Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: mate2008 Dátum október 16, 2015, 14:19:36
A foci topligák okt. 2-4. kiértékelése már 6 napja megtörtént. Csak azért kérdezném, hogy mikorra várható a nyeremény mert még soha nem nyertem ezelőtt a tippjátékban?

Eredményhirdetés után (ami a mai nap folyamán lesz), elküldjük a listát az irodához. Korábban péntekenként írták jóvá a bónuszokat, így valószínű, hogy legközelebb jövő pénteken lesz jóváírás.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 15, 2015, 21:55:36
Értesítettelek privátban, hogy az illetékes akivel kapcsolatban állunk szabadságon volt.

Szeptember 19-én küldtem el a listát amelyen a neved szerepel, ez egy szombati nap volt, s ezen nyereményeket péntekenként szokták jóváírni. Nos, ő 25.-én szabadságra ment, s ha jól tudom akkor ezen a héten újra dolgozik.

Remélhetőleg meglesz az a várva várt bónusz.

Információim szerint még egy bónusz sem maradt el a sportfogadó portál, vagy a fogadóiroda hibájából.


Sajnos ma sem írták jóvá! Gondolom reménykedhetem megint egy hetet  :'(

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum október 15, 2015, 10:18:27
Vártam, vártam, de a napi első tippnél csak nem akart feljönni az Euroligás tippverseny rubrika. Kérem oda betenni ezt a tippet: ID = 187456.
Ne vegyétek kukacoskodásnak, de ezt a tippet vegyétek ki a versenyből, mert ezzel lett 9 tippje, ami a szabályok szerint lehetetlen. ( 2 versenynap/napi 4 tipp = 8 )
Azért ezt a tippet, mert bár elsőnek tette meg, de a mail-t akkor írta, amikor már meg volt a napi 4 tippje, amit rögzített is a rendszer.
RedMuncen2013-nak elkerülhette ez a figyelmét, valószínűleg arra koncentrált, hogy a nagy szorzós mérkőzése is a listán legyen.
Szerencséjére ez a -21.5 pont nélkül is nyerte a versenyt, de lehetett volna olyan is, hogy ez a tipp megváltoztatja a végeredményt.
Remélem mindenki érzi, hogy nem valakik ellen, hanem a szabályok mellett érvelve írtam ezt a mail-t.  :)

Mindenkinek olyan szép nyereményeket mára, mint amit nekem hozott tegnap a Fenerbahce a 2. félidőben a fordítással.  :) :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum október 17, 2015, 09:03:41
Ne vegyétek kukacoskodásnak, de ezt a tippet vegyétek ki a versenyből, mert ezzel lett 9 tippje, ami a szabályok szerint lehetetlen. ( 2 versenynap/napi 4 tipp = 8 )
Azért ezt a tippet, mert bár elsőnek tette meg, de a mail-t akkor írta, amikor már meg volt a napi 4 tippje, amit rögzített is a rendszer.
RedMuncen2013-nak elkerülhette ez a figyelmét, valószínűleg arra koncentrált, hogy a nagy szorzós mérkőzése is a listán legyen.
Szerencséjére ez a -21.5 pont nélkül is nyerte a versenyt, de lehetett volna olyan is, hogy ez a tipp megváltoztatja a végeredményt.
Remélem mindenki érzi, hogy nem valakik ellen, hanem a szabályok mellett érvelve írtam ezt a mail-t.  :)

Mindenkinek olyan szép nyereményeket mára, mint amit nekem hozott tegnap a Fenerbahce a 2. félidőben a fordítással.  :) :)

A tippbeküldés a szokásos módon történt. Az elsőnél nem töltött be a tippverseny, úgyhogy id-t kimentettem, letippeltem a többit, majd jeleztem a fórumon. Arra nem gondoltam és mostanáig fel sem tűnt, hogy ezzel eggyel több tippem van a versenyben. Köszönöm a visszajelzést, erre majd a jövőben figyelek!  :beerchug: Az első helynek örülök, nem gondoltam volna, hogy ehhez is értek.  ;D 8)

Bordeaux - Montpellier tippem nem került be a Topligák tippjátékba ID: 188829.

