Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Rám és stephensre pikkelhet a heti tenisz tippjáték mert megint nem tudtam kiválasztani hogy teniszbe is számítson.
Id: 241390

Idézetet írta: Tipsz Dátum február 27, 2016, 01:27:06
Rám és stephensre pikkelhet a heti tenisz tippjáték mert megint nem tudtam kiválasztani hogy teniszbe is számítson.
Id: 241390

A heti tenisz versenybe csak az alábbi tornák számítanak bele:
ATP - Acapulco [Tenisz], ATP - Dubai [Tenisz], ATP - Sao Paulo [Tenisz]

Remélem lassan ki lesznek hirdetve az eredmények itt is, nemcsak a tegnapi két góllövős tippjátéké.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum február 29, 2016, 14:36:47
Remélem lassan ki lesznek hirdetve az eredmények itt is, nemcsak a tegnapi két góllövős tippjátéké.

Nagyon jól érzed, itt is lesz eredményhirdetés.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum február 29, 2016, 14:36:47
Remélem lassan ki lesznek hirdetve az eredmények itt is, nemcsak a tegnapi két góllövős tippjátéké.

Az eredményhirdetés az gyors,de a bónuszra várnod kell. Mi is várjuk még a január végit.  :D
De türelem bónuszt teremt.  :great:

Idézetet írta: runin Dátum február 29, 2016, 19:37:35
Az eredményhirdetés az gyors,de a bónuszra várnod kell. Mi is várjuk még a január végit.  :D
De türelem bónuszt teremt.  :great:

Február 15-21 közötti tenisz, plusz a február 20-21-i totó amit nyertem. Szerintem ennek azért lassan itt lenne az ideje. Tudom, a bónuszra várni kell, vártam én már egyszer több, mint 3 hónapot. Itt pusztán az zavar, hogy  amit a moderátor nyer kerek egy héttel később, az már ki van hirdetve. Haladjunk kronologikusan szerintem!
Egyébként nem vagyok ideges, ne vegye senki támadásnak(főleg te nem csacsa!), pusztán ez is csak egy vélemény.
Bocsánat érte.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 01, 2016, 09:33:04
Február 15-21 közötti tenisz, plusz a február 20-21-i totó amit nyertem. Szerintem ennek azért lassan itt lenne az ideje. Tudom, a bónuszra várni kell, vártam én már egyszer több, mint 3 hónapot. Itt pusztán az zavar, hogy  amit a moderátor nyer kerek egy héttel később, az már ki van hirdetve. Haladjunk kronologikusan szerintem!
Egyébként nem vagyok ideges, ne vegye senki támadásnak(főleg te nem csacsa!), pusztán ez is csak egy vélemény.
Bocsánat érte.

Ne keress összefüggést a moderátor-csacsa44-eredményhirdetés között, a három dolognak semmi köze nincs egymáshoz.  ;)

Egyszerűbb azt az eredményt kihirdetni, amit a fórumtársak gyakorlatilag már gratulálva, "beszólogatva" kihirdettek.  ;D

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum február 25, 2016, 09:52:16
Ugye én se fogadtam pont magyar meccsre,de a bónuszt megkaptam.Hatszor kell megforgatni.
Legközelebb jobban figyelek a feltételekre.Köszönöm.

Én is megkaptam, szuper!   :beerchug:

Idézetet írta: Greipel Dátum március 01, 2016, 11:48:48
Én is megkaptam, szuper!   :beerchug:

Úgy tűnik,hogy a bet365 kicsit be van lassulva az Unibethez képest  ;D :D

Hali!
Havi tippjáték  extra Winmasters nyereménye mikor lesz sorsolva?
köszöntem a választ :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 23, 2016, 11:34:31
A mai nap folyamán átküldtem a nyertesek listáját a bet365, illetve az Unibet fogadóirodához.  :beerchug:

Ezt valakinek már jóváírták? (Unibetest már régen jóváírták,a bet365-ös érdekel)  :D

Március 3-án hirdetett nyertesek közül(Skrill) valaki már kapott nyereményt? Csak mert 1-3 munkanap van arra írva.

Szerintem még senki sem kapta meg,elvileg ma telik le a 3. nap ha nem számítjuk bele a szombatot,szóval szerintem ma fog megjönni.