Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Egyik tippem a tippjátékba rosszul lett kiértékelve.

ID: 157243

Idézetet írta: Coutinho Dátum július 05, 2015, 16:41:03
Egyik tippem a tippjátékba rosszul lett kiértékelve.

ID: 157243
Javítottam!

Bevallom töredelmesen kiértékeléskor kicsit szarakodott a net és tisztában voltam vele, hogy valamelyik tippnek mellé klikkeltem, de ebben a tipp áradatban visszakeresni, hogy melyik volt az szinte lehetetlen, de legalábbis időigényes... Így megoldódott ez a probléma is.  ;)

Nem gond, probléma megoldva :)

Köszönöm  :beerchug:

Wimbledon 2015 tippversenyben 6 tippem volt, 5 meccset kijavítottak 1 kellett volna megmaradjon de az nincs benne a játékban. Mi lehet a probléma?

Idézetet írta: Pondrux Dátum július 08, 2015, 16:23:48
Wimbledon 2015 tippversenyben 6 tippem volt, 5 meccset kijavítottak 1 kellett volna megmaradjon de az nincs benne a játékban. Mi lehet a probléma?

Naponta max. 5 tippet lehet ebbe a játékba beküldeni!

Tudom azt a meccset másnap fogadtam.

Nem került be a Wiimbledon tippjátékba Muguruza Garbine - Radwanska Agnieszka meccs.
ID: 158980

Idézetet írta: Pondrux Dátum július 09, 2015, 12:48:03
Nem került be a Wiimbledon tippjátékba Muguruza Garbine - Radwanska Agnieszka meccs.
ID: 158980

Most már benne van.

Üdv! Szeretnék érdeklődni, hogy a Wimbledon - Maradj Talpon játéknak mikorra várható hivatalos eredmény hirdetése ? Köszönöm.

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum július 13, 2015, 11:25:44
Üdv! Szeretnék érdeklődni, hogy a Wimbledon - Maradj Talpon játéknak mikorra várható hivatalos eredmény hirdetése ? Köszönöm.

Én azt szeretném kérdezni,hogy a Női Kosárlabda EB 2015-játék nyereménye mikorra várható?
(tudom,hogy Winmastershez 2 hetente egyszer külditek a listát,de a 2 hét eltelt,csak ezért érdeklődök  ;) )

Tobb, mint valoszinu, h ezen a heten.

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum július 13, 2015, 11:25:44
Üdv! Szeretnék érdeklődni, hogy a Wimbledon - Maradj Talpon játéknak mikorra várható hivatalos eredmény hirdetése ? Köszönöm.

E hét folyamán, de az nem a tippjátékhoz tartozik.

Idézetet írta: runin Dátum július 13, 2015, 11:58:38
Én azt szeretném kérdezni,hogy a Női Kosárlabda EB 2015-játék nyereménye mikorra várható?
(tudom,hogy Winmastershez 2 hetente egyszer külditek a listát,de a 2 hét eltelt,csak ezért érdeklődök  ;) )

Ezen a héten.


Az lenne a kérdésem,hogy ha olyan tippjátékban nyertem ahol Skrill-re történik a nyeremény jóváírása akkor hol kell megadnom a Skrill-es azonosítómat?