Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nagyon rosszul. A játék hendikepet úgy kell értelmezni, hogy összeadod az A és B játékosok nyert gameit. Jelen esetben Tatishvili 7+3+2 gamet nyert ami 12. Bacsinszky 3*6ot ami 18.  Mivel te Tatishvilire tettél +4,5et, így neki 16,5 gameje van de az kevesebb mint a 18. Így a tipp vesztes

Idézetet írta: Lancer Dátum január 23, 2015, 15:36:20
Sziasztok egy gyors kérdés.

Ausztrál open női január 22.01:10 kezdődő meccse biztos jól lett kiértékelve?

Tatishvili A.   1-2   Bacsinszky T.

Szett eredmények:7;6 6;3 6;2

Tippem: Tatishvilli A. 4,5+ Játék hendikep

Tehát ha 4,5 játékot hozzáadok mondjuk a 6;3 szetthez akkor az 6;7 lesz ami azt jelenti hogy 2-1 re nyer a tippem nem de? Javítsatok ki ha rosszul értelmezem.

A meccs 1-2 lett.
Helyesen az eredmény: 7-6, 3-6, 2-6

Tatishvili 7+3+2+4,5 = 16,5
Bacsinszky 6+6+6 = 18

Tehát a Tatishvili +4,5 az kuka.

Aha akkor ezt értettem félre.Köszi a gyors választ.

ID: 103446

Ha minden igaz akkor nyertes lett, de vesztesként lett elkönyvelve.

Idézetet írta: fjazej Dátum január 25, 2015, 14:22:53
ID: 103446

Ha minden igaz akkor nyertes lett, de vesztesként lett elkönyvelve.

Minden igaz, javítottam!  :cya:

ID: 106447

Szerintem nyertes lett,de vesztesként lett kiértékelve...Köszi h ránéztek... :cya:

Idézetet írta: jalo14 Dátum február 04, 2015, 15:45:05
ID: 106447

Szerintem nyertes lett,de vesztesként lett kiértékelve...Köszi h ránéztek... :cya:
Javítottam!  :ok:

Sziasztok! A Deportivo La Coruna - Eibar meccsre az első félidő 0-0-t fogadtam! nyertesre van értékelve a fogadásom, de a Foci toppligákba nincsen beleszámolva a ponszámom, ez miért van?? Szerintem az előírásoknak megfelel a tippem, légyszíves nézzetek utána! Előre is köszi! :-)

Idézetet írta: pato10kiki Dátum február 07, 2015, 12:12:39
Sziasztok! A Deportivo La Coruna - Eibar meccsre az első félidő 0-0-t fogadtam! nyertesre van értékelve a fogadásom, de a Foci toppligákba nincsen beleszámolva a ponszámom, ez miért van?? Szerintem az előírásoknak megfelel a tippem, légyszíves nézzetek utána! Előre is köszi! :-)

Valószínűleg napi első tipped volt és nem vártad meg, hogy betöltse a pipás részt.

De akár mikor tippelek a pipa alapból ott van mindig! Így nem értem hogy fordulhat elő ilyen, mert én tuti nem vettem ki a pipát, mivel sose tetszem! Akkor ezek szerint ez a tipp nem is számolhat oda bele??

Idézetet írta: pato10kiki Dátum február 07, 2015, 12:28:28
De akár mikor tippelek a pipa alapból ott van mindig! Így nem értem hogy fordulhat elő ilyen, mert én tuti nem vettem ki a pipát, mivel sose tetszem! Akkor ezek szerint ez a tipp nem is számolhat oda bele??

Nem lehetséges utólag tippet betenni egy játékba.

Alapból ott a pipa, ha minden követelménynek megfelel a tipped, DE...a tipp beküldésekor mindig ajánlott ezt ellenőrizni, hogy be van-e jelölve az illető mező, illetve egyáltalán betöltötte a szelvényen a tippversenyeket (mert ha nem, akkor is felmerülhet hiba).

Sziasztok lenne még egy kérdésem! tegnap raktam tiz meccset!
Ebből jóváírtatok hatot négyet még nem! Erre ma nem enged fogadni hat meccsnél többet, mert azt írja hogy elértem a napi tiz tippet nem fogadhatok többet! Pedig a tiz függő tippemből mondom négy tegnapi meccs és csak hat mai! Ezen nem lehet véltoztatni valahogy??? Miért nem tudok tényleg tiz meccsre fogadni?? Ez a fajta rendszer szerintem nagyon rossz!

BOCSÁNAT mindenkitől nagyon benéztem valamit, minden rendben van, az előző kérdésem tárgytalan! :-) :-)

Idézetet írta: pato10kiki Dátum február 08, 2015, 11:32:29
BOCSÁNAT mindenkitől nagyon benéztem valamit, minden rendben van, az előző kérdésem tárgytalan! :-) :-)
Igen, valamit elnéztél.  :)

Most néztem az adatlapod és a mai napra van függőben 10 érvényes tipped.

ID 111169 tippem vesztesnek van kiértékelve.Tipp 2.5 felett, eredmény 3:3! Kérem a javítást!  :)