Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum május 01, 2016, 00:22:35
Igazából én is elbírnék egy vasárnapi kiértékelést, a heti tenisz tippjáték szempontjából mivel nem szeretném feleslegesen pazarolni a májusi tippjeim  számát, ezáltal másokét sem, viszont szeretek számolgatni is.   ;D ;D
Kérésed számomra parancs!  ;)

Sziasztok! Madridban csak a Májust hozza fel a Madridi ATP nem mint opció.

ID:  263631 tippemet majd kérem betenni a Madridi versenybe.

A madridi torna meccseit nem lehet betenni az ATP Madrid Tippjátékba.A felugró ablak csak a havi tippjátékba engedi.

ID 263832 és 263831 tippjeimet légyszi rakjátok majd be a madridi tippjátékba!Köszi!

Másnak sikerült tippeket adni az ATP Madrid heti tippversenybe?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum május 03, 2016, 11:23:32
Másnak sikerült tippeket adni az ATP Madrid heti tippversenybe?

Nem, mert a bajnokságoknál ATP - Indian Wells [Tenisz] áll ATP - Madrid helyett, szóval amíg az nincs átírva addig nem tudunk erre a tippversenybe tippeket leadni.

Idézetet írta: baliizu Dátum május 03, 2016, 11:47:51
Nem, mert a bajnokságoknál ATP - Indian Wells [Tenisz] áll ATP - Madrid helyett, szóval amíg az nincs átírva addig nem tudunk erre a tippversenybe tippeket leadni.
igaz, én csak a dátumot néztem s azért képzeltem egyből Madrid-ot oda

#983 május 04, 2016, 20:00:14, LosGabos
Kedves Adminok!

Sokak nevében szeretném kérni, hogy az ATP Madrid Open tippversenyben javítsátok ki a bajnokságoknál az ATP - Indian Wells [Tenisz]-t , ATP - Madrid-ra, mert addig egyetlen tipp nem jelenik meg a versenyben.

THX.

Gondolom, remélem utólag berakják a tippeket.

Minden tipp bekerült automatikusan.  :ok:

Sziasztok!

Be tudnátok tenni a Foci Topliga játékba a tippemet, mert csak a Májusi játékba tette be a rendszer:

ID: 267110
Állapot: függőben
Beküldve: 2016/05/13 16:57 +0200

Előre is köszönöm

Jelezném hogy még lehet tippelni megkezdett mérkőzésekre mint például a Murray meccs, meccs előtti szorzókkal. Nehogy behúzzam pontos végeredmény 3-2 -re  8)

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 24, 2016, 03:16:41
Jelezném hogy még lehet tippelni megkezdett mérkőzésekre mint például a Murray meccs, meccs előtti szorzókkal. Nehogy behúzzam pontos végeredmény 3-2 -re  8)
Én is jelzem:

Stosur S. - Doi M.
Zhang S. - Voskoboeva G.
Makarova E. - Lepchenko V.
Benneteau J. - Pouille L.
Isner J. - Millman J.

meccsekre is lehet még tippelni

Aki megkezdett mérkőzésre tippel (az eredmény tudatában) az ki lesz zárva a tippjátékból.  :cya: