Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



            SZIASZTOK!

SZERETNÉM TÖRÖLTETNI 3 MECCSET.

  GASQUET-RAMOS
KYRGIOS-LOPEZ
POUILLE-DEL POTRO

        KÖSZI

Amúgy hogy a f@szomba tippeltek ti megkezdett meccsre?  ???
Ja megvan: vagy csaltok, vagy fogalmatlanok vagytok hogy egyáltalán mire tippeltek.  :bash: :bash:

Idézetet írta: naxosz Dátum július 03, 2016, 08:25:57

Hát nem tudom mit írjak.Nem az elkeseredés beszél belőlem,hanem a düh.  >:(  Ennyi csalást,ennyi javítást,ennyi " jaj nem láttam hogy megkezdődött" dolgot nem láttam,amióta  ki lettem tiltva a tippjátékból.Én a Roland Garoson csaltam.DE ELISMERTEM,ÉS NEM KERESTEM HÜLYE KIFOGÁSOKAT.Figyelem direkt ezeket a dolgokat de nem csak a Wimbledoni tippversenyt.
És még én vagyok visszaeső!Nem azért írtam hogy megkérjelek benneteket hogy töröljétek a tiltásom.
DE AZ EGYENLŐ MÉRCE fogalma,nem nagyon működik.

Most hogy láttam ezeket,elment a kedvem is a tippversenyektől.Undorító dolgok ezek sok embertől,de a legnagyobb baj,hogy nem ismerik be. Ennyi.


Kérlek ne válaszolj ha lehet,mert te is csak a kifogásokat írnád le,hogy miért engeditek.
Nem szép dolog,de kiírni rám hogy VISSZAESŐ.....   ;D  Véleményem megvan.
További jó játékot!!   :beerchug:

Még mielőtt idegfrászt kapnál, hogy csak veled vagyunk ilyen kegyetlenek, elmondanám, hogy tudatában vagyunk annak, hogy a Wimbledon alatt is történtek csalások.
A Roland Garros idején sem cselekedtünk egyből, s most sem volt időnk eddig foglalkozni vele.

Az meg számunkra szép dolog, hogy valaki utólag beismeri, hogy tévedett, s kéri a tipp törlését, s nem próbálja elhallgatni, hátha hátha nem vesszük észre.

Véleménye mindenkinek van. Nekünk is rólad.  :cya:

Idézetet írta: baluk58 Dátum július 03, 2016, 08:38:06
            SZIASZTOK!

SZERETNÉM TÖRÖLTETNI 3 MECCSET.

  GASQUET-RAMOS
KYRGIOS-LOPEZ
POUILLE-DEL POTRO

        KÖSZI

ID-kat kérünk szépen. Anélkül nem megy.

Idézetet írta: pato10kiki Dátum július 02, 2016, 11:34:18
Sziasztok! Szeretném töröltetni három tippemet is a wimbledoni tornán fogadtam a Djokovic-Querrey, a ZevrevA.-Youzhny M. és a Johnson S.-Dimitrov G. mérkőzésekre és amikor beakartam tenni a meccseim közé őket az eredmenyek.com oldalon akkor láttam hogy ezek futó mérkőzések! Ha ezeket törlitek akkor még tudok fogadni helyettük a mai napra? Előre is köszönöm a segítségeteket! Sziasztok

ID?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 03, 2016, 12:32:22
Még mielőtt idegfrászt kapnál, hogy csak veled vagyunk ilyen kegyetlenek, elmondanám, hogy tudatában vagyunk annak, hogy a Wimbledon alatt is történtek csalások.
A Roland Garros idején sem cselekedtünk egyből, s most sem volt időnk eddig foglalkozni vele.

Az meg számunkra szép dolog, hogy valaki utólag beismeri, hogy tévedett, s kéri a tipp törlését, s nem próbálja elhallgatni, hátha hátha nem vesszük észre.

