Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: runin Dátum február 22, 2016, 08:44:31
Inkább azért kérdezik (kérdezzük),mert voltak már adminisztrációs hibák,és ez csak,mint egy jelzés,hogyha valami hiba van,akkor tudjanak lépni az illetékesek.
Másrészt az is lehet,hogy valaki elolvassa az ide vonatkozó szabályokat,feltételeket,amiben azt látja,hogy pl. bet365-höz "hetente egyszer" megy a lista. Nos,ha valaki,aki egy eredményhirdetésben nyertesként szerepel,nem gondolom,hogy akkora zűrzavart kelt,ha 3 hét múlva rákérdez a nyeremény "mivoltjára".
Eddig mindig megérkeztek a nyeremények,és azzal sincs gond,ha nem 1-2 napon belül,mint régen,hanem később,de pl. akkor át lehetne írni,hogy mondjuk havonta egyszer,vagy kéthetente megy a lista.
Ha valaki veszi a fáradságot,hogy elolvassa az ide vonatkozó leírást,amiben az említett időpontok vannak,az ne legyen hibás,ha esetleg 2-3 hét csúszásnál rákérdez a dolgokra. Mert lehet,hogy a lista már rég elment,csak valami hiba van a rendszerben,amire nem is olyan régen volt már példa.

Devilst a PO-ba!  :great: :beerchug:

Kijavítottuk a "téves" információkat. A bet365-höz mostantól két hetente megy át a lista, nem hetente. Megjegyzem, ez csak a tippjátékokra érvényes, még mielőtt valaki a havi nyereményét keresné pár nap után.

A Skrilles nyeremények meg valóban 1-3 munkanap alatt megérkeztek, igaz múlt héten volt egy kis csúszás.

Sőt, a tegnap kihirdetett nyertesek kb. 1 percen belül megkapták a nyereményüket Skrillre.

Csak, hogy tiszta legyen a kép. Akinek meg ez sem tetszik, annak le is út, fel is út.  :-*

A mai nap folyamán átküldtem a nyertesek listáját a bet365, illetve az Unibet fogadóirodához.  :beerchug:

Csak a miheztartás végett, a másik topicban jeleztem a gondomat, végül az én nevem is köztük van, vagy akkor nem? Elfogadom, bárhogy is jött végül össze.  :ok:

Idézetet írta: Greipel Dátum február 23, 2016, 14:05:20
Csak a miheztartás végett, a másik topicban jeleztem a gondomat, végül az én nevem is köztük van, vagy akkor nem? Elfogadom, bárhogy is jött végül össze.  :ok:

Persze, a te neved is ott van. Az irodára bízzuk a döntést.  :ok:

A Tippjátékban elvileg egy eseményre egyetlen tippet lehet beküldeni, de mivel a mai BL meccsek kétszer vannak fent a tétlapon így ez "kijátszható".
Ez szándékos? Esetleg szűritek manuálisan a dupla tippeket?

Másnál mint ha már láttam volna ilyesmit, ma azért küldtem be a 2. tippeket, hogy magam is "teszteljem".

Idézetet írta: Knapp Dátum február 24, 2016, 18:54:58
A Tippjátékban elvileg egy eseményre egyetlen tippet lehet beküldeni, de mivel a mai BL meccsek kétszer vannak fent a tétlapon így ez "kijátszható".
Ez szándékos? Esetleg szűritek manuálisan a dupla tippeket?

Másnál mint ha már láttam volna ilyesmit, ma azért küldtem be a 2. tippeket, hogy magam is "teszteljem".

Hát ez kurva jó. Holnap átvizsgáljuk. Nyilván nem lehetnek dupla tippek.

Idézetet írta: Greipel Dátum február 23, 2016, 14:05:20
Csak a miheztartás végett, a másik topicban jeleztem a gondomat, végül az én nevem is köztük van, vagy akkor nem? Elfogadom, bárhogy is jött végül össze.  :ok:
Ugye én se fogadtam pont magyar meccsre,de a bónuszt megkaptam.Hatszor kell megforgatni.
Legközelebb jobban figyelek a feltételekre.Köszönöm.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 24, 2016, 22:37:16
Hát ez kurva jó. Holnap átvizsgáljuk. Nyilván nem lehetnek dupla tippek.

Töröltük a duplázott tippeket.

Köszönjük Knapp, hogy jelezted. Respect!  :beerchug:

A keddi napon is kétszer szerepeltek a meccsek.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 25, 2016, 13:05:20
A keddi napon is kétszer szerepeltek a meccsek.

Azokat is töröltük.

Sziasztok!

Megnéznétek a mai napra számított tippjeim számát mert én 8-at látok, de kiírta, hogy már tippeltem 10-et.

Nem értem.

Köszi előre is..

Szia!

Nem tudom mikre tippeltél, de szerintem az elhalasztott tenisz mérkőzésekkel lehet a probléma.
Amik tegnapra voltak kiírva, de mára halasztottak, azokat mai tippnek veszi be a rendszer.
(néhány napja én is így jártam a tenisz meccsek miatt)

Idézetet írta: Salvio Dátum február 25, 2016, 15:58:17
Szia!

Nem tudom mikre tippeltél, de szerintem az elhalasztott tenisz mérkőzésekkel lehet a probléma.
Amik tegnapra voltak kiírva, de mára halasztottak, azokat mai tippnek veszi be a rendszer.
(néhány napja én is így jártam a tenisz meccsek miatt)

ohh. Nekem is van ilyen. :(

Javaslat:

Azért ezt a SZABÁLYT, majd beírhatnák az Adminok a szabályzatba, hogy erre is felkészüljünk, figyeljünk rá.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum február 25, 2016, 16:07:07
ohh. Nekem is van ilyen. :(

Javaslat:

Azért ezt a SZABÁLYT, majd beírhatnák az Adminok a szabályzatba, hogy erre is felkészüljünk, figyeljünk rá.

Mire szerettél volna tippelni?

Hello!

Az alábbi tippemnél elfelejtettem a tenisz heti tippjátékot bepipálni, kérlek orvosoljátok ezt a hibám.
ID: 240981
Állapot: függőben
Beküldve: 2016/02/26 00:28 +0100

Bocsi, a kellemetlenségekért.

Üdv: Tipsz