Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Azért néha pöcköld ki a beragadó billentyűket is.

Na nekem az ilyenektől menne el a kedvem az egésztől...nem azzal van a gond, hogy jelezte a hibát. Emberek vagyunk mindenki hibázik. A stílus a gond. A stílus!

Hülye  gyerek  !!!!!!!!  Admin, hogy válaszolt?  Attól nem ment el a kedved?  Segggggfej!!!!!!!!!

Idézetet írta: robmiller Dátum október 24, 2016, 14:48:01
Na nekem az ilyenektől menne el a kedvem az egésztől...nem azzal van a gond, hogy jelezte a hibát. Emberek vagyunk mindenki hibázik. A stílus a gond. A stílus!

Hja, most köcsögözött le privátban  ;D ;D

Idézetet írta: zsiraf111 Dátum október 24, 2016, 14:51:08
Hülye  gyerek  !!!!!!!!  Admin, hogy válaszolt?  Attól nem ment el a kedved?  Segggggfej!!!!!!!!!

Na még egy hsz. erejéig pazarlom rád a drága karaktereket. Az admin úgy válaszolt, ahogy Te a problémádat közölted. Bízom benne nem sokáig rontod itt a levegőt ezzel a stílussal. Még egyszer hangsúlyozom a szót: stílus!



Idézetet írta: baluk58 Dátum október 24, 2016, 14:36:31
SZIASZTOK

  MÁR VAN TIPP AZ OKT31-I TENISZRE???


Nyilván egy hiba csúszott be. Javítva.  :cya:

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 24, 2016, 14:51:17
Hja, most köcsögözött le privátban  ;D ;D

Én közszemlére tenném, hadd égjen csak még jobban.

Az ID: 332137 tippemet véletlenül küldtem be az októberi tippjátékba is, csak az euroliga 27-28-ba szerettem volna, hasonlóan a többi kosár tipphez is. Van lehetőség ennek a tippnek a törlésére az októberi tippjátékból? Hálás lennék. Ha nincs akkor így jártam. Köszi

Idézetet írta: baliizu Dátum október 27, 2016, 15:36:22
Az ID: 332137 tippemet véletlenül küldtem be az októberi tippjátékba is, csak az euroliga 27-28-ba szerettem volna, hasonlóan a többi kosár tipphez is. Van lehetőség ennek a tippnek a törlésére az októberi tippjátékból? Hálás lennék. Ha nincs akkor így jártam. Köszi

Megtörtént a csere.

A havi játékba novembertől újra automatikusan bekerülnek a tippek.

Az ATP BNP Paribas Masters versenybe nem lehet tippet beküldeni, nem kínálja fel ezt a tippversenyt.
Utánanéznétek?
Köszi előre is!

Idézetet írta: Salvio Dátum október 31, 2016, 12:35:11
Az ATP BNP Paribas Masters versenybe nem lehet tippet beküldeni, nem kínálja fel ezt a tippversenyt.
Utánanéznétek?
Köszi előre is!

Most már megy.  :beerchug:

Sziasztok,


Kérjük korrekció mérkőzés Tennessee Titans - Jacksonville Jaguars ID 332629

Idézetet írta: marek15 Dátum november 01, 2016, 12:15:36
Sziasztok,


Kérjük korrekció mérkőzés Tennessee Titans - Jacksonville Jaguars ID 332629

Sorry marek15, but from 1st November 2016 the competitions on this webpage are exclusive for those who speak Hungarian.