Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A nyereményekkel kapcsolatos kérdéseiteket az alábbi fórumtémában várjuk:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,10584.285.html

Értesítettek a Winmasterstól, hogy jóváírták a bónuszokat, legalábbis azoknak akik teljesítették a feltételeket.

Felhívnám a figyelmeteket, hogy a nyereményben csak az részesül akinek van aktív Winmasters számlája. Mit jelent az, hogy aktív Winmasters számla? Azt, hogy egyenleged nem 0 (nulla).


Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 11, 2016, 10:51:55
Értesítettek a Winmasterstól, hogy jóváírták a bónuszokat, legalábbis azoknak akik teljesítették a feltételeket.

Felhívnám a figyelmeteket, hogy a nyereményben csak az részesül akinek van aktív Winmasters számlája. Mit jelent az, hogy aktív Winmasters számla? Azt, hogy egyenleged nem 0 (nulla).

Akkor én nem kapok. Ez van.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 11, 2016, 10:54:04
Akkor én nem kapok. Ez van.

Értesülésünk alapján nem rendelkezel számlával.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 11, 2016, 10:51:55
Értesítettek a Winmasterstól, hogy jóváírták a bónuszokat, legalábbis azoknak akik teljesítették a feltételeket.

Felhívnám a figyelmeteket, hogy a nyereményben csak az részesül akinek van aktív Winmasters számlája. Mit jelent az, hogy aktív Winmasters számla? Azt, hogy egyenleged nem 0 (nulla).

Na ne... Szóval nem kapom meg a 100 eurómat?? Ezt valaki valahol nyomatékosabban leírhatta volna..., már rég befizettem volna, ha ezt tudom előre.

Idézetet írta: flamman Dátum március 11, 2016, 11:19:08
Na ne... Szóval nem kapom meg a 100 eurómat?? Ezt valaki valahol nyomatékosabban leírhatta volna..., már rég befizettem volna, ha ezt tudom előre.

Igen, jól értelmezed. Nem kapod meg a bónuszt.

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek?id=441

Minden le van írva, csak olvasni kell.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 11, 2016, 11:12:31
Értesülésünk alapján nem rendelkezel számlával.

Rendelkezek, már fizettem is be kábé kétszer. Az azonosítóm is meg van adva itt az oldalon. Csak épp az egyenlegem 0.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 11, 2016, 11:21:29
Igen, jól értelmezed. Nem kapod meg a bónuszt.

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek?id=441

Minden le van írva, csak olvasni kell.

Többször elolvastam már. Sőt, hó elején a winmasters-sel is leveleztem egyet ez ügyben, megkérdeztem tőlük, hogy ezzel a bónusszal együtt, amit itt kapok (azaz NEM kapok) megkaphatom-e az első befizetéses bónuszt stb.

Azt válaszolták, hogy a sportfogadas.org még nem küldte el nekik a nyertesek listáját, így nem tudnak érdemben nyilatkozni... Azt azért írhatták volna, hogy 0 egyenleggel ez nem működik.

Ahogyan ez ki van emelve vastagon:

A nyereményben csak azon játékosok részesülhetnek akik az Azonosítók oldalon kitöltötték a Winmastersos mezőt!

javaslom, hogy ide: A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy aktív Winmasters számlára. Regisztrálj MOST!

az "aktív" szó után zárójelben szúrjátok be, hogy "nem nulla egyenlegű"...

Winmasters nyeremény feltételei:

Idézetet írta: Milan Dátum április 28, 2015, 13:54:13
Winmasters bónusz.

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy aktív Winmasters számlára. Regisztrálj MOST!

A nyerteseket tartalmazó listát havonta egyszer küldjük el a fogadóirodához.

A nyereményigénylés előtt a kapott bónuszt minimum 7x kell megforgatni, minimum 1.80-as nyereményszorzón.

EXTRA Nyeremény: Havonta 3x10.000 Forint értékű Winmasters bónusz kerül kisorsolásra azok közt akik az aktuális hónap folyamán regisztrálnak az irodához és az Azonosítók oldalon megadják a Winmastersos felhasználónevüket!

A nyereményben csak azon játékosok részesülhetnek akik az Azonosítók oldalon kitöltötték a Winmastersos mezőt!

