Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Az eheti tenisz tippjátékban februári versenyekre (ATP - Acapulco [Tenisz], ATP - Dubai [Tenisz], ATP - Sao Paulo [Tenisz]) kellene tippelni. Kérem javítani.  :cya:

Az alábbi tippemet kérném a Jégkorong Április tippjátékba betenni: ID = 254126
Az első 4 jégkorong tippemnél simán betöltődött a rubrika, de ennél sehogy sem akar betölteni egyik tippjáték sem(április, jégkorong április)
Vártam pár percet, próbáltam több böngészővel is, de továbbra se jönnek elő a bajnokságok.
Köszi!

Betennétek az ID=254308 tippemet a jégkorong tippversenybe?  Nem töltötte be a rubrikát.

Valami történt tuti a rendszerrel, mert egy csomó eseménynél nem akarja sehogy sem betölteni a tippversenyeket.

A Magyar Foci NB1 (Ápr. 6) tippverseny a kiírás szerint holnap kezdődik, pedig ma is van egy meccs. Ezen felül a kínálatban sem érhetők el az NB1-es meccsek egyelőre.

Idézetet írta: baliizu Dátum április 05, 2016, 11:15:37
Valami történt tuti a rendszerrel, mert egy csomó eseménynél nem akarja sehogy sem betölteni a tippversenyeket.

A jégkoron rész az teljesen halott, nekem a foci meg a tenisz azért sikerült.

Rajta vagyunk az ügyön.

Működik. Hamarosan bekerülnek a kimaradt tippek is.  :ok:

Idézetet írta: Irtis Dátum április 05, 2016, 11:27:18
A Magyar Foci NB1 (Ápr. 6) tippverseny a kiírás szerint holnap kezdődik, pedig ma is van egy meccs. Ezen felül a kínálatban sem érhetők el az NB1-es meccsek egyelőre.

Bekerült, de egyelőre még nincs ajánlat.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 05, 2016, 13:37:01
Működik. Hamarosan bekerülnek a kimaradt tippek is.  :ok:

Kimaradt tippekhez, ha már így többen is jelezték, nekem is volt az ID: 254133, ami nem került be. Tudom, van az a pár perces kegyelmi szabály, tehát illett volna korábban írnom, meg így, hogy a tipp nyertes lett még inkább inkorrekt, de hátha. Döntsenek az illetékesek, de természetesen elfogadom, ha kimarad, nincs gond.

Idézetet írta: baliizu Dátum április 05, 2016, 17:25:56
Kimaradt tippekhez, ha már így többen is jelezték, nekem is volt az ID: 254133, ami nem került be. Tudom, van az a pár perces kegyelmi szabály, tehát illett volna korábban írnom, meg így, hogy a tipp nyertes lett még inkább inkorrekt, de hátha. Döntsenek az illetékesek, de természetesen elfogadom, ha kimarad, nincs gond.

Időben kellett volna jelezni, így a tipp nem kerül be az említett versenybe.

#941 április 07, 2016, 07:57:03, SPF Admin
Szülinapi Tippjáték

Április 7.-én a Sportfogadas.org a születésnapját ünnepli. Idén már 11 évesek vagyunk.  :yeah: :yeah: :yeah:

Ennek alkalmából számotokra egy szülinapi tippjátékot szervezünk, ahol értékes pénznyereményekben részesülhettek.

Tippeljetek április 7-én a nap sporteseményeire. A legjobb 11 játékos pénznyereményben részesül.  :topbet_125:

Nyeremények

1.hely: 11.000 HUF Skrillen keresztül!
2.-11.hely: 1.100-1.100 HUF Skrillen keresztül!
A nyeremény átvételéhez szükséged van egy Skrilles számlára.

A szülinapi tippjátékon bárki részt vehet amennyiben regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumán.

Sok sikert mindenkinek!  :great: :great: :great:


Megjegyzés:
- a tippek nem kerülnek be automatikusan a szülinapi játékba
- amennyiben már valaki tippelt április 7.-i eseményre, s azon tippjét szeretné a szülinapi játékban is látni, az igényelheti a felvételt április 6.-án, 23:59CET-ig.

ID: 254664 tippemet szeretném, ha a Szülinapi Tippjátékba betennétek!
Köszi!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre egy dologgal kapcsolatban.
Történt, hogy a tegnapi nap folyamán úgy tűnik ki lettem zárva a tippjátékból. Röviden a helyzetet vázolnám.
Az öcsém, meg én is 2011-ben regisztráltunk az oldalra. Ő csak azokon a játékokon játszott amely a bet365-re adna esetleg nyereményt. A gond az volt, hogy noha külön gépről játszunk, az IP ugyanaz. Ez mind szép és jó, meg benne van a szabályzatban is a dolog, de azért lenne néhány kérdésem ezzel kapcsolatban.Írtam privit kettőt is Spf Adminnak, de sajnos nincs válasz eleddig:
1.Miért 5 év után derül ki ez a dolog?
2. 365 ligában ugyebár úgy töltünk fel fotót, hogy az ottani felhasználónévnek látszania kell-ebből következik, hogy két különböző ember játszik, tehát nincs multiaccount
3. Ha az öcsém befejezi a játékot az oldalon, én miért ne folytathatnám?

Nekem az a véleményem, hogy mivel játszott az öcsém a hónapban a 365 ligában(itt elég jól állok), így ide én ne kapjak nyereményt, ezt elfogadnám.
Viszont nem érzem jogosnak a dolgot, hogy már tegnap is rakni szerettem volna két jégkorong-tippet, ami ugyebár skrillre ad(öcsémnek se skrill, se Unibet,se Sportingbet), és Magyar NB1-et is tippeltem volna, mégsem tudtam.
A furcsa az egyébként, hogy láttam már olyat admintól, hogy írta valakinek osszák fel(barátok vagy rokonok) egymás közt ki-mire tippel és akkor nincs semmi szabályellenesség.
Ma már úgysem lesz ebből semmi, így lemaradok a szülinapi játékról, de hátha lesz valami foganatja.
Bízom abban, hogy pozitív lesz a dolog elbírálása.