Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy miért van érvénytelenítve a képen látható kézilabdám (ID: 304538)?
Eleve a szabályzatban nem olvastam olyat, hogy 1 órával előtte tippelni kell. De, a képen jól látható, hogy ennél a tippnél még ez a feltétel is teljesült.
Ráadásul mind a három játékos a pályán is volt. (Mörk, Löke és Bulatovic is dobott gólokat).
Ez miért lett akkor törölve? Volt még pár ilyen, kérlek nézzétek át őket rendesen.
Köszi. :)

Másik ilyen gondom a következő meccs (ID: 304958):
Nem találtam a szabályzatban, hogy egy órán belül nem lehet tenni, ha jól emlékszem tippjátékban csak az a lényeg, hogy kezdés előtt legyen leadva a voks.
Svan Lasse Hansen 10 lövésből 7 gólt szerzett a találkozón, ami bőven 5.5 szerzett találat felett van.
Kérlek javítsátok ezt is nyertesre. :)

További ilyen kérdéses mérkőzések:
ID: 304989 Svédország-Lengyelország kézi.
Bielecki szerezte a legtöbb gólt, igaz itt a három játékos közül Michal Jurecki nem lépett pályára.
Ez beten is érvénytelen lenne?

ID: 304914 Horvátország-Franciaország
Itt sajnos nem jött a tippem, mert Kopljar többet lőtt, mint Strlek. 3. ember talán Perisic volt, ő nem játszott.

Utóbbi 2 tippem esetén, akkor nincs gond, ha az egyik nem játszik is érvénytelen, azt úgy értem is. Viszont a dán csajszi over 5.5 tipp szerintem hibásan van javítva. :)

Idézetet írta: tothking Dátum augusztus 14, 2016, 08:52:28
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy miért van érvénytelenítve a képen látható kézilabdám (ID: 304538)?
Eleve a szabályzatban nem olvastam olyat, hogy 1 órával előtte tippelni kell. De, a képen jól látható, hogy ennél a tippnél még ez a feltétel is teljesült.
Ráadásul mind a három játékos a pályán is volt. (Mörk, Löke és Bulatovic is dobott gólokat).
Ez miért lett akkor törölve? Volt még pár ilyen, kérlek nézzétek át őket rendesen.
Köszi. :)
Még van 5 percem, így csak erre válaszolok, de a többire is valószínűleg ez vonatkozik.

A feldolgozási felületen nem ez látszik amit most Te ide betettél. Az esetek 90%-ban már a párosítás sem látszik, hogy ki ki ellen, nemhogy az, hogy végül is kire fogadtál.

Nem véletlen, hogy a hagyományos Tippjátéknál nincs is ilyen lehetőség.

Nem tudom elég érthető voltam-e, de emiatt "push" a tipp.

#1113 augusztus 14, 2016, 09:56:20, tothking
Ezt értem. Köszi!
Viszont a másik tippemre ez nem vonatkozik
Dánia - Katar női kézilabda ID: 304958
Svan Hansen L 5.5 gól fölött szerez tippem tökéletesen jön. 7 gólt dobott, ahogy az előbb is említettem.
Azt viszont nem értem, hogy ezt se jól látja nálatok a rendszer?
Mert érdekes, hogy az Argentína - Tunézia meccsen (ID: 304990) Tej Issam 3.5 gól fölött szerez tippemet sikerült kiértékelni vesztesre, hozzáteszem ezt jogosan is, a másik dán meg egyszerűen push?
Ugyan az a fogadás típus.
Semmi kötekedés, de akkor ennek a tippnek szeretném még kérni a javítását. :)
Csatolt képen látszik minden.

Nyugalom, az összes tippet hamarosan átnézzem, s újra elbíráljuk őket.  :ok:

Az ATP - Cincinatti tippversenybe nem lehet tippeket rakni, mert a bajnokságoknál a Toronto szerepel.

Idézetet írta: baliizu Dátum augusztus 15, 2016, 12:51:30
Az ATP - Cincinatti tippversenybe nem lehet tippeket rakni, mert a bajnokságoknál a Toronto szerepel.

Köszi, hogy szóltál. Javítva.  :beerchug:

Valaki megkapta már az EB tippjátékos bet365 bónuszt? Nem tudom az rövid távú versenynek vagy hosszú távúnak számít-e,mint a 365 liga.Végül is egy hónapnál is tovább tartott,de hátha mégis megkapta valaki azért érdeklődök.

Sziasztok! Légyszíves javítsátok a tippemet mert rosszul lett kiértékelve. Id 306390. Köszönöm

Idézetet írta: Carlos66 Dátum augusztus 19, 2016, 16:12:31
Sziasztok! Légyszíves javítsátok a tippemet mert rosszul lett kiértékelve. Id 306390. Köszönöm

Szia!

Javítva.  :beerchug:

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum augusztus 16, 2016, 09:19:08
Hali! Most láttam a nevem az unibetes nyereménykorlátok között júli 31-től október 31-ig. Szerintem egy tippversenyt sem nyertem, ami unibetes volt.  :)

Dehogynem:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11161.msg632191.html#msg632191

Idézetet írta: prigioni1 Dátum augusztus 18, 2016, 19:45:28
Valaki megkapta már az EB tippjátékos bet365 bónuszt? Nem tudom az rövid távú versenynek vagy hosszú távúnak számít-e,mint a 365 liga.Végül is egy hónapnál is tovább tartott,de hátha mégis megkapta valaki azért érdeklődök.

E hónap második felére várd.

US Open 2016 Tippjáték

Tippelj a 2016-os US Open mérkőzéseire, s ha a legjobbak közt zárod a versenyt, akkor értékes bónuszokban részesülhetsz.

Nyeremények

1.hely: 25 eurós Bet365 bónusz!
2.hely: 15 eurós Bet365 bónusz!
3.hely: 10 eurós Bet365 bónusz!


Sok sikert!  :beerchug:

A Forma-1 Tippjátékban 16:00 órai határidő van fogadásra 14:00 helyett!  ;)

Idézetet írta: runin Dátum augusztus 28, 2016, 09:14:02
A Forma-1 Tippjátékban 16:00 órai határidő van fogadásra 14:00 helyett!  ;)
Köszi a jelzést!  :ok: