Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: iamstar Dátum április 17, 2015, 18:09:26
Sziasztok! Szerintem kimaradtam a Bl negyeddöntő round1 kiértékelésőből. Lehet ilyen?

??? Keresem, de nem találom mit kérdezel...

Köszi Várda64 , de szerintem az éjszaka folyamán rendeződött :cya:

Idézetet írta: iamstar Dátum április 18, 2015, 11:32:05
Köszi Várda64 , de szerintem az éjszaka folyamán rendeződött :cya:

Jah, most már értem mi volt a gond.  :)

Na figyu, ha a tipped mögött a kis négyzet szürke színű (nem zöld, nem piros), akkor az azt jelenti hogy a tipp nincs feldolgozva.
Ma reggelre utolértem magam, így elvileg a ma reggelig lejátszódott események mind ki lettek értékelve.  ;)

Sziasztok a tippjátékban megszünt a 150 eseményes havi tippelési korlát? Mennyi az új?

#514 május 05, 2015, 14:02:09, Milan
Nem részesülhetnek nyereményben (céges tippverseny):

Hecky, ujsagiro, gombvillam, sportocska, djtomi, csakanorrisz, mikkamakka, V-Laszlo, feri

Sziasztok!
Teljesen igazatok van, valóban ugyanaz az IP címünk, amit nem is titkoltunk, hiszen tudtuk jól, hogy látja a rendszer.
Sajnos ez van, amikor egy cégen belül többen is játszanak a munkahelyről. De mivel tisztában voltunk a szabályokkal, így eddig sem és ezek után sem "igényeltünk" nyereményt (a többségnek ráadásul egyetlen fogadóirodánál sincs számlája, tehát nem is tudna mit kezdeni a díjakkal).
Mi ezt az oldal csak játékfelületnek használtuk – cégen belüli, egymás elleni versengésekhez. Itt ugyanis automatikus a kiértékelés, mi pedig ezt papíron nem tudtuk volna ilyen profin lekezelni.
Amennyiben ezzel pluszmunkát okozunk neketek, akkor természetesen töröljétek a regisztrációnkat, de ha nem gond, akkor továbbra is használnánk ezt a lehetőséget.
Még egyszer mondom: ha valahol valamelyikünk véletlenül első lenne, tudjuk, hogy nem kaphatjuk meg a nyereményt (nem is kérjük).

Idézetet írta: gombvillam Dátum április 23, 2015, 16:06:11
Sziasztok!
Teljesen igazatok van, valóban ugyanaz az IP címünk, amit nem is titkoltunk, hiszen tudtuk jól, hogy látja a rendszer.
Sajnos ez van, amikor egy cégen belül többen is játszanak a munkahelyről. De mivel tisztában voltunk a szabályokkal, így eddig sem és ezek után sem "igényeltünk" nyereményt (a többségnek ráadásul egyetlen fogadóirodánál sincs számlája, tehát nem is tudna mit kezdeni a díjakkal).
Mi ezt az oldal csak játékfelületnek használtuk – cégen belüli, egymás elleni versengésekhez. Itt ugyanis automatikus a kiértékelés, mi pedig ezt papíron nem tudtuk volna ilyen profin lekezelni.
Amennyiben ezzel pluszmunkát okozunk neketek, akkor természetesen töröljétek a regisztrációnkat, de ha nem gond, akkor továbbra is használnánk ezt a lehetőséget.
Még egyszer mondom: ha valahol valamelyikünk véletlenül első lenne, tudjuk, hogy nem kaphatjuk meg a nyereményt (nem is kérjük).

Köszönöm a kielégítő választ. Rendezhetnénk egy céges tippjátékot is, ha van rá igény. :)
Játszhattok nyugodtan továbbra is, de nyeremény nélkül. Hamarosan feloldom a tiltást.

