Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Zsebkendő25 Dátum április 12, 2015, 11:35:04
Nekem a tipp beküldésénél a választható versenyeknél csak az "Április"-t jelzi ki (igaz ott elértem a napi max tippszámot de gondolom ez itt nem számít)

Igen nálam is csak az "Április"-t jelzi, de azért tippelek, hátha utólag jóvá lesz írva. :)

Nálam is csak április van.

Nem piszkálásból mondom, de jó lenne minél előbb elindítani a versenyt, a mai nappal már közel a teljes 1. forduló lement...  :-\

Most már mehetnek a tippek, rossz bajnokság volt beállitva.



Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum április 14, 2015, 17:16:00
Sziasztok.

Szerintem e tipp nyertes: 130804.

http://www.formula1.com/content/fom-website/en/championship/results/2015-race-results/2015-china-results/race.html

Nem tudom.
Én két helyen néztem és mind a két helyen célba érkezőként tartják nyilván Max Verstappen-t.
A döntő érv amiért vesztesnek értékeltem az az, hogy a bet365 a "helyezéssel ér célba" opciónál az "igen"-re fizet.

Sziasztok! Lehet, hogy elég amatőr dolgot fogok kérdezni, de azért belevágok.
Amikor arra lehet fogadni egy mérkőzésen például, hogy "Nyertes – gólok száma 0-2", akkor addig értem, hogy a nyertes csapat góljainak számát kell eltalálni, ami nem lehet kettőnél több.
Viszont mi van akkor, ha a mérkőzés 1-1-re végződik? Ilyenkor vesztesnek van kiértékelve a tipp, vagy a tét visszajár?

Idézetet írta: gombvillam Dátum április 15, 2015, 09:03:34
"Nyertes – gólok száma 0-2", akkor addig értem, hogy a nyertes csapat góljainak számát kell eltalálni

Miből gondolod, hogy érted?  ;D  ;) A mérkőzésen esett összes gól számít, mindegy ki rúgja. Tehát az 1-1 győztes tipp. 



Idézetet írta: Várda64 Dátum április 15, 2015, 06:39:13
Nem tudom.
Én két helyen néztem és mind a két helyen célba érkezőként tartják nyilván Max Verstappen-t.
A döntő érv amiért vesztesnek értékeltem az az, hogy a bet365 a "helyezéssel ér célba" opciónál az "igen"-re fizet.

Nálam a hivatalos honlap a mérce /nem láttam a futamot, de az írásod alapján úgy gondolom, hogy kapott x kört/, de nem fogunk összeveszni. A bónuszhoz unibet fogadás kellett, úgyhogy a bet365 kiértékelése ez esetben nem érintett.

De ha vesztes, akkor vesztes.

:beerchug:

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum április 15, 2015, 17:06:18
Nálam a hivatalos honlap a mérce /nem láttam a futamot, de az írásod alapján úgy gondolom, hogy kapott x kört/, de nem fogunk összeveszni. A bónuszhoz unibet fogadás kellett, úgyhogy a bet365 kiértékelése ez esetben nem érintett.

De ha vesztes, akkor vesztes.

:beerchug:

Több helyen megnéztem és javítottam a tippet!  :ok:

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 16, 2015, 18:53:36
Több helyen megnéztem és javítottam a tippet!  :ok:

Köszönöm!  :ok:

Sziasztok! Szerintem kimaradtam a Bl negyeddöntő round1 kiértékelésőből. Lehet ilyen?