Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Van néhány kérdésem, némelyik esetén inkább csak megerősítést szeretnék:

Bet365 által szponzorált tippversenyekre van egy korlát, hogy havonta egy nyereményben részesülhet egy felhasználó maximum. Az SfScore gondolom ezektől független, ugye? Egy nyeremény esetén milyen dátumot kell figyelembe venni a szabály tekintetében? - A kiírás, az eredményhirdetés, a tippelési időszak, a jóváírás? Egy esetleges nyereményt követően tehát csak a játék öröméért játszhat az ember a következő hónap során? Ha egyszerre nyernék meg több játékot, tetszőlegesen választhatok, melyik díjra tartanék igényt? Ha olyas valaki nyer egy játékot, aki épp nem jogosult a nyereményre, az őt követő helyezett kapja a díjat, vagy senki? A nyeremény megegyezik a szokásos bónuszok jóváírási feltételeivel a bet365-ön, 3-szoros forgatás 1.5-ös odds felett, stb.?

Idézetet írta: csibike1 Dátum február 18, 2015, 14:22:55
ID 111169 tippem vesztesnek van kiértékelve.Tipp 2.5 felett, eredmény 3:3! Kérem a javítást!  :)
Javítottam!  :ok:

Na, asszem megint én nyertem a Kéziladba BL játékot!  ;) 5ből 5 jó...  :D Lehet már másra nem is kéne fogadnom!?  8)

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 22, 2015, 12:48:02
Van néhány kérdésem, némelyik esetén inkább csak megerősítést szeretnék:

Bet365 által szponzorált tippversenyekre van egy korlát, hogy havonta egy nyereményben részesülhet egy felhasználó maximum. Az SfScore gondolom ezektől független, ugye? Egy nyeremény esetén milyen dátumot kell figyelembe venni a szabály tekintetében? - A kiírás, az eredményhirdetés, a tippelési időszak, a jóváírás? Egy esetleges nyereményt követően tehát csak a játék öröméért játszhat az ember a következő hónap során? Ha egyszerre nyernék meg több játékot, tetszőlegesen választhatok, melyik díjra tartanék igényt? Ha olyas valaki nyer egy játékot, aki épp nem jogosult a nyereményre, az őt követő helyezett kapja a díjat, vagy senki? A nyeremény megegyezik a szokásos bónuszok jóváírási feltételeivel a bet365-ön, 3-szoros forgatás 1.5-ös odds felett, stb.?

A nyereménykorlátozás csak a tippjátékokra/tippversenyekre érvényes, tehát jól gondoltad, hogy az SfScore független ettől.
Dátum szempontjából az eredményhirdetés a mérvadó és ameddig tart a korlátozás az illető csak szórakozásból szerepelhet, tehát nem jár nyeremény.
Ha egyszerre nyersz meg játékokat, akkor megkapod az össznyereményt. Általában úgy szoktunk eredményt hirdetni, hogy ez rendben legyen, s ne merüljenek fel hasonló problémák.
A sorban következő játékos kapja meg a nyereményt, s a szokásos bónuszfeltételek érvényesek.

A Sampdoria - Genoa múlt szombati mérkőzésre leadott tippeket töröltük. Íme az erre vonatkozó szabálypont:

"Elhalasztott, törölt események/mérkőzések esetében a tippet töröljük."

Kösz Milan, mindenre egyértelmű választ kaptam!

Idézetet írta: lazanyja Dátum február 22, 2015, 22:52:30
Na, asszem megint én nyertem a Kéziladba BL játékot!  ;) 5ből 5 jó...  :D Lehet már másra nem is kéne fogadnom!?  8)

Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2014, 11:26:39
Tippjáték Infó

Ha bármilyen kérdésed van a tippjátékkal kapcsolatban, azt ebben a témában felteheted.

Ugyanitt várjuk észrevételeiteket, javaslataitokat stb.

Sok zöld tippet mindnyájatoknak!   :topbet_125:

Azért ezt a témát amennyiben lehetséges ne töltsük felesleges hozzászólásokkal.

Egyébként szép teljesítmény volt, amiért jár a gratuláció. A nyeremény viszont sajnos most elmarad, mivel már van egy aktív tippversenyben szerzett bónuszod.



           SZIASZTOK!

MÉG NEM KAPTAM MEG A 2.HELY--10EURÓT
AUSTRALIAN OPEN2015 NŐI EGYES
2015.01.19-02.02.

      KÖSZI

Elindult a "Foci Topligák (Már.3-9)" tippverseny:

Foci Topligák Tippverseny

Az erre a játékba vonatkozó tippeket felvettem, ha valaki igényli, hogy töröljük az jelezze a mérkőzés kezdetéig.

Sziasztok!

Tegnapi napom leadtam egy kosár tippet, direkt Kosár tippjátékba léptem csak 1 tippet adtam le és még sem került be a Kosár tippjátékba? Miért? Nem vettem ki a pipát sosem szoktam főleg akkor nem ha direkt abba a ligába akarok tippelni. Valami ötlet miért nem került be a tipp a kosár tippjátékba?

Nem vártad meg míg betöltődik a pipás rész. Sokaknál előforduló hiba.

Sziasztok, az ID:116556 tippem vesztesnek lett kiértékelve. A Barcelona 4 ponttal nyert a Pana ellen.
Kérném a javítását. Köszi a segítséget előre is.

Idézetet írta: djtomi Dátum március 06, 2015, 14:42:55
Sziasztok, az ID:116556 tippem vesztesnek lett kiértékelve. A Barcelona 4 ponttal nyert a Pana ellen.
Kérném a javítását. Köszi a segítséget előre is.

Javítva, szívesen.  :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 05, 2015, 16:50:56
Nem vártad meg míg betöltődik a pipás rész. Sokaknál előforduló hiba.

Aha az lehet. Annyira nem ráz meg a dolog de most már tudom mire kell figyelnem:D