Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ID 186547

És köszönöm.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 12, 2015, 21:44:08
Múlt héten átment, de amint jeleztem van némi gond, amit remélhetőleg 1-2 napon belül megoldunk.

És a bet365-ös nyeremények? Már hozzászoktam,h az eredményhirdetés után 1-2 nappal ott a cash.  :D
De most még semmi.  ???

Legyetek szivesek az ID: 187142-es tippemet beletenni az Euroliga versenybe. Köszönöm.

Megkaptam a Winmastersre a szeptemberi nyereményt.  :great:
Köszönöm.  :beerchug:

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 14, 2015, 12:47:31
Megkaptam a Winmastersre a szeptemberi nyereményt.  :great:
Köszönöm.  :beerchug:

bet365-re még nem,sajnos  :-\

Vártam, vártam, de a napi első tippnél csak nem akart feljönni az Euroligás tippverseny rubrika. Kérem oda betenni ezt a tippet: ID = 187456.


Idézetet írta: Giacomo012 Dátum október 15, 2015, 14:34:23
Nyugi, még én sem!  :'( :'(

Sőt! Lehet már meg sem kapjuk, mert túl régen volt és nem emlékszik rá az illetékes :)

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum október 15, 2015, 16:07:53
Sőt! Lehet már meg sem kapjuk, mert túl régen volt és nem emlékszik rá az illetékes :)

Nincs probléma,mindig megkaptuk a nyereményt.
Mindössze azért írtam több,mint egy héttel az eredményhirdetés után,mert nekem eddig 1 vagy 2 nap alatt ott volt a cash a számlán,legalábbis a bet365-re nagyon gyorsan odaért.  :ok:

Biztos megjön hamarosan,csak lehet,hogy az Unibetes 3K,amit még ki sem hirdettek,az előbb megérkezik.  :D  :great:

Idézetet írta: runin Dátum október 15, 2015, 16:47:08
Nincs probléma,mindig megkaptuk a nyereményt.
Mindössze azért írtam több,mint egy héttel az eredményhirdetés után,mert nekem eddig 1 vagy 2 nap alatt ott volt a cash a számlán,legalábbis a bet365-re nagyon gyorsan odaért.  :ok:

Biztos megjön hamarosan,csak lehet,hogy az Unibetes 3K,amit még ki sem hirdettek,az előbb megérkezik.  :D  :great:

Tudom én, hogy eddig mindig megjött, eddig nekem is de ez most már több mint 1 hónapja volt :)

Bocsi megint túl gyorsan rányomtam a beküldésre és nem került be a tipp az Euroliga játékba.

Legyetek szivesek az ID: 187567-et betenni.

Köszöntem  :ok:

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum október 15, 2015, 18:51:17
Tudom én, hogy eddig mindig megjött, eddig nekem is de ez most már több mint 1 hónapja volt :)

Értesítettelek privátban, hogy az illetékes akivel kapcsolatban állunk szabadságon volt.

Szeptember 19-én küldtem el a listát amelyen a neved szerepel, ez egy szombati nap volt, s ezen nyereményeket péntekenként szokták jóváírni. Nos, ő 25.-én szabadságra ment, s ha jól tudom akkor ezen a héten újra dolgozik.

Remélhetőleg meglesz az a várva várt bónusz.

Információim szerint még egy bónusz sem maradt el a sportfogadó portál, vagy a fogadóiroda hibájából.

Idézetet írta: runin Dátum október 15, 2015, 16:47:08
Nincs probléma,mindig megkaptuk a nyereményt.
Mindössze azért írtam több,mint egy héttel az eredményhirdetés után,mert nekem eddig 1 vagy 2 nap alatt ott volt a cash a számlán,legalábbis a bet365-re nagyon gyorsan odaért.  :ok:

Biztos megjön hamarosan,csak lehet,hogy az Unibetes 3K,amit még ki sem hirdettek,az előbb megérkezik.  :D  :great:

A te neved az október 6.-i listán volt rajta, szóval neked is jóváírják szerintem hamarosan.  :ok:

A foci topligák okt. 2-4. kiértékelése már 6 napja megtörtént. Csak azért kérdezném, hogy mikorra várható a nyeremény mert még soha nem nyertem ezelőtt a tippjátékban?