a beküldött tippeket leghamarabb mikor ellenőrzik?

Idézetet írta: zsolti3090 Dátum október 28, 2014, 17:25:57
A tippjátékban a beküldött tippeket leghamarabb mikor ellenőrzik?

Holnap reggel.

Üdv!

Nem került be az Euroliga tippjátékba az egyik tippem - ID: 71900

Lehet azért mert már kedden beküldtem vagy nem tudom miért. Megköszönném ha betennétek.

Idézetet írta: Kagawa Dátum október 31, 2014, 09:43:11
Üdv!

Nem került be az Euroliga tippjátékba az egyik tippem - ID: 71900

Lehet azért mert már kedden beküldtem vagy nem tudom miért. Megköszönném ha betennétek.

Idézetet írta: Milan Dátum október 23, 2014, 11:05:52
Figyelem!

A tippek beküldésekor figyeljetek arra, hogy be legyenek jelölve (pipálva) azok a tippversenyek, amelyekbe szeretnétek beküldeni az illető tippet. Utólag sajnos már nem tudjuk javítani.

Amennyiben a tipp nem felel meg a tippverseny feltételeinek, akkor hibaüzenetet kaptok.

Sőt, a tipp beküldésekor figyeljetek arra, hogy a szelvényen jelenjenek meg a tippversenyek, mert másképp csak az automatikus versenyekbe kerül be a tipp, a választhatókba nem. Főleg az első tipp beküldésénél legyetek figyelmesek, mert lehetséges, hogy lassabban tölti be a szelvényt, ti meg túl gyorsan akartok tippelni.  :D

Üdv.! Én is találtam egy hibásan kiértékelt tippemet:


11.22
16:00
Dunaújváros - Paksi SE
Mérkőzés - Félidő
Magyarország - NB I
X
2.05
10
ID: 80451
Állapot: elvesztett (
-10 pont)
Beküldve: 2014/11/22 15:51 +0100
[/c]

Félidő 0-0 volt: http://www.eredmenyek.com/merkozes/rLXgpOZ2/#osszefoglalas

Idézetet írta: szorzatos Dátum november 24, 2014, 12:09:50
Üdv.! Én is találtam egy hibásan kiértékelt tippemet:


11.22
16:00
Dunaújváros - Paksi SE
Mérkőzés - Félidő
Magyarország - NB I
X
2.05
10
ID: 80451
Állapot: elvesztett (
-10 pont)
Beküldve: 2014/11/22 15:51 +0100
[/c]

Félidő 0-0 volt: http://www.eredmenyek.com/merkozes/rLXgpOZ2/#osszefoglalas

Javítottam!  :ok:

Mostani BL tippjátékban azt látom, hogy 7 meccsből 108.2 pontot szereztem, de én 8 meccsből 98,2 pontot számoltam. Szerintem az egyik tippem kimaradt az értékelésből.

Idézetet írta: pocket Dátum november 27, 2014, 10:18:01
Mostani BL tippjátékban azt látom, hogy 7 meccsből 108.2 pontot szereztem, de én 8 meccsből 98,2 pontot számoltam. Szerintem az egyik tippem kimaradt az értékelésből.

Itt van mind a 7 tipped:

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek_user?id=149&userid=12106

A 8. tipp az nem került be ebbe a játékba.

Ennek két oka lehet:
1. valamilyen korlátozás miatt nem került be
2. túl gyorsan tippeltél, s nem töltötte be a szelvényen a választható tippversenyeket, így nem került be az adott tippversenybe

Jó, mindegy. Nekem még az adatlapomon szerepel a Zenit-Benfica meccs is, ott ki is van értékelve, de nem erősködöm tovább, hogy kevesebb pontom legyen.

Idézetet írta: pocket Dátum november 27, 2014, 14:57:44
Jó, mindegy. Nekem még az adatlapomon szerepel a Zenit-Benfica meccs is, ott ki is van értékelve, de nem erősködöm tovább, hogy kevesebb pontom legyen.

Az a tipp nem került be a "Foci Bajnokok Ligája, 5.Forduló" versenybe, a fent leírtak egyike miatt.

Most nem érint a dolog, mert nyertél amúgy is, viszont erre a későbbiekben figyelj, mert pont egy ilyen jelenség miatt veszíthetsz is.

Jobban fogok figyelni majd ezekre. Még jó, hogy most a saját hasznomon tanultam.

Hello. A heti nyereményeket mikor írja jóvá a bet365?

Sziasztok! Egy olyan kérdésem volna, hogy ha egy adott játékban nem rendelkezek a nyereményt felajánló iroda számlájával
(mivel háztartásonként csak egy engedélyezett, így én már nem nyithatok), és valami csoda folytán esetleg nyernék az adott játékban,
akkor küldhetem-e a nyereményt másnak a számlájára?
Vagy ilyenkor nincs is értelme az ilyen játékokkal játszanom?

Tévedésben vagy. Egy háztartásból lehet több számla, csak a bónuszra van korlát. Arra érvényes az 1bónusz/ IP,háztartás stb.

szóval regelj nyugodtan.