Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szóval ha nem fizetek be Március 15 éjfélig a winmasters-re akkor buktam a 15 euró bónuszom,mert az egyenlegem 0ft?

Nah szép! Nem csak az Unibet,de még a Winmasters is gyorsabb,mint a bet365... :noway:

Van információ arról,hogy mikor írják jóvá a bónuszokat? Mert már 3 péntek is eltelt a lista átküldését követően  ???

Idézetet írta: runin Dátum március 11, 2016, 19:10:35
Nah szép! Nem csak az Unibet,de még a Winmasters is gyorsabb,mint a bet365... :noway:

Van információ arról,hogy mikor írják jóvá a bónuszokat? Mert már 3 péntek is eltelt a lista átküldését követően  ???

Mivel jelezték,hogy valaki már megkapta,megkérdeztem chat-en. Srác azt mondta,ott van,csak aktiválni kell,emailben megkaptam a kódot.
Nos,valóban megkaptam,épp abban a percben,amikor beszéltem vele  ;D

Szóval,csak elfelejtették nekem elküldeni az aktiváló kódot tegnap  :redchug:

:great:



A 10 tipp/nap limit a tipp a leadásának napjára, vagy a tippelt események napjára vonatkozik? Azt hiszem az utóbbi, de valaki erősítsen meg, illetve ezt bele kellene írni a szabályzatba is. Ez fontos, hogy előre lehessen tervezni, hogy melyik tippjátékokban vegyünk részt, mert gyakran nem fér bele az összes.

A tippelt események napjára vonatkozik a korlát és a versenyek egyéni korlátai előtt életbe lép. Amit még pontositanék, hogy egy tipp ha két versenybe (vagy többe) van beküldve, akkor is egynek számit ennél a korlátnál.

Ha tippelek valamilyen sportesemény végeredményre akkor kapok pontot ha eltalálom?? Még kezdő vagyok kicsit segítsen valaki. :)


Tippeltem néhány sport eseményre, de még mindig nem frissült hogy nyertes vagy vesztes tipp, de már tegnap előtt lejátszódott a meccs, ilyenkor mi a teendő?

Idézetet írta: istvan96 Dátum március 22, 2016, 06:42:31
Tippeltem néhány sport eseményre, de még mindig nem frissült hogy nyertes vagy vesztes tipp, de már tegnap előtt lejátszódott a meccs, ilyenkor mi a teendő?

Nyugi, senkinek sincs még kiértékelve. Ritkán megesik, hogy 3-4 napot várni kell.

Idézetet írta: istvan96 Dátum március 22, 2016, 06:42:31
Tippeltem néhány sport eseményre, de még mindig nem frissült hogy nyertes vagy vesztes tipp, de már tegnap előtt lejátszódott a meccs, ilyenkor mi a teendő?

A tippjátéknál ez nem befolyásolja a tippelési lehetőséged. Attól eltekintve, hogy még nincs feldolgozva, tippelhetsz.

A mostani tippjáték végeredményét nem befolyásolja, de szerintem ez ID: 249542 a tippem nyertes.


Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 23, 2016, 19:17:13
A mostani tippjáték végeredményét nem befolyásolja, de szerintem ez ID: 249542 a tippem nyertes.
Danyiil Kvjat nem indult a versenyen, minden rá vonatkozó tippet "push"-ként értékeltem.

Hogy helyesen-e vagy sem.....?

Idézetet írta: Várda64 Dátum március 24, 2016, 08:15:23
Danyiil Kvjat nem indult a versenyen, minden rá vonatkozó tippet "push"-ként értékeltem.

Hogy helyesen-e vagy sem.....?

Helyesen.

Idézetet írta: Várda64 Dátum március 24, 2016, 08:15:23
Danyiil Kvjat nem indult a versenyen, minden rá vonatkozó tippet "push"-ként értékeltem.

A rajtrácsra menet esett ki. Új felvezetőkör + a sisak levétel is a verseny alatt történt.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 24, 2016, 12:02:54
Helyesen.

Rendben, legyen így.