Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Én tegnap nyertem bet365 fogadáson de sehol se találom a nyeremények(legyen az bármilyen)kifizetésének határidejét! :-\


Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 19, 2016, 12:03:31
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11178.msg468281.html#msg468281

Szerintem ez már érvényét vesztette,mert ebben még az áll,hogy Skrillre 3 munkanapon belül, bet365-re hetente egyszer.  :)
De várunk,majd megérkeznek a nyeremények.  :great:

Ez link felesleges volt ebben nincs benne a nyeremények kifizetésének határideje csak az hogy havonta egyszer vagy jogosult bet365 feltöltésre :P De várunk ugyanis türelem feltöltést teremt!

Idézetet írta: v1ru5 Dátum február 19, 2016, 15:46:31
Ez link felesleges volt ebben nincs benne a nyeremények kifizetésének határideje csak az hogy havonta egyszer vagy jogosult bet365 feltöltésre :P De várunk ugyanis türelem feltöltést teremt!

Ez link nem felesleges, mert tartalmazni információt nektek.  :D

Jön a világ vége...

Hónap eleji skrill-es nyeremény mikor kerül jóváírásra?


Idézetet írta: redmunchen81 Dátum február 21, 2016, 10:08:04
Hónap eleji skrill-es nyeremény mikor kerül jóváírásra?

1-3 munkanap  :D  ;D

Idézetet írta: Nezocsa Dátum február 21, 2016, 12:43:16
Kinek vagy minek a számára???
Hétfőn este a Nápoly számára... ;)

Idézetet írta: Nezocsa Dátum február 21, 2016, 12:43:16
Kinek vagy minek a számára???

Szerintem Milan arra gondolt, hogy az emberek, nyertesek nagy része türelmetlenkedik tizen pár euron, hogy mikor fogják azt megkapni és ebből generálnak egy felesleges problémát és minden nap megkérdezik. Néha becsúszik késés, ez van, de eddig mindig mindenki megkapta azt ami jár.

Idézetet írta: baliizu Dátum február 21, 2016, 13:14:50
Szerintem Milan arra gondolt, hogy az emberek, nyertesek nagy része türelmetlenkedik tizen pár euron, hogy mikor fogják azt megkapni és ebből generálnak egy felesleges problémát és minden nap megkérdezik. Néha becsúszik késés, ez van, de eddig mindig mindenki megkapta azt ami jár.

Pontosabban arra értettem, hogy az emberek egyre hülyébbek.
Olvasni baszunk rá. Azt minek? Megérthető módon írni az meg már luxus, rég hiánycikk.  ;D

Idézetet írta: redmunchen81 Dátum február 15, 2016, 17:52:25
skrill-es jóváírás mikor várható? febr. 4-5-ös euroleague-t nyertem meg

Elküldtük a nyereményed.

Idézetet írta: v1ru5 Dátum február 18, 2016, 13:32:18
Én tegnap nyertem bet365 fogadáson de sehol se találom a nyeremények(legyen az bármilyen)kifizetésének határidejét! :-\

A nyerteseket tartalmazó lista jövő héten megy a fogadóirodához, s a jóváírások általában péntekenként történnek.

Idézetet írta: baliizu Dátum február 21, 2016, 13:14:50
Szerintem Milan arra gondolt, hogy az emberek, nyertesek nagy része türelmetlenkedik tizen pár euron, hogy mikor fogják azt megkapni és ebből generálnak egy felesleges problémát és minden nap megkérdezik. Néha becsúszik késés, ez van, de eddig mindig mindenki megkapta azt ami jár.

Inkább azért kérdezik (kérdezzük),mert voltak már adminisztrációs hibák,és ez csak,mint egy jelzés,hogyha valami hiba van,akkor tudjanak lépni az illetékesek.
Másrészt az is lehet,hogy valaki elolvassa az ide vonatkozó szabályokat,feltételeket,amiben azt látja,hogy pl. bet365-höz "hetente egyszer" megy a lista. Nos,ha valaki,aki egy eredményhirdetésben nyertesként szerepel,nem gondolom,hogy akkora zűrzavart kelt,ha 3 hét múlva rákérdez a nyeremény "mivoltjára".
Eddig mindig megérkeztek a nyeremények,és azzal sincs gond,ha nem 1-2 napon belül,mint régen,hanem később,de pl. akkor át lehetne írni,hogy mondjuk havonta egyszer,vagy kéthetente megy a lista.
Ha valaki veszi a fáradságot,hogy elolvassa az ide vonatkozó leírást,amiben az említett időpontok vannak,az ne legyen hibás,ha esetleg 2-3 hét csúszásnál rákérdez a dolgokra. Mert lehet,hogy a lista már rég elment,csak valami hiba van a rendszerben,amire nem is olyan régen volt már példa.

Devilst a PO-ba!  :great: :beerchug:

Idézetet írta: runin Dátum február 22, 2016, 08:44:31
Inkább azért kérdezik (kérdezzük),mert voltak már adminisztrációs hibák,és ez csak,mint egy jelzés,hogyha valami hiba van,akkor tudjanak lépni az illetékesek.
Másrészt az is lehet,hogy valaki elolvassa az ide vonatkozó szabályokat,feltételeket,amiben azt látja,hogy pl. bet365-höz "hetente egyszer" megy a lista. Nos,ha valaki,aki egy eredményhirdetésben nyertesként szerepel,nem gondolom,hogy akkora zűrzavart kelt,ha 3 hét múlva rákérdez a nyeremény "mivoltjára".
Eddig mindig megérkeztek a nyeremények,és azzal sincs gond,ha nem 1-2 napon belül,mint régen,hanem később,de pl. akkor át lehetne írni,hogy mondjuk havonta egyszer,vagy kéthetente megy a lista.
Ha valaki veszi a fáradságot,hogy elolvassa az ide vonatkozó leírást,amiben az említett időpontok vannak,az ne legyen hibás,ha esetleg 2-3 hét csúszásnál rákérdez a dolgokra. Mert lehet,hogy a lista már rég elment,csak valami hiba van a rendszerben,amire nem is olyan régen volt már példa.

Devilst a PO-ba!  :great: :beerchug:

Nem az a baj, hogy megkérdi, hisz szívesen válaszolunk, de bassza meg akkor már fogalmazzon normálisan.