Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Az alábbi 3 tippet szeretném berakatni az "NB I (Júl 16.)" tippjátékba:

ID=297323
ID=297324
ID=297325

Köszönöm!

Üdv!

Ha még a regisztráció után kapott bónuszt forgatom, de közben mondjuk nyerek a tippjátékon is x Euró bónuszt, akkor azt a winmasters hogyan kezeli?

Hozzácsapják,és csak többször kell forgatni, vagy mint az unibetnél,  külön kell  elfogadni?

Kedves Adminok! Egy kérdésem lenne. Tegnapi nap folyamán a Rosol L. - Basilashvili N. mérkőzésre tegnapi kezdő időponttal lehetett fogadni, de most már ma 13:00 kezdéssel van kiírva! A kérdésem pedig az, hogy ha ezt nem figyeltem volna tegnap és ma fogadnék rá valamelyik játék keretében akkor csalásért ki is lennék zárva?
Köszönöm a választ!

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum július 19, 2016, 09:15:03
Kedves Adminok! Egy kérdésem lenne. Tegnapi nap folyamán a Rosol L. - Basilashvili N. mérkőzésre tegnapi kezdő időponttal lehetett fogadni, de most már ma 13:00 kezdéssel van kiírva! A kérdésem pedig az, hogy ha ezt nem figyeltem volna tegnap és ma fogadnék rá valamelyik játék keretében akkor csalásért ki is lennék zárva?
Köszönöm a választ!

Nem lennél kizárva, mert a mérkőzés még nem kezdődött el. Tippelj rá nyugodtan!

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 19, 2016, 09:13:51
Üdv!

Ha még a regisztráció után kapott bónuszt forgatom, de közben mondjuk nyerek a tippjátékon is x Euró bónuszt, akkor azt a winmasters hogyan kezeli?

Hozzácsapják,és csak többször kell forgatni, vagy mint az unibetnél,  külön kell  elfogadni?

Pontosan nem tudom ugyan, de szerintem ezeknél külön-külön kell megforgatni, vagyis az új bónusznál kezdheted elölről.

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 19, 2016, 10:00:24
Nem lennél kizárva, mert a mérkőzés még nem kezdődött el. Tippelj rá nyugodtan!

Köszönöm a választ, én erre a mérkőzésre már tegnap tippeltem, de arra gondolok, ha PL. lenne rá egy maradj talpon játék akkor is érvényes lenne ma tippelnem mert nemrég volt egy ilyen elnapolt mérkőzés miatt figyelmeztetésem és nem értettem miért, pedig az eredmenyek.com oldalon nem volt jele hogy elkezdődött volna a meccs, még is azt a választ kaptam, hogy az már el volt kezdve pedig 0-0 volt

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum július 19, 2016, 10:36:28
Köszönöm a választ, én erre a mérkőzésre már tegnap tippeltem, de arra gondolok, ha PL. lenne rá egy maradj talpon játék akkor is érvényes lenne ma tippelnem mert nemrég volt egy ilyen elnapolt mérkőzés miatt figyelmeztetésem és nem értettem miért, pedig az eredmenyek.com oldalon nem volt jele hogy elkezdődött volna a meccs, még is azt a választ kaptam, hogy az már el volt kezdve pedig 0-0 volt

Figyelmeztetést csak olyan tipp miatt kaptál, mely el volt kezdődve.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 19, 2016, 09:13:51
Üdv!

Ha még a regisztráció után kapott bónuszt forgatom, de közben mondjuk nyerek a tippjátékon is x Euró bónuszt, akkor azt a winmasters hogyan kezeli?

Hozzácsapják,és csak többször kell forgatni, vagy mint az unibetnél,  külön kell  elfogadni?

Megérdeklődtük. Várjuk a választ.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 20, 2016, 15:09:51
Megérdeklődtük. Várjuk a választ.  :ok:

Jött is a válasz:

"A bonuszok nem osszevonhatoak.
Az elsot le kell zarni, csak utana mehet masikert. Ha nem igy tesz, elvesziti a korabbi bonuszt is."

Egy hibátlanul tippelő játékos nem kaphat különdijat?Már harmadik alkalom,hogy hiba nélkül hozok egy tippjátékot,még sem nyerek semmit,pedig nekem is volt 3 és 2 feletti oddsom is. ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum július 21, 2016, 06:24:51
Egy hibátlanul tippelő játékos nem kaphat különdijat?Már harmadik alkalom,hogy hiba nélkül hozok egy tippjátékot,még sem nyerek semmit,pedig nekem is volt 3 és 2 feletti oddsom is. ;D

Ezek szerint amit itt tippeltél azt nem játszottad meg egyetlen fogadóirodánál sem!!! Akkor így jártál...
Segítek:  az lett volna az igazi haszon.... :) ;)

Idézetet írta: fili76 Dátum július 21, 2016, 06:24:51
Egy hibátlanul tippelő játékos nem kaphat különdijat?Már harmadik alkalom,hogy hiba nélkül hozok egy tippjátékot,még sem nyerek semmit,pedig nekem is volt 3 és 2 feletti oddsom is. ;D

Ez jó  ;D
Szerintem egy virtuális  :-* -t azért elkönyvelhetsz magadnak, Milánék nem szívtelenek  ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum július 21, 2016, 06:24:51
Egy hibátlanul tippelő játékos nem kaphat különdijat?Már harmadik alkalom,hogy hiba nélkül hozok egy tippjátékot,még sem nyerek semmit,pedig nekem is volt 3 és 2 feletti oddsom is. ;D

Miért nem játszol olyan játékban, ahol nyerhetsz is?  :D

Tegnap este megjátszottam egy teniszmeccset melyet már előtte éjjel (hajnalban) lejátszottak :)
07.20
23:35    Ozaki, R - Stephens, S
Felett/alatt - Játékok száma    WTA - Washington    Felett 18.5    2.02    10    

ID: 298290
Állapot: függőben
Beküldve: 2016/07/20 22:38 +0200

A meccset 2016.07.20.02.35-ös kezdéssel játszották le az eredmenyek.com alapján. Ha így van kérném a törlését. ( Persze, hogy vesztes lett :)




Idézetet írta: csungi Dátum július 21, 2016, 18:26:13
Tegnap este megjátszottam egy teniszmeccset melyet már előtte éjjel (hajnalban) lejátszottak :)
07.20
23:35    Ozaki, R - Stephens, S
Felett/alatt - Játékok száma    WTA - Washington    Felett 18.5    2.02    10    

ID: 298290
Állapot: függőben
Beküldve: 2016/07/20 22:38 +0200

A meccset 2016.07.20.02.35-ös kezdéssel játszották le az eredmenyek.com alapján. Ha így van kérném a törlését. ( Persze, hogy vesztes lett :)

Köszi, hogy jelezted. Törölve.  :ok: