Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Krisz925 Dátum június 05, 2015, 15:29:29
ID: 148222 Legyetek szívesek betenni a Roland Garros 2015 tippjátékba a tippem, köszönöm!

Ezt a múltkorit még nem tettétek be, ezt még meg tudnátok csinálni, hátha lesz még egy kis esélyes a top6-ra  :D Köszi! :)

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum június 06, 2015, 11:21:39
A probléma továbbra is fennáll. Úgyhogy ezeket szeretném majd, ha betennétek a versenybe:

ID: 148382
ID: 148383
ID: 148384
ID: 148385

Köszönöm!

Megoldva.

Idézetet írta: Krisz925 Dátum június 06, 2015, 12:15:54
Ezt a múltkorit még nem tettétek be, ezt még meg tudnátok csinálni, hátha lesz még egy kis esélyes a top6-ra  :D Köszi! :)

Megoldva.

Sziasztok!

A rendszer engem nem enged tippelni a F1-re, azt írja, hogy "elérted a napi maximum tippszámot (5)". Pedig ma még nem is tippeltem és leellenőriztem azt is, hogy elértem-e a 10 tippet. Jelenleg 5 tippem van erre a futamra, amiket tegnap tettem meg. Utánanéznétek?

Előre is köszönöm!  :)

Idézetet írta: Diesel014 Dátum június 07, 2015, 17:09:57
Sziasztok!

A rendszer engem nem enged tippelni a F1-re, azt írja, hogy "elérted a napi maximum tippszámot (5)". Pedig ma még nem is tippeltem és leellenőriztem azt is, hogy elértem-e a 10 tippet. Jelenleg 5 tippem van erre a futamra, amiket tegnap tettem meg. Utánanéznétek?

Előre is köszönöm!  :)

Mai napra van 5 tipped. Az a max.

EURO2016 Selejtezők - Tippjáték

Tippelj a 2016-os labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőinek mérkőzéseire, s amennyiben a legjobbak közt zárod a versenyt nyereményben részesülsz.

Nyeremények:

1.hely: 10.000 HUF Unibet sportfogadás bónusz + eredeti magyar válogatott mez!

2.hely: 5.000 HUF Unibet sportfogadás bónusz!

Amennyiben Magyarország megveri Finnországot, a nyereményalapot megduplázzuk (1.hely: 20.000 HUF, 2.hely: 10.000 HUF)!

A nyereményben csak az a személy részesülhet aki legalább egy fogadást köt a Finnország - Magyarország mérkőzésre az Unibeten, minimum 500 forintos téttel!

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy aktív Unibet számlára. Regisztrálj ITT!


Én 3 hónapos "tiltólistán" vagyok most, június 17-én telik le, hogy újabb Unibet bónuszt nyerhessek itt.
Ha 1. helyen végeznék, akkor a mezt vihetném-e, ha úgy alakul, az Unibetes bónuszt pedig más kapná meg vagy a mezt is a soron következő játékos kapná?
Köszi előre is a választ!


Idézetet írta: Salvio Dátum június 11, 2015, 19:07:15
Én 3 hónapos "tiltólistán" vagyok most, június 17-én telik le, hogy újabb Unibet bónuszt nyerhessek itt.
Ha 1. helyen végeznék, akkor a mezt vihetném-e, ha úgy alakul, az Unibetes bónuszt pedig más kapná meg vagy a mezt is a soron következő játékos kapná?
Köszi előre is a választ!

Rákérdeztem. Amint van válaszom, jelentkezem.  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum június 12, 2015, 15:17:20
Rákérdeztem. Amint van válaszom, jelentkezem.  :ok:

Nyugodtan lehet tippelni. Amennyiben valaki nem részesülhet bónuszban, de első helyen végez akkor megkapja az eredeti mezt, a bónuszt pedig az őt követő kapja, aki részesülhet belőle.

Idézetet írta: Milan Dátum június 12, 2015, 15:32:05
Nyugodtan lehet tippelni. Amennyiben valaki nem részesülhet bónuszban, de első helyen végez akkor megkapja az eredeti mezt, a bónuszt pedig az őt követő kapja, aki részesülhet belőle.

Rendben! :ok: Köszi szépen!

Még annyi kimaradt, hogy attól függetlenül, hogy csak mezben részesülhet valaki, a feltételeket teljesíteni kell (minimum 1 fogadás a finn - magyarra, minimum 500 forintos téttel).

Wimbledon Bemelegítő - Tippjáték

Egy kis bemelegítőt tartunk a 2015-ös Wimbledon előtt. Tippelj a Wimbledon férfi illetve női selejtezőmérkőzéseire, s amennyiben a legjobbak közt zárod a versenyt, bet365 fogadásbónuszban részesülsz.

Nyeremények:

1.hely: 25€ bet365 bónusz

2.hely: 15€ bet365 bónusz

3.hely: 10€ bet365 bónusz

A nyeremény átvételéhez bet365 számlára van szükségetek. Regisztrálj MOST!


Az Azonosítók oldalon mostantól meg lehet adni a Winmastersos felhasználóneveket is.

Aki Winmasters által támogatott játékban szerepel annak kötelező kitöltenie az illető mezőt.

Töltöttem fel winmasters fogadási képet,de valami gáz van,mert kétszeri próbálkozás után is azt jelzi,hogy nincs feltöltve kép.  :(
A bet365 képpel nincs ilyen gond,írja,hogy feltöltve.
Mi lehet a probléma? :o