Köszönjük a felajánlást a "céges tippjáték" lehetőségét illetően, és ha nem gond, akkor lehet, hogy még élnénk is vele a későbbiekben (esetleg valamilyen nagyobb sporteseménynél). Ha sikerül házon belül megszerveznünk, akkor feltétlenül visszatérnénk az ajánlatotokra.
És természetesen továbbra is tudjuk, hogy nyeremény nélkül játszunk az oldalon. Mikor ajánlottuk egymásnak ezt az oldalt, már akkor tisztában voltunk azzal, hogy ezáltal elbukjuk az esetleges pénznyerési esélyünket. De néha többet ér minden pénznél egy magabiztos munkatárs legyőzése.  ;D

Idézetet írta: gombvillam Dátum április 23, 2015, 18:02:40
Köszönjük a felajánlást a "céges tippjáték" lehetőségét illetően, és ha nem gond, akkor lehet, hogy még élnénk is vele a későbbiekben (esetleg valamilyen nagyobb sporteseménynél). Ha sikerül házon belül megszerveznünk, akkor feltétlenül visszatérnénk az ajánlatotokra.
És természetesen továbbra is tudjuk, hogy nyeremény nélkül játszunk az oldalon. Mikor ajánlottuk egymásnak ezt az oldalt, már akkor tisztában voltunk azzal, hogy ezáltal elbukjuk az esetleges pénznyerési esélyünket. De néha többet ér minden pénznél egy magabiztos munkatárs legyőzése.  ;D

Jövőbeli fejlesztésként egészen jól hangzik, ez a privát verseny dolog.  :beerchug:

Május folyamán nem kevesebb, mint 200€-t ajánl fel a Winmasters tippjátékok szervezésére.

Hamarosan kezdődő tippversenyek:

ATP Mutua Madrid Open (Máj. 3-10)

Nyeremények:
1.hely: 25 eurós Winmasters sportfogadás bónusz!
2.hely: 15 eurós Winmasters sportfogadás bónusz!
3.hely: 10 eurós Winmasters sportfogadás bónusz!

Jégkorong VB 2015

Nyeremények:
1.hely: 25 eurós Winmasters sportfogadás bónusz!
2.hely: 15 eurós Winmasters sportfogadás bónusz!
3.hely: 10 eurós Winmasters sportfogadás bónusz!

Női Kézilabda BL Final4

Nyeremények:
1.hely: 15 eurós Winmasters sportfogadás bónusz!
2.hely: 5 eurós Winmasters sportfogadás bónusz!

A nyeremények átvételéhez szükségetek van egy aktív Winmasters számlára, ami azt jelenti, hogy a nyereményhirdetést előző 15 napban kötnöd kell minimum egy fogadást náluk. Regisztrálj MOST!

#520 április 28, 2015, 17:07:23, RedMunchen2013
Ha több versenyen lennék díjazott akkor elég az egy befizetés/fogadás? Másik topikba most olvastam.  ::)

Sziasztok gyors kérdés. Jégkorong VB tippjátékban van olyan tippem ami pl -4 nyer az egyik csapat. Ha 6-2 az eredmény akkor itt nincs push hanem vesztes? Annak lett kiértékelve csak érdeklődnék hogy valóban vesztes e vagy itt is van olyan hogy push?

Üdv Lancer

Idézetet írta: Lancer Dátum május 04, 2015, 10:15:06
Sziasztok gyors kérdés. Jégkorong VB tippjátékban van olyan tippem ami pl -4 nyer az egyik csapat. Ha 6-2 az eredmény akkor itt nincs push hanem vesztes? Annak lett kiértékelve csak érdeklődnék hogy valóban vesztes e vagy itt is van olyan hogy push?

Üdv Lancer
ID számot kérek és javítom, mert ez push.

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 04, 2015, 17:55:35
ID számot kérek és javítom, mert ez push.

Két ilyenvan:

137385
136732

Idézetet írta: Lancer Dátum május 04, 2015, 20:03:27
Két ilyenvan:

137385
136732
Ezt elnéztem, bocs! Javítottam mind a kettőt!  :ok: