Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Köszi. Legyen igazad.
Lehet, hogy ezek szerint kicsit felületesen olvastam el korábban a szabályokat.

Idézetet írta: tomibox51 Dátum november 28, 2014, 18:35:33
Hello. A heti nyereményeket mikor írja jóvá a bet365?

Péntekenként szokta, viszont az elmúlt héten szabadnapos volt az illető, így lehetséges, hogy a Mikulástól jön majd a bónusz.

Idézetet írta: gombvillam Dátum november 28, 2014, 22:21:54
Sziasztok! Egy olyan kérdésem volna, hogy ha egy adott játékban nem rendelkezek a nyereményt felajánló iroda számlájával
(mivel háztartásonként csak egy engedélyezett, így én már nem nyithatok), és valami csoda folytán esetleg nyernék az adott játékban,
akkor küldhetem-e a nyereményt másnak a számlájára?
Vagy ilyenkor nincs is értelme az ilyen játékokkal játszanom?

Részünkről ez megengedett.

Egyébként ncis-nek igaza van, lehet egy háztartáson belül több számla is, csak a bónusz felhasználásánál kell figyelni. Egy háztartáson belül csak egy bónusz jár, de ettől eltekintve játszhat az egész család (akár).

A hétvégi tippjátékokat mikor értékelitek ki?

Idézetet írta: szalist Dátum december 02, 2014, 09:02:13
A hétvégi tippjátékokat mikor értékelitek ki?
Most csinálom éppen.

ID: 84608
Állapot: elvesztett (-10 pont)

Rosszul lett kiértékelve. Buducnost - Zielona Gora 100:85 , azaz -13,5-el hazaiba nyertes.

Kössz előre is a javítást  :ok:

Sziasztok!

Hogy lehet holnapi vagy holnap utáni bármilyen (foci, kézi) meccsre tippelni a tippjátékokban, ha nincsenek is a fogadható meccsek között, csak az aznapiak???  ???
Valaki??? Gyors választ???  :)

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 05, 2014, 23:28:46
Sziasztok!

Hogy lehet holnapi vagy holnap utáni bármilyen (foci, kézi) meccsre tippelni a tippjátékokban, ha nincsenek is a fogadható meccsek között, csak az aznapiak???  ???
Valaki??? Gyors választ???  :)

Ami nincs benne a kínálatban arra nem tudsz fogadni, de több példa is van arra ami napokkal előbb már ott szerepel pl.: angol foci bajnokik, spanyol, kézilabda eb vasárnapi meccsek stb stb.

Sziasztok!

Valaki árulja már el, hogy hogy lehet holnapi meccsekre tippelni a tippversenyekben???  ???
Ha rámegyek az új tipp + sportág kiválasztásra, csak az aznapi meccsek vannak benne!  ???
Valaki???  :)

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 08, 2014, 23:49:45
Sziasztok!

Valaki árulja már el, hogy hogy lehet holnapi meccsekre tippelni a tippversenyekben???  ???
Ha rámegyek az új tipp + sportág kiválasztásra, csak az aznapi meccsek vannak benne!  ???
Valaki???  :)

http://www.sportfogadas.org/tippjatek.php?mod=events&id=1000174369

Itt pl. vannak szerdai kézilabda EB mérkőzések is.

#385 december 09, 2014, 14:26:37, Milan
Azt ok, hogy ma már ott vannak, de tegnap még nem voltak és többen fogadtak rájuk! ..törölve....

Elárulná végre valaki, hogy hogy lehet olyan meccsekre (gondolok itt holnapi meccsekre) tippelni a tippjátékokban, amik nincsenek is benne az adott sportág meccs kínálatában??? ???

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 09, 2014, 11:05:47
Azt ok, hogy ma már ott vannak, de tegnap még nem voltak és többen fogadtak rájuk! ..törölve....

Elárulná végre valaki, hogy hogy lehet olyan meccsekre (gondolok itt holnapi meccsekre) tippelni a tippjátékokban, amik nincsenek is benne az adott sportág meccs kínálatában??? ???

Először is a bejegyzésed módosítottam. Ha káromkodni szeretnél, akkor ezt nem ezen a Fórumon fogod megtenni.

Amint látod azért vagyunk itt, hogy segítsünk, de azért van egy elvárásunk, ami a kommunikációt illeti.

Mondj egy konkrét példát, hogy mire szeretnél tippelni, s nem tudsz? Egy mérkőzést írj ide be.

Töröljétek légyszíves az ID: 90299 fogadásomat! Az imént raktam,de nem került be egyik Kéilabda EB versenybe sem.
Természetesen ellenőriztem előre is,de nem adta be a lehetőséget.
Megrakom újra a tippet,hátha így módomban lesz a 2 versenybe is berakni.
Köszönöm!

Idézetet írta: runin Dátum december 16, 2014, 11:52:04
Töröljétek légyszíves az ID: 90299 fogadásomat! Az imént raktam,de nem került be egyik Kéilabda EB versenybe sem.
Természetesen ellenőriztem előre is,de nem adta be a lehetőséget.
Megrakom újra a tippet,hátha így módomban lesz a 2 versenybe is berakni.
Köszönöm!

Most már tárgytalan,mert vége a meccsnek.
Mindazonáltal a rendszerben van valami hiba,mert ez nem az első eset volt.   :(

A versenyek listája megjelent beküldés előtt? Van, hogy kell egy kis idő neki, amig betölti, ilyenkor fordul elő hasonló eset.