Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ATP Cin.-ben kiválaszott események nem kerülnek be ATP Cin tippjátékba csak augusztusba. Gondoltam jelzem ezt a kis problémát.


FIGYELEM!

A Winmasters fogadóirodához a nyertesek listáját jövő héten, hétfőn fogjuk elküldeni.

Azok akik nem töltötték ki, vagy nem töltik ki az "Azonosítók" oldalon a Winmasters mezőt, azok lemaradnak a nyereményről!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 21, 2015, 13:41:22
FIGYELEM!

A Winmasters fogadóirodához a nyertesek listáját jövő héten, hétfőn fogjuk elküldeni.

Azok akik nem töltötték ki, vagy nem töltik ki az "Azonosítók" oldalon a Winmasters mezőt, azok lemaradnak a nyereményről!

Mostantól kezdve ez érvényes az összes Winmasters által támogatott játékra. Aki nem tölti ki az illető mezőt, az nem részesül nyereményben.

Sziasztok

A 169643 tippem rosszul lett kiértékelve szerintem...Rosberg-é volt a leggyorsabb kör.
Remélem nem tévedek

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 26, 2015, 09:11:25
Sziasztok

A 169643 tippem rosszul lett kiértékelve szerintem...Rosberg-é volt a leggyorsabb kör.
Remélem nem tévedek

Tévedsz. Massáé volt!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum augusztus 26, 2015, 09:41:48
Tévedsz. Massáé volt!

Amúgy a hivatalos honlap tényleg Rosberget írja, de nézve a futamot, Massa ment egy 1.52.nullás kört.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum augusztus 26, 2015, 09:51:31
Amúgy a hivatalos honlap tényleg Rosberget írja, de nézve a futamot, Massa ment egy 1.52.nullás kört.




A verseny végén Rosberg neve volt mint leggyorsabb köridő és ha a hivatalos oldalon is az van elmondásod szerint akkor jogos a reklamálásom????..de majd a főnökség dönt!

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 26, 2015, 09:11:25
Sziasztok

A 169643 tippem rosszul lett kiértékelve szerintem...Rosberg-é volt a leggyorsabb kör.
Remélem nem tévedek

Nem tévedsz, javítottam.  :beerchug:

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 26, 2015, 09:11:25
Sziasztok

A 169643 tippem rosszul lett kiértékelve szerintem...Rosberg-é volt a leggyorsabb kör.
Remélem nem tévedek
Én is javítottam!  ;D ;D

Egyébként én a versenyt nem láttam, viszont verseny után az elemzéskor a szövegcsíkon Vettel-t írták. Megmondom őszintén ezt a tippet éppen ezért emlékezetből javítottam.  :)

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 26, 2015, 12:38:38
Én is javítottam!  ;D ;D

Egyébként én a versenyt nem láttam, viszont verseny után az elemzéskor a szövegcsíkon Vettel-t írták. Megmondom őszintén ezt a tippet éppen ezért emlékezetből javítottam.  :)

Én úgy láttam, hogy Merhi futotta a leggyorsabb kört, de közben rájöttem, hogy az a nagydíj előtti futóverseny eredménye volt.  ;D

ID: 170525 sz. tippem nem kerult be a Foci BL Selejtező Play-off II. tippjatekba. Kerlek javitsatok ki.

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 26, 2015, 14:09:15
ID: 170525 sz. tippem nem kerult be a Foci BL Selejtező Play-off II. tippjatekba. Kerlek javitsatok ki.

Bekerült.

#628 augusztus 27, 2015, 19:15:41, LosGabos
Valami gond van az EL Play off II játékkal.

Odavágós mérkőzések is fenn vannak a listán és ha a múlt héten tippeltél rá, azt mai napi tippnek veszi a rendszer.
Nekem 8 tipp után kiírta, hogy elérted a napi maximumot, a 10 tippet.

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 27, 2015, 19:02:04
Valami gond van az EL Play off II játékkal.

Odavágós mérkőzések is fenn vannak a listán és ha a múlt héten tippeltél rá, azt mai napi tippnek veszi a rendszer.
Nekem 8 tipp után kiírta, hogy elérted a napi maximumot, a 10 tippet.

Szia,

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek?id=294&all=1

Én nem látok múlt heti tippet.