Köszönjük a javaslatot, mindenképp oda lesz írva, hogy azok is tudják, hogy mi az aktív számla, akiknek eddig fogalmuk sem volt.

Nekem meg az a helyzet, hogy legutóbb 2015.09.21-27-ig lévő BL-tippjáték által nyertem 15 eurot winmastersre.Azt a pénzt pedig ugyebár megkaptam, holott 10 hónapja egy vasat sem töltöttem fel az irodához, ÉS AZÓTA SEM. Azalatt szerintem nem nagyon írtátok át a szabályzatot, ezért gondoltam, hogy ugyanolyan helyzet van és most is járni fog.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 11, 2016, 11:40:54
Nekem meg az a helyzet, hogy legutóbb 2015.09.21-27-ig lévő BL-tippjáték által nyertem 15 eurot winmastersre.Azt a pénzt pedig ugyebár megkaptam, holott 10 hónapja egy vasat sem töltöttem fel az irodához, ÉS AZÓTA SEM. Azalatt szerintem nem nagyon írtátok át a szabályzatot, ezért gondoltam, hogy ugyanolyan helyzet van és most is járni fog.

Írtam privátot.

Pontosítás:

Havi nyertesek!

1.hely: flamman
Nyereménye: 100€ értékű Winmasters bónusz

3.hely: prigioni1
Nyereménye: 25€ értékű Winmasters bónusz

4.hely: jopy02
Nyereménye: 15€ értékű Winmasters bónusz

5.hely: olajbogyo76
Nyereménye: 10€ értékű Winmasters bónusz

Amennyiben teljesítitek az alábbi feltételeket akkor jár a bónusz (kivételesen csak most!):
1. március 15-e 23:59-ig be kell fizetni a Winmasters számlára, minimum 10€-t.
2. nem igényelhetitek az első befizetés után járó bónuszt, mert egyszerre két bónusz nem lehet


Extra nyeremény nyertesei!

A bónuszokat jóváírták!

Egy kis pontosítás:

Idézetet írta: Milan Dátum április 28, 2015, 13:54:13
Winmasters bónusz.

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy AKTÍV (feltöltött, avagy egyenleged nem nulla) Winmasters számlára. Regisztrálj MOST!


A nyerteseket tartalmazó listát havonta egyszer küldjük el a fogadóirodához.

A nyereményigénylés előtt a kapott bónuszt minimum 7x kell megforgatni, minimum 1.80-as nyereményszorzón.

EXTRA Nyeremény: Havonta 3x10.000 Forint értékű Winmasters bónusz kerül kisorsolásra azok közt akik az aktuális hónap folyamán regisztrálnak az irodához, feltöltik számlájuk és az Azonosítók oldalon megadják a Winmastersos felhasználónevüket!

A nyereményben csak azon játékosok részesülhetnek akik az Azonosítók oldalon kitöltötték a Winmastersos mezőt!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 11, 2016, 12:24:03
Pontosítás:

Havi nyertesek!

1.hely: flamman
Nyereménye: 100€ értékű Winmasters bónusz

3.hely: prigioni1
Nyereménye: 25€ értékű Winmasters bónusz

4.hely: jopy02
Nyereménye: 15€ értékű Winmasters bónusz

5.hely: olajbogyo76
Nyereménye: 10€ értékű Winmasters bónusz

Amennyiben teljesítitek az alábbi feltételeket akkor jár a bónusz (kivételesen csak most!):
1. március 15-e 23:59-ig be kell fizetni a Winmasters számlára, minimum 10€-t.
2. nem igényelhetitek az első befizetés után járó bónuszt, mert egyszerre két bónusz nem lehet


Extra nyeremény nyertesei!

A bónuszokat jóváírták!

Köszi a közbenjárásért.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 11, 2016, 10:51:55
Értesítettek a Winmasterstól, hogy jóváírták a bónuszokat, legalábbis azoknak akik teljesítették a feltételeket.

Felhívnám a figyelmeteket, hogy a nyereményben csak az részesül akinek van aktív Winmasters számlája. Mit jelent az, hogy aktív Winmasters számla? Azt, hogy egyenleged nem 0 (nulla).

Megkaptam, köszönöm! :ok: