Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum május 24, 2016, 03:16:41
Jelezném hogy még lehet tippelni megkezdett mérkőzésekre mint például a Murray meccs, meccs előtti szorzókkal. Nehogy behúzzam pontos végeredmény 3-2 -re  8)

Nyugi, Murray búcsúzni fog.  :cya:


Van a Winmasters számlámon 0,2 euró, ami még egy márciusi befizetésből maradt. Ezzel ugye teljesítem a májusi tippjáték nyeremény követelményét (aktív számla), és nem kell feltétlenül befizetnem?

Idézetet írta: Irtis Dátum május 24, 2016, 15:18:38
Van a Winmasters számlámon 0,2 euró, ami még egy márciusi befizetésből maradt. Ezzel ugye teljesítem a májusi tippjáték nyeremény követelményét (aktív számla), és nem kell feltétlenül befizetnem?

Nem kell minden hónapban befizetned.

ID=269289 nyertesnek értékelt tippemet kérem javítani vesztesnek. Fair play díjat kaphatok?  :)

Idézetet írta: Irtis Dátum május 29, 2016, 16:29:09
ID=269289 nyertesnek értékelt tippemet kérem javítani vesztesnek. Fair play díjat kaphatok?  :)
Köszönöm, hogy jelezted!  :beerchug:
Javítottam!  :ok:

#996 május 30, 2016, 11:22:35, SPF Admin
Roland Garros 2016 Tippjáték - Kizárások:

Anyuci123 (mérkőzés megkezdése után tippelt)
naxosz (mérkőzés megkezdése után tippelt - visszaeső)
F1ddler (mérkőzés megkezdése után tippelt)
exchange (mérkőzés megkezdése után tippelt)
Giacomo012 (mérkőzés megkezdése után tippelt)

naxosz-t extraként kizártuk végleg a tippjátékból, a "tisztességes játék" szellemében.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 30, 2016, 11:16:47
Roland Garros 2016 Tippjáték - Kizárások:

Anyuci123 (mérkőzés megkezdése után tippelt)
naxosz (mérkőzés megkezdése után tippelt - visszaeső)
F1ddler (mérkőzés megkezdése után tippelt)
exchange (mérkőzés megkezdése után tippelt)
Giacomo012 (mérkőzés megkezdése után tippelt)

naxosz-t extraként kizártuk végleg a tippjátékból, a "tisztességes játék" szellemében.

Kedves Admin! Már meg ne sértődj, igazából lényegtelen is mert az első tippemmel kiestem, de az a tippem nem adhattam le kezdés előtt mert 2016.05.22 -én 11:20 kor kezdődött és én aznap reggel 07:15 kor tettem meg. kérlek ellenőrizzétek le. Előre is köszönöm

#998 május 30, 2016, 20:19:28, naxosz
Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 30, 2016, 11:16:47
Roland Garros 2016 Tippjáték - Kizárások:

Anyuci123 (mérkőzés megkezdése után tippelt)
naxosz (mérkőzés megkezdése után tippelt - visszaeső)
F1ddler (mérkőzés megkezdése után tippelt)
exchange (mérkőzés megkezdése után tippelt)
Giacomo012 (mérkőzés megkezdése után tippelt)

naxosz-t extraként kizártuk végleg a tippjátékból, a "tisztességes játék" szellemében.

Jogos!!
Ma is tippeltem hogy nyer HALEP.Igaz nincs vége,de elkezdődött a meccs.
Elnézést  :cya:

Hello! Ha a Skrillem forintos de 10 eurt nyertem akkor megkaphatom? Átváltják valamilyen árfolyamon? Köszi.

Idézetet írta: Alibi Dátum május 31, 2016, 18:08:06
Hello! Ha a Skrillem forintos de 10 eurt nyertem akkor megkaphatom? Átváltják valamilyen árfolyamon? Köszi.

Pontosan ez fog történni, átváltják  :ok:

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum május 30, 2016, 17:46:52
Kedves Admin! Már meg ne sértődj, igazából lényegtelen is mert az első tippemmel kiestem, de az a tippem nem adhattam le kezdés előtt mert 2016.05.22 -én 11:20 kor kezdődött és én aznap reggel 07:15 kor tettem meg. kérlek ellenőrizzétek le. Előre is köszönöm

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 24, 2016, 03:16:41
Jelezném hogy még lehet tippelni megkezdett mérkőzésekre mint például a Murray meccs, meccs előtti szorzókkal. Nehogy behúzzam pontos végeredmény 3-2 -re  8)

Idézetet írta: Nezocsa Dátum május 24, 2016, 09:02:41
Én is jelzem:

Stosur S. - Doi M.
Zhang S. - Voskoboeva G.
Makarova E. - Lepchenko V.
Benneteau J. - Pouille L.
Isner J. - Millman J.

meccsekre is lehet még tippelni

Tehát az előbbi hozzászólóknak. A mérkőzések már meg voltak kezdődve azelőtti nap, csak áttolták a következő napra.

Ti ezekre tippeltetek.  :cya:

Csak számomra újdonság, hogy a tippjáték adatlapomon már csak azok a tippversenyek jelennek meg amikben az adott hónapban részt vettem ahelyett, hogy az összes tippverseny ott van amiben eddig valaha bármikor is tippet küldtem volna be? Tehát végre nem kell legörgetni a lap legeslegaljára, hogy a friss tippversenyekhez jussunk? Nem volt annyira nehéz dolog egyébként ez a görgetés, de ennek az újításnak örülök  :ok:

Azt szeretném megkérdezni, hogy a Foci EB 2016 tippjátéknál az első 3 nyeremény is bet365-ös vagy az Skrilles nyeremény? Nincs feltüntetve!