Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A tippelési lehetőségek között volt, ha a Futtball - Európa Ligát választottam, de ha csak engem zavart, akkor nem számít. Már úgyis elmúlt.  :)

Annyi kérdésem lenne, hog az Unibet tippjáték nyereménynél feltétel, hogy kössünk legalább 1 fogadást az adott tippjátékban szereplő sporteseményre. A kérdés az, hogy hova töltsem fel az ezt igazoló lépet, mert az azonosítóknál csak Betclic, Bet365, Winmasters és Sportingbet screenshotokat lehet feltölteni. A választ előre is köszi!

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 28, 2015, 14:41:45
A tippelési lehetőségek között volt, ha a Futtball - Európa Ligát választottam, de ha csak engem zavart, akkor nem számít. Már úgyis elmúlt.  :)

Volt múlt heti tipp (nem is kevés) és tippeltek is rá. Hajnalban mindet "Push"-ként értékeltem.

Tegnap lett kiértékelve,hogy nyertem és kapom a  bónuszt a bet365re ( Bl.tippjáték )...és ma délután meg is érkezett  :laugh:
Köszönöm a gyorsaságot  :ok:

Idézetet írta: Diesel014 Dátum augusztus 28, 2015, 17:26:15
Annyi kérdésem lenne, hog az Unibet tippjáték nyereménynél feltétel, hogy kössünk legalább 1 fogadást az adott tippjátékban szereplő sporteseményre. A kérdés az, hogy hova töltsem fel az ezt igazoló lépet, mert az azonosítóknál csak Betclic, Bet365, Winmasters és Sportingbet screenshotokat lehet feltölteni. A választ előre is köszi!

Nem kell feltölteni semmilyen bizonyító képet.


Tippelj a 2015-ös US Open mérkőzéseire, s ha a legjobbak közt zárod a versenyt, akkor értékes pénznyereményben részesülhetsz.

Nyeremények

1.hely: 20.000 HUF Skrillen keresztül!
2.hely: 10.000 HUF Skrillen keresztül!
3-6. hely: 5-5.000 HUF Skrillen keresztül!


Sziasztok augusztusban nyertem bet365  10 euro bonus feltöltést mire várható az átutalás?

Idézetet írta: more75 Dátum augusztus 31, 2015, 14:28:50
Sziasztok augusztusban nyertem bet365  10 euro bonus feltöltést mire várható az átutalás?

Mire megvénülünk...

Viccet félretéve. A lista az irodánál van, már csak a jóváírás hiányzik.

ID 172130-as tippemet tegyétek be légyszives a US Open tippversenybe is, valamiért nem került bele.

A meccs még nem kezdődött el.

Idézetet írta: Kagawa Dátum szeptember 01, 2015, 11:12:37
ID 172130-as tippemet tegyétek be légyszives a US Open tippversenybe is, valamiért nem került bele.

A meccs még nem kezdődött el.

Bekerült.  :ok:

Eddig a tippek automatikusan bekerültek az adott havi versenybe vagy ez új dolog, hogy nem lehet kivenni a pipát a Szeptember havi versenyből?

???

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum szeptember 01, 2015, 15:26:51
Eddig a tippek automatikusan bekerültek az adott havi versenybe vagy ez új dolog, hogy nem lehet kivenni a pipát a Szeptember havi versenyből?

???

Mindig is automatikusan működött a havi verseny.

első gól fejesből lesz,a 25.percben és a gólszerző neve-Sergiu Muth


ID = 173510  nem került be a US Open versenybe, légyszives tegyétek bele. Én biztosan nem veszem ki, nem tudom miért hagyja ki néha a rendszer....

A meccs még nem kezdődött el.