Sziasztok!

NFL 2015/16 - 6.Hét - be nem kerültek be a következő tippek:

ID: 188632
ID: 188630

Köszi.

Sziasztok! A hétvégi Topligák játékban nyertem 10 eurós bet365 bónusz feltöltést de az új romániai szabályok miatt nem tudok belépni a számlámra ezért nem tudom felhasználni. Érdeklődést privát üzenetben várom. :)

Idézetet írta: lencsab Dátum október 20, 2015, 16:49:11
Sziasztok!

NFL 2015/16 - 6.Hét - be nem kerültek be a következő tippek:

ID: 188632
ID: 188630

Köszi.

Tipp beküldése után 15 perced van arra, hogy igényeld egy tippjátékba való felvételét.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 15, 2015, 21:55:36
Értesítettelek privátban, hogy az illetékes akivel kapcsolatban állunk szabadságon volt.

Szeptember 19-én küldtem el a listát amelyen a neved szerepel, ez egy szombati nap volt, s ezen nyereményeket péntekenként szokták jóváírni. Nos, ő 25.-én szabadságra ment, s ha jól tudom akkor ezen a héten újra dolgozik.

Remélhetőleg meglesz az a várva várt bónusz.

Információim szerint még egy bónusz sem maradt el a sportfogadó portál, vagy a fogadóiroda hibájából.

Üdv! A Szeptember 19.-én elküldött listával ment az én nevem is de még mindig nem írták jóvá a bónuszt pedig, már Október 23. van! Kérlek ne írd, hogy akkor majd a jövőhéten!

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum október 23, 2015, 07:02:54
Üdv! A Szeptember 19.-én elküldött listával ment az én nevem is de még mindig nem írták jóvá a bónuszt pedig, már Október 23. van! Kérlek ne írd, hogy akkor majd a jövőhéten!

Ma újra péntek van,talán....  ;D

Szerintetek én nem várom, hogy jóváírják a bónuszotokat, hogy "megszabaduljak" tőletek?  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 23, 2015, 11:04:55
Szerintetek én nem várom, hogy jóváírják a bónuszotokat, hogy "megszabaduljak" tőletek?  ;D

Hááát,ha mazohista vagy,akkor nem  :D

Módosult a Winmastersos nyereményfeltétel:

Winmasters bónusz.

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy aktív Winmasters számlára. Regisztrálj ITT!

Az aktív számla azt jelenti, hogy minimum egy fogadást kötöttél az adott fogadóirodánál a nyereményhirdetés előtti 30 napban.

A nyerteseket tartalmazó listát havonta egyszer küldjük el a fogadóirodához.

Winmasters nyereményben havonta egyetlen 1-szer lehet részesülni! Ez csak a tippversenyekre vonatkozik, a többi játékra nem.

A nyereményigénylés előtt a kapott bónuszt minimum 7x kell megforgatni, minimum 1.80-as nyereményszorzón.

A nyereményben csak azon játékosok részesülhetnek akik az Azonosítók oldalon kitöltötték a Winmastersos mezőt!

Abban az esetben, ha egy játékos azonos időpontban záruló, vagy időpontban egymást fedő két vagy több tippversenyen nyertes helyen zár, akkor a szerzett bónuszok összeadódnak.


illetve mostantól nem időintervallumra korlátozunk, hanem havi szinten, lásd:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11672.msg556201.html#msg556201

Megérkezett a bónusz!!! :D  Köszönöm!

Idézetet írta: mate2008 Dátum október 23, 2015, 19:05:00
Megérkezett a bónusz!!! :D  Köszönöm!

Én is épp most látom! Szinte hihetetlen   :D :redchug: