Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 24, 2016, 12:13:53
A rajtrácsra menet esett ki. Új felvezetőkör + a sisak levétel is a verseny alatt történt.

Rendben, legyen így.

Jogos, átnéztem, s újraértékeltem a tippeket.  :ok:

Querry-Mannarino meccsre ma este 23.57-es kezdéssel lehet tippelni. Szerintem 1-2 lesz :) Gondolom véletlenül benn maradt. Bár lenne ilyen az életben is  :angel:

Idézetet írta: csungi Dátum március 27, 2016, 19:06:22
Querry-Mannarino meccsre ma este 23.57-es kezdéssel lehet tippelni. Szerintem 1-2 lesz :) Gondolom véletlenül benn maradt. Bár lenne ilyen az életben is  :angel:

Köszönöm, hogy szóltál!  :beerchug:
Holnap lesz időm kibogozni, mert páran azért úgy látom éltek a lehetőséggel és megjátszották az 1-2-őt és az overt is....

De ami egyből szemet szúrt amikor átszaladtam a tippeken: csacsa44 barátom még a végeredmény ellenére is keményen tolta az egyest.  ;D  Hiába no, a remény hal meg utoljára.  ;D

Felhívás a tiszta játékra/Figyelmeztetés!

Nem szeretnénk meggyanúsítani senkit, hogy szándékosan az eredmény tudatában tippelt egy olyan eseményre amely már lezárult, ezért most csak figyelmeztetni szeretnénk benneteket, hogy az elkövetkezendőkben legyetek figyelmesebbek.

A technikai hibákat minálunk jelezni szokták, s arra buzdítunk benneteket, hogy ti is ezt tegyétek. Mindezt a tiszta játék érdekében.

Az alábbi játékosok tippjeit töröltük:
Irtis, Greipel, celtic74, Kagawa, Mido9292, Sierra, csacsa44

#919 március 29, 2016, 15:28:59, Salvio
Üdv!

Érdeklődnék, hogy gekas tippje a márciusi jégkorong tippjátékban miért lett törölve?(ID: 251613)
A Kärpät - TPS mérkőzésen 5-2 arányban nyertek a hazaiak, az ő tippje pedig -1.5-es hazai győzelemre vonatkozott, tehát szerintem ez nyertes tipp lenne, amit javítani kellene.
(csak azért szólok, mivel követtem tegnap a tippjeit és vissza szerettem volna előzni, ezért én már alapból a 115.8-as pontjával számoltam, ami ezzel a meccsel valójában lenne neki)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 29, 2016, 13:33:38
Felhívás a tiszta játékra/Figyelmeztetés!

Nem szeretnénk meggyanúsítani senkit, hogy szándékosan az eredmény tudatában tippelt egy olyan eseményre amely már lezárult, ezért most csak figyelmeztetni szeretnénk benneteket, hogy az elkövetkezendőkben legyetek figyelmesebbek.

A technikai hibákat minálunk jelezni szokták, s arra buzdítunk benneteket, hogy ti is ezt tegyétek. Mindezt a tiszta játék érdekében.

Az alábbi játékosok tippjeit töröltük:
Irtis, Greipel, celtic74, Kagawa, Mido9292, Sierra, csacsa44

Csak poénból tippeltem. :) Már megvan a havi 150 tippem, ezért nem számított semmit. Természetesen nem állt szándékomban előnyt kovácsolni a technikai hibából.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 29, 2016, 15:23:14
Csak poénból tippeltem. :) Már megvan a havi 150 tippem, ezért nem számított semmit. Természetesen nem állt szándékomban előnyt kovácsolni a technikai hibából.

Még ha meg is van a 150 tipp, a Miami versenybe attól még beleszámíthatott...

Idézetet írta: Salvio Dátum március 29, 2016, 15:11:16
Üdv!

Érdeklődnék, hogy gekas tippje a márciusi jégkorong tippjátékban miért lett törölve?(ID: 251613)
A Kärpät - TPS mérkőzésen 5-2 arányban nyertek a hazaiak, az ő tippje pedig -1.5-es hazai győzelemre vonatkozott, tehát szerintem ez nyertes tipp lenne, amit javítani kellene.
(csak azért szólok, mivel követtem tegnap a tippjeit és vissza szerettem volna előzni, ezért én már alapból a 115.8-as pontjával számoltam, ami ezzel a meccsel valójában lenne neki)

Javitottam, mert igazad van.  :beerchug:

Egyébként azért lett "push" mert nekem a tegnapi dátumhoz került ez az esemény és tegnap a TPS volt a pályaválasztó.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 29, 2016, 15:23:14
Csak poénból tippeltem. :) Már megvan a havi 150 tippem, ezért nem számított semmit. Természetesen nem állt szándékomban előnyt kovácsolni a technikai hibából.

Nem neked szánom Irtis, félre ne értsd, hanem úgy általában.... 'oszt aki ért belőle az ért, aki nem azzal úgysincs mit kezdeni:

1., Napi több száz tipp érkezik be javitásra, elég azokkal megbirkózni. Az ilyen már eleve "halálraitélt" tippeknek utána nézni nem kevés idő mire mindent a helyére tesz az ember.

2., Jogos elvárás, főleg igy hó vége felé, hogy a tippjáték javitása is naprakész legyen. Ha hóközben előfordulnak is csúszások, a hóvége az nálam is szent, mert ilyenkor már megy a számolgatás-taktikázás stb. ezért én is próbálom tartani a tempót.
A ma reggeli javitás nem kis nehézséget jelentett számomra, mert az erre a mérkőzésre beküldött tippeket kénytelen voltam a listában hagyni, mert nekem nem áll módomban a 26-i szabályos tippeket és a 27-i "poénos" tippeket külön választani. Erre csak Milanéknak van jogosultsága és hogy senkit ne érjen kár-jogosulatlan előny ezért a tippek a listában maradtak.
Az adminfelületen 13 tippet látok előre és az évek során elég tűrhetően készség szintjére fejlesztettem a "térlátásom", ezért egész jó hibaszázalékkal dolgozom. Ma ez az ominózus Querry-Mannarino meccs 11 tippet lefedett, szóval nem egyszerűsitette a dolgom ennek a kerülgetése.....


U.i.: Valaki mondja meg legyen olyan kedves, hogy ezen a kurva angol billentyűzeten hol találom a hosszú i betűt??  Thx!  ;)

OK, vettem, nincs több poénból beküldött "rossz" tipp.  :cya:

Off: Én úgy tudom, hogy az AltGr és a J billentyű együttes lenyomása í  betűt eredményez.

Nekem az 1-től balra van. wíííííííííí

Idézetet írta: TiB Dátum március 29, 2016, 21:37:26
Off: Én úgy tudom, hogy az AltGr és a J billentyű együttes lenyomása í  betűt eredményez.
Köszönöm, ez a nyerő!  ;)


Kérném a Kyrgios-Nishikori meccs javítását. Szelvény ID:253088

Idézetet írta: mate2008 Dátum április 02, 2016, 09:14:20
Kérném a Kyrgios-Nishikori meccs javítását. Szelvény ID:253088
Javítottam! :ok: