Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: santi59 Dátum április 18, 2017, 17:34:17
sziasztok!
a Boston-Chicago kosár meccs kiértékelése mikorra várható?
fogadás ID: 169762
köszi

Ez most jó kérdés. Pontosabban melyik játékról beszélünk, mert a tippjátékban ez az ID alatt nem a Boston - Chicago szerepel.

#1306 április 19, 2017, 00:47:24, santi59
Idézetet írta: santi59 Dátum április 18, 2017, 17:34:17
sziasztok!
a Boston-Chicago kosár meccs kiértékelése mikorra várható?
fogadás ID: 169762
köszi
Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 18, 2017, 21:46:02
Ez most jó kérdés. Pontosabban melyik játékról beszélünk, mert a tippjátékban ez az ID alatt nem a Boston - Chicago szerepel.

elnézésedet kérem, rossz topikba került a hozzászólás!

Az április 20.-án megtett következő tippek "push"-ként lesznek feldolgozva:

Snooker:
Hawkins, Barry - Ford, Tom
Robertson, Neil - Saengkham, Noppon

Eredmény tudatában tippelünk, kihasználjuk a technikai hibát, hallgatunk, hátha senki nem veszi észre...köszönjük, hogy még van köztük figyelmes is.

Új epizód, a "kecskét is b@sznánk pár euróért" sorozatból. Gratulálok.  :cya:

Pontosítsunk.

A 10 frame után megszakított mérkőzésekre is lehetett tippelni. Ez élesben is teljesen normális.
Azt nem tudom, hogy változtak-e a szorzók a mérkőzés előttihez képest, de például az over/under ajánlatok elég reálisak voltak. A végeredmény szorzók nem, de például a Fu-Bercel azt hiszem 3:7-nél 3.75 volt Bercelre, mégis kikapott. Nem mindig volt előny a részeredmény ismerete.

Viszont az éppen aktuális pontozás nagyon nem jó, az hétszentség, hogy nekem nincs 66.5 pontom és nem vagyok a 3.  :)

Továbbra is ott vannak az elkezdett meccsek az ajánlatban!!! LosGabos-al egyetértek abban, hogy a részeredmények ismerete nem mindig előny, s úgy gondolom, hogy nem a tippelők hibája, hogy elkezdett meccs az ajánlatban van! Úgyhogy b@szhatjuk a kecskét! ;D

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 20, 2017, 22:41:42
Pontosítsunk.

A 10 frame után megszakított mérkőzésekre is lehetett tippelni. Ez élesben is teljesen normális.
Azt nem tudom, hogy változtak-e a szorzók a mérkőzés előttihez képest, de például az over/under ajánlatok elég reálisak voltak. A végeredmény szorzók nem, de például a Fu-Bercel azt hiszem 3:7-nél 3.75 volt Bercelre, mégis kikapott. Nem mindig volt előny a részeredmény ismerete.

Viszont az éppen aktuális pontozás nagyon nem jó, az hétszentség, hogy nekem nincs 66.5 pontom és nem vagyok a 3.  :)

Nem mindig volt előny.  ;D Tényleg.

Az oddsok voltak beragadva, konkrétan semmit nem változtak az eredetihez viszonyítva.

Idézetet írta: horzol Dátum április 21, 2017, 09:55:38
Továbbra is ott vannak az elkezdett meccsek az ajánlatban!!! LosGabos-al egyetértek abban, hogy a részeredmények ismerete nem mindig előny, s úgy gondolom, hogy nem a tippelők hibája, hogy elkezdett meccs az ajánlatban van! Úgyhogy b@szhatjuk a kecskét! ;D

Pontosan. Nem az ők hibájuk. Ez egy olyan technikai hiba amivel sajnos nagyon régóta küzdünk, de hátha valamikor megszületik rá a megoldást.

Addig is lehet kecskeb@szó versenyt rendezni.  :cya:

Az összes 2. session-os mérkőzésre leadott tipp törölve lesz, így megkérünk benneteket, hogy ezeket kerüljétek.

A Snooker VB 2017 tippjáték ranglistája biztos, hogy jó?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 21, 2017, 22:47:48
A Snooker VB 2017 tippjáték ranglistája biztos, hogy jó?

Hol van a gond?

Csak furcsa, hogy megnyitom a legjobbak pontjait, és sok a szürke (fentebb olvastam, hogy miért van ez), míg az érvényes tippekkel nem jön ki a ranglistás pontszám.

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 20, 2017, 22:41:42
Viszont az éppen aktuális pontozás nagyon nem jó, az hétszentség, hogy nekem nincs 66.5 pontom és nem vagyok a 3.  :)
Nekem 7 törölt egy vesztes és egy nyitott tippel van 66,5 pontom. Szerintem -10 lenne a helyes.

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 21, 2017, 23:44:31
Nekem 7 törölt egy vesztes és egy nyitott tippel van 66,5 pontom. Szerintem -10 lenne a helyes.

Így van, ezekre gondoltam én is.

Sziasztok!

Tippelnék a ATP Hungarian Open 2017 tippjátékra, de csak az Áprilisi havi játékot dobja fel a tippelésnél.

Kérlek titeket az ID: 394115 tippemet majd tegyétek be a játékba. Előre is köszönöm