Véleménye mindenkinek van. Nekünk is rólad.  :cya:

Szép dolog a vélemény.  ;)

De én nem íróniából Írtam.
Úgy látszik a sértegetésen kívül más észérvet nem tudsz felhozni.Ezért kár írnod.  :D
Szeretném magam töröltetni az oldalról? Lehet?
Én legalább szép hangnemben írom.
Ez téged minősít,hogy így válaszolsz.  :)

Köszönettel. EGY FAIR JÁTÉKOS  :cya:

#1041 július 07, 2016, 17:05:46, SPF Admin
Wimbledon tippjátékból kizárt játékosok:

Coutinho
zsolti3090
trizna17
tomixxxx
Diesel014
rencsicsi86
slver
lacus56
Petike6969

Figyelmeztetés:

zsiraf111
kuciboy
Lancer
matika10
csabax
tulip60

#1042 július 03, 2016, 13:18:22, SPF Admin
Idézetet írta: naxosz Dátum július 03, 2016, 13:06:19
Szép dolog a vélemény.  ;)

De én nem íróniából Írtam.
Úgy látszik a sértegetésen kívül más észérvet nem tudsz felhozni.Ezért kár írnod.  :D
Szeretném magam töröltetni az oldalról? Lehet?
Én legalább szép hangnemben írom.
Ez téged minősít,hogy így válaszolsz.  :)

Köszönettel. EGY FAIR JÁTÉKOS  :cya:

Elnézést kérek a hangnemért, de támadásnak vettem a hozzászólásod.

Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.  :cya:

Természetesen, lehet igényelni a törlést.

Én is szeretnék töröltetni egy tippet: csibike tippjét, amivel eltalálta a francia-izlandi 5-2-es eredményt 141-es oddson. Ugyanis ezzel átvette a vezetést az EB-tippjátékban.  >:(  :-\

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 03, 2016, 13:09:24
Wimbledon tippjátékból kizárt játékosok:

Coutinho
zsolti3090
trizna17
tomixxxx
Diesel014
rencsicsi86
slver
lacus56
Petike6969


Lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatosan, hogy ezek a játékosok A Júliusi 2016 ( az első 4ben benne van 3 játékos is) vagy éppenséggel a Június 2016 Tippjátékokból is törölve vannak vagy lesznek?
2

Idézetet írta: flamman Dátum július 06, 2016, 08:52:27
Én is szeretnék töröltetni egy tippet: csibike tippjét, amivel eltalálta a francia-izlandi 5-2-es eredményt 141-es oddson. Ugyanis ezzel átvette a vezetést az EB-tippjátékban.  >:(  :-\

Gratula neki.  :beerchug:

Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 06, 2016, 11:01:54
Lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatosan, hogy ezek a játékosok A Júliusi 2016 ( az első 4ben benne van 3 játékos is) vagy éppenséggel a Június 2016 Tippjátékokból is törölve vannak vagy lesznek?
2

Nyilván.

Hamarosan jön egy komolyabb módosítás, ami a játékokra vonatkozik. Maradjatok figyelmesek.  :cya:

Helló, a tippjátékban volt egy tippem: Slavia Praha - Pribram, hazai csapat 1,5 gól felett.

A tipp vesztesnek lett kiértékelve, de a meccset nem is játszották le. Kérem, nézzétek meg, köszi.

ID: 294610

Wimbledon tippjátékból (+ június/július havi tippjáték) kizárt játékosok:

Coutinho
zsolti3090
trizna17
tomixxxx
Diesel014
rencsicsi86
slver
lacus56
Petike6969

Figyelmeztetés:

zsiraf111
kuciboy
Lancer
matika10
csabax
tulip60

Én miért? Nem azért kérdezem, mert vitatnám a dolgot, ám úgy vélem, hogy azért jó lenne ha én is tudnám, hogy miért van ez a figyelmeztetés.
(Már csak azért is, mert nem ártana tudni, hogy mit kell elkerülni.)
:beerchug: