Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: marciluca Dátum január 01, 2017, 11:04:01
Sziasztok! Lendületes új esztendőt! :) Szeretném megkérdezni, hogy bár tettem két tenisz fogadást ID: 354046;ID: 354041 nem szerepelnek a heti tenisz ranglistán.Megnéznétek, hogy miért? Köszönöm!

Szia,

Azért nem szerepelnek, mert a szóban forgó két mérkőzés selejtezős, s nem főtáblás, a játékban pedig csak utóbbiak számítanak.


Hoppsz! :crazy: ;) Amatőr hiba, köszönöm a türelmet!

Sziasztok! Pár perce tippeltem egy NFL mérkőzésre, de csak a januári versenyre írta be a tippet, az NFL 17. heti tippversenyére nem. Hiába vártam, nem ajánlotta fel ezt a lehetőséget. Tegyétek be, legyetek szívesek. Köszi.

A legfontosabb lemaradt: ID 354403
Köszi.

Sziasztok! A decemberi tippjatek gyozteseinek hivatalos listaja ill a bonuszok mikor lesznek elérhetők? Láttam a srácot posztolta ide hogy még a feltételeket mev se csinalta, sikerult vegul, igy En is harmadik maradtam? Koszonom Admin!

Idézetet írta: HT Dátum január 02, 2017, 02:33:01
Sziasztok! Pár perce tippeltem egy NFL mérkőzésre, de csak a januári versenyre írta be a tippet, az NFL 17. heti tippversenyére nem. Hiába vártam, nem ajánlotta fel ezt a lehetőséget. Tegyétek be, legyetek szívesek. Köszi.

A verseny kiírásakor kimaradt a ma hajnali mérkőzés, de most már pótoltuk.  :cya:

Idézetet írta: patrikk05 Dátum január 02, 2017, 06:24:01
Sziasztok! A decemberi tippjatek gyozteseinek hivatalos listaja ill a bonuszok mikor lesznek elérhetők? Láttam a srácot posztolta ide hogy még a feltételeket mev se csinalta, sikerult vegul, igy En is harmadik maradtam? Koszonom Admin!

Rövid időn belül közöljük a nyertesek listáját.

Megjött a havi tippjáték bónusz(Winmasters),aki nyert az lessen rá  :beerchug:

Extra nyereményt is jóváírták

Sziasztok!

Valamiért azt írja a rendszer mindegyik tippemnél, hogy "Ki vagy zárva a játékból!".

Tudnátok segíteni, hogy ez miért lehet, vagy hogyan lehet ezt feloldani?

Előre is köszönöm.

Idézetet írta: york11 Dátum január 05, 2017, 18:25:49
Sziasztok!

Valamiért azt írja a rendszer mindegyik tippemnél, hogy "Ki vagy zárva a játékból!".

Tudnátok segíteni, hogy ez miért lehet, vagy hogyan lehet ezt feloldani?

Előre is köszönöm.

Azért írja ki a rendszer, mert korábban ki lettél zárva a tippjátékokból. Az ok több lehet, pl. több felhasználóval szerepeltél, mérkőzés megkezdése után tippelni vagy hasonlók.

A kizárás végleges.

Közben megtaláltam a kizárás okát:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 12, 2016, 22:48:14
Tippjátékból kizárt játékos: york11

Ok: eredmény tudatában tippel.

Van rá 5euróm, hogy most újraregel. :D Állja valaki?

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 06, 2017, 15:36:46
Van rá 5euróm, hogy most újraregel. :D Állja valaki?

Előbb utóbb be fog kelleni vezessük a kőkemény azonosítást (ujjlenyomat, igazolványok, cipőméret stb.).  ::)  ;D

york11 kizárását feloldottuk, már csak azért is, hogy ne regisztráljon újra.  ;D

Egyébként meg arról van szó, hogy ez egy technikai hiba miatt történt. Beragad az esemény, nem frissül, s ezért vannak akik akaratuk ellenére tippelnek egy olyan eseményre, amelynek már ismert az eredménye.
Nyilván megvan a réteg, aki direkt ezt vadássza, de előbb utóbb lebuknak.

Nekünk azon kell dolgoznunk, hogy az ajánlatba ne "ragadjanak be" az események.  :cya:

Ezt szeretem a sportfogadás.org-on! Több itt a humanizmus mint az emberiség történetében összesen :angel: 8)