Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lazanyja Dátum március 13, 2015, 09:44:31
Sziasztok! A februári kézi BL játék 10eurós nyereményét még mindig nem kaptam meg! Mikorra várható? Köszi:Zoli

Nyugi még én sem kaptam meg a Foci Topligák (Feb. 27-Már.2) -ért járót, de elvileg péntekenként írják jóvá és az ma van :)

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum március 13, 2015, 10:55:59
Nyugi még én sem kaptam meg a Foci Topligák (Feb. 27-Már.2) -ért járót, de elvileg péntekenként írják jóvá és az ma van :)

Ráadásul még 13 is.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum március 13, 2015, 11:09:47
Ráadásul még 13 is.  ;)

Azért lehet, hogy lassan a kukiukra kéne lépned, mert még mindíg nem jött meg, pedig ilyenkorra már meg szokott! írsz nekik, hogy kapják össze magukat ?  ::)

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum március 13, 2015, 13:28:45
Azért lehet, hogy lassan a kukiukra kéne lépned, mert még mindíg nem jött meg, pedig ilyenkorra már meg szokott! írsz nekik, hogy kapják össze magukat ?  ::)

Jeleztem nekik.

Én még a februári (11-15) nyereményről érdeklődtem!  :o Azóta se kaptam meg!  :o

Az én bónuszomat most írták jóvá, de nem a szokásos módon hanem automatikusan a bónuszösszegnél jóváírták ők

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 13, 2015, 17:16:27
Én még a februári (11-15) nyereményről érdeklődtem!  :o Azóta se kaptam meg!  :o

Azt is jeleztem.

Idézetet írta: Milan Dátum március 13, 2015, 22:27:10
Azt is jeleztem.


Csak jelezned kellett és máris a számlámon van!  :D Köszönöm!  ;)

Sziasztok! Ez a tippem, hogyhogy nem került be a kézi BL játékba??? Tegnap oda küldtem be, ma mégse szerepel ott! Javítjátok? :-) Köszi:Zoli

Dátum    Mérkőzés    Bajnokság    Tipp    Odds    Tét    
03.13
19:00    Rhein-Neckar Löwen - Pick Szeged
Felett/alatt - Gólok száma    Bajnokok Ligája    Felett 58.5    2.90    10    

ID: 119634
Állapot: függőben
Beküldve: 2015/03/13 16:30 +0100

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 14, 2015, 10:53:39
Sziasztok! Ez a tippem, hogyhogy nem került be a kézi BL játékba??? Tegnap oda küldtem be, ma mégse szerepel ott! Javítjátok? :-) Köszi:Zoli

Dátum    Mérkőzés    Bajnokság    Tipp    Odds    Tét    
03.13
19:00    Rhein-Neckar Löwen - Pick Szeged
Felett/alatt - Gólok száma    Bajnokok Ligája    Felett 58.5    2.90    10    

ID: 119634
Állapot: függőben
Beküldve: 2015/03/13 16:30 +0100


Már többször le lett írva, hogy sajnos utólagosan nem tudnak tippet berakni a tippjátékokba. Nem töltöttek be még a versenyek, túl gyorsan kattintottál vagy csak egyszerűen valami hiba volt ezért nem került bele. Sajnos el kell így fogadni, ez van.

Sziasztok

A tippjáték csak nálam gondolkozik sokáig amikor megteszek egy tippet? +Ha betenném a tippet a hétvégi topligás fordulóba, azt írja ki, hogy ilyen fogadást már tettem, pedig nem is :(

Idézetet írta: baliizu Dátum március 14, 2015, 11:35:36
Már többször le lett írva, hogy sajnos utólagosan nem tudnak tippet berakni a tippjátékokba. Nem töltöttek be még a versenyek, túl gyorsan kattintottál vagy csak egyszerűen valami hiba volt ezért nem került bele. Sajnos el kell így fogadni, ez van.

Én a tippjátékba küldtem be és el is fogadta! Nem előre és nem utólag! Úgy, mint eddig is! :-)
Ezért nem értem, miért nem került be a játékba a nyerő tippem! ???????
Milan? Valaki? :-)

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 14, 2015, 15:32:13
Én a tippjátékba küldtem be és el is fogadta! Nem előre és nem utólag! Úgy, mint eddig is! :-)
Ezért nem értem, miért nem került be a játékba a nyerő tippem! ???????
Milan? Valaki? :-)

baliizu elmagyarázta. Utólag egy tippet nem lehet betenni egy versenybe, attól függetlenül, hogy nyertes vagy vesztes.

A tipp beküldésekor arra figyelj, hogy a megfelelő mezők legyenek kipipálva. Ha a kézilabda BL-s tippverseny ki lett volna pipálva, akkor most nem is lenne amiről tárgyalnunk.

Másik felmerülő dolog, az az, hogy a tipp nem felel meg az illető tippverseny valamelyik feltételének. Ha pedig ok, hát akkor előbbi a gond.
Várd meg ameddig a tipplapon betölti a mezőket, a versenyeket.

Idézetet írta: Prewitt Dátum március 14, 2015, 13:15:37
Sziasztok

A tippjáték csak nálam gondolkozik sokáig amikor megteszek egy tippet? +Ha betenném a tippet a hétvégi topligás fordulóba, azt írja ki, hogy ilyen fogadást már tettem, pedig nem is :(

Szia,

Megtörténhetik, hogy a szerver terhelve van, bár a tapasztalat az, hogy a tippek beküldése gyorsan működik.

Eddig ezeket küldted be:

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek_user?id=206&userid=19843

Mire szerettél volna tippelni, s nem sikerült?

Idézetet írta: Milan Dátum március 14, 2015, 17:36:37
baliizu elmagyarázta. Utólag egy tippet nem lehet betenni egy versenybe, attól függetlenül, hogy nyertes vagy vesztes.

A tipp beküldésekor arra figyelj, hogy a megfelelő mezők legyenek kipipálva. Ha a kézilabda BL-s tippverseny ki lett volna pipálva, akkor most nem is lenne amiről tárgyalnunk.

Másik felmerülő dolog, az az, hogy a tipp nem felel meg az illető tippverseny valamelyik feltételének. Ha pedig ok, hát akkor előbbi a gond.
Várd meg ameddig a tipplapon betölti a mezőket, a versenyeket.

Milan!
A tippem beküldésekor ki volt pipálva a BL tippverseny is!!! Megfelelt a tippverseny bármelyik feltételének!!!
2,23-as odds volt!
Megvártam, hogy a tipplapon betöltse a mezőket, a versenyeket!
Már előttem is volt sok tipp ebbe a játékban!
Mint már írtam el is fogadta ebbe a játékba a beküldés után, csak ma vettem észre, hogy nem vagyok benne a játékban!
Eddig még nem volt ilyen probléma egyik tippem beküldésekor se egyik játékba se az oldalon!
Mi lehet a probléma???