Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




December 1-24. között tippelj minden nap egy eseményre. Amennyiben kitartó vagy és eredményes is, akkor pénznyereményben részesülsz.

Nyeremények

1.hely: 25.000 HUF Skrillen keresztül!
2.hely: 15.000 HUF Skrillen keresztül!
3.hely: 10.000 HUF Skrillen keresztül!

+10.000 HUF extra nyeremény az 1. helyezettnek amennyiben hibátlanul (24-ből 24 helyes tipp) zárja a versenyt!

FIGYELEM! A tippjáték december 1.-én indul és minden nap kell tippelni!!!


Sziasztok!

Elkéne egy kis segítség. Ilyen tippjátékban még nem vettem részt. Az oka nagyon egyszerű. Hogyan lehet ezekben tippet leadni ?????????? Odakattintok ahol a játék folyik, látom a leadott tippeket, de nem találok olyan linket, lehetőséget vagy bármi szösszenetet ahova én is be tudnám írni a tippjeimet.  Szívesen részt vennék én is ezekben ha lehet!

Idézetet írta: akran Dátum december 01, 2015, 12:23:00
Sziasztok!

Elkéne egy kis segítség. Ilyen tippjátékban még nem vettem részt. Az oka nagyon egyszerű. Hogyan lehet ezekben tippet leadni ?????????? Odakattintok ahol a játék folyik, látom a leadott tippeket, de nem találok olyan linket, lehetőséget vagy bármi szösszenetet ahova én is be tudnám írni a tippjeimet.  Szívesen részt vennék én is ezekben ha lehet!

Jobb oldalt megtalálod a sportágakat. Válasz egy sportágat, majd bajnokságot, s megjelennek a sportesemények. Ezekre kattintván megtalálod a kínálatot. Egy kimenetelre kattintván felugró ablakban megjelenik a szelvény, ahol meg kell adnod a tét nagyságát, majd a végén a beküld gombra kattintván, a tipped bekerül a játékba.

További infót itt találsz: Tippjáték Szabályzat

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 01, 2015, 12:29:18
Jobb oldalt megtalálod a sportágakat. Válasz egy sportágat, majd bajnokságot, s megjelennek a sportesemények. Ezekre kattintván megtalálod a kínálatot. Egy kimenetelre kattintván felugró ablakban megjelenik a szelvény, ahol meg kell adnod a tét nagyságát, majd a végén a beküld gombra kattintván, a tipped bekerül a játékba.

További infót itt találsz: Tippjáték Szabályzat
Szuper! Megtaláltam!

Hamarosan kezdődik...

Női Kézilabda VB 2015

Tippelj a Női Kézilabda VB mérkőzéseire. A legsikeresebb tippelők a verseny végén fogadásbónuszban részesülnek.

Nyeremények:

1.hely: 20 eurós Bet365 bónusz!
2.hely: 10 eurós Bet365 bónusz!

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy bet365 számlára. Regisztráció ITT!


#770 december 01, 2015, 17:25:31, Mark1104
Tárgytalan :) Bocsi

Az Ünnepi tippjátékban csak a bónusz 10,000-ért "kell" minden nap tippelni, nem?

Az alap három nyereményért pedig nem? Mert én pl csak ma tudtam csatlakozni a játékhoz, ezért kérdezem, hogy van-e még értelme tippelni?


"Minimum tipp: 24
Maximum tipp: 24"

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 02, 2015, 16:45:59
"Minimum tipp: 24
Maximum tipp: 24"

Akkor azért illett volna legkésőbb november 30.-án elküldeni az emailt...  :noway:

Tegnap tippeltem. Jó lett, de még nem lett kiértékelve, így ma nem tudok tippet leadni, mert az összes egységet feltettem tegnap, pedig a játék szabályzat szerint minden nap kell tippet leadni... Ilyenkor mi van?

Idézetet írta: techthomas19 Dátum december 02, 2015, 18:17:56
Tegnap tippeltem. Jó lett, de még nem lett kiértékelve, így ma nem tudok tippet leadni, mert az összes egységet feltettem tegnap, pedig a játék szabályzat szerint minden nap kell tippet leadni... Ilyenkor mi van?

Tudsz tippelni :) Próbáld csak meg

Idézetet írta: drogos Dátum december 02, 2015, 16:48:58
Akkor azért illett volna legkésőbb november 30.-án elküldeni az emailt...  :noway:

Ezért javasoljuk mindig, hogy napi szinten látogassátok a weboldalt, mert akkor nem maradtok ehhez hasonló eseményekről.  :beerchug:

Kétesély -1 hendikep és a meccs 4-3, a meccs vesztett. (Lugano-Kloten) Ez ilyenkor tét visszajár, nem?

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum december 03, 2015, 15:47:54
Kétesély -1 hendikep és a meccs 4-3, a meccs vesztett. (Lugano-Kloten) Ez ilyenkor tét visszajár, nem?
Jogos.